Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Svidja mi se sastav jer je bar ideja da se pristupi utakmici ozbiljno. E sad SMS na krilu, pa sta znam, mozda i uspe. Jedino sto mozda moze da bude problem, najofanzivnija trojka je spora. Ali ajd Kostic i Radonjic bi trebali biti ti koji unose brzinu u igru. 

 

Ok je sastav.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Barkley#34 said:

Rajković, S. Mitrović, Spajić, Pavlović, Radonjić, Maksimović, Gudelj, Kostić, Milinković-Savić, Tadić, A. Mitrović

 

@Perkos2 Koliko ova razlika od jednog igrača utiče na procenat menadžerisanja u reprezentaciji? :classic_biggrin:

skoro pa da me Piksi posluša, mora da mu moj drug Đora prenosi moje ideje😃   Jedna promena, Spajić umesto Gajića samo će učvrstiti odbranu, ja bih više rizikovao ali postujem ovaj Pikaijev izbor.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Barkley#34 said:

Osim lošijeg postavljanja i procene pozicije čuo sam da slabije vidi i verovatno zato očajno procenjuje let lopte, pa se ne slažem ni sa poslednjim navodom. Imao je očajne reakcije i kod procena centaršuteva. 

 

1 na 1 i kod refleksnih reakcija je fantastičan.

 

I penali. :wink2:

b: A jbšga, valjda postoje neka sočiva ili se stave goggles, kao Davids npr.? Radi se to i u drugim sportovima, još otkad...

 

 

8 hours ago, Stiletto said:

Golmanska karijera i sudbina su stvarno jebene.

 

Napadač može da ne postigne gol šest meseci, onda da tri gola na dve utakmice i svi ga dižu u nebesa.

Daje golove svaku drugu utakmicu šest meseci, onda dva meseca ništa, šta se kaže? "Ma dobar je on, proradiće jednom."

 

Golman brani kao lud, primi gol svake tri utakmice (i to iz kategorije "ne bi odbranila dva golmana"), onda mu se desi crn period u kom se naprima golova uz par gluposti, "teraj to sa gola, nema pojma".

Golman može da brani fuš šest meseci, onda na dve utakmice zaključa gol i šta onda? Ništa, i dalje je fuš 😀

 

 

 

Jedno je kad napadač sedi na klupi u klubu a onda, u repki, uđe željan igre i zabode dva komada.

Sa druge strane, golman kad sedi u klubu i staviš ga da brani, izgleda kao mnogo lošija ideja.

Htedoh zapravo reći da su golmani podložniji koroziji. Mojih 5 centi.

 

 

p.s. Ajmo, nek nam je sa srećom. Da i taj istorijski jebeni issue s Azerbejdžanom prevaziđemo jednom za svagda.

 

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Za S. Mitrovica i Pavlovica sam bio gotovo siguran da ce igrati, ali sam mislio da ce Tadica postedeti ovu. 

 

 

 

I ja sam mislio da će Tadić dobiti poštedu. Ah, da damo mi 2-3 gola brzo, pa nek ga vadi da odmara... :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Ne mozemo mi bez bar jednog kiksa u poluvremenu. Kakav potez Spajica, u petlicima te uce da ne radis ono.

 

Jel bio Spajic ili Pavlovic? Nisam video taj trenutak a gledam na azerbejdzanskoj TV pa ne razumem komentatora bas najbolje.

 

Edit: mislim na onaj pogresan pas. Bice da je Pavlovic, evo napisao je @Issey.

Edited by Antizemljaš koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

SMS je "visak" u ovakvoj postavci igre...

 

Azeri se bas bas dobro brane, odlicno postavljaju i igraju dobar presing.

 

Odlicna kontra Radonjica 😄

 

BTW, na Sky komentator pominje da je Mitrovic pogresio, nisam gledao sa pažljivo  😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...