Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 hours ago, Kankkunen said:

Zahebano je kad protivniku oči zakrvare...

ali je ipak najzajebanije kada navijačima oči krvare :whistling: ali to je sada iza nas.

 

uzgred, red je da se pohvali forma kapitena u drugom delu sezone a posebno zadnjih mesec dana...jer kada za svoju minutažu ozbiljno apsi a na drugoj strani metne tri trojke i pride udene 4 bacanja može sa samopouzdanjem i punim pravom da zagrmi na propuste i eventualno lelemudjenje kolega.

Kad ćemo u kosku ako ne sad.

 

Not on my shift...bro.

 

62327730_10219031846893201_4651062411741

Edited by Wingwalker
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Igokea je solidna ekipica, čvrsta i disciplinovana, ali realno - kvalitet je na našoj strani. Ipak, oni jesu ekipa koja može da kazni naš loš dan ili bilo kakvo potcenjivanje tako da više nema zajebavanja niti isprobavanja, došao je ključni deo sezone.

zajebavanja svakako vise nema..

igokea je taman po mei, futura za sirotinju.. taman lagano(tm) da se uvedemo u ritam, posto mornar zna biti deadly ako imaju dan..

jeste igokea crvsca i organizovanija od mornara, al nemaju toliko pojena.. a sa druge strane, ako neko moze da namuci futuru to je mornar, protiv igokea bi imali glat 2-0..  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Kankkunen said:

Povrede su Igokeu izbacile iz ritma, to se teško vraća na staro ... Njima je trenutno Nikola Jovanović glavni igrač, a tu sreće nema.

Borba je OK, al to neće biti dovoljno da nam naprave neku štetu ... nemaju džebane.

 

Nadam se da naši neće shvatiti te mečevo kao ti, nema ovde ništa lako ćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kompletna Igokea je najtezi moguci protivnik od tri ponudjena i jedini za koji mislim da ima neke male sanse da nas izbaci u PO.

 

Mornar ne igra odbranu, ne umeju da igraju ni protiv koga kada je gusto, Cedevita je neozbiljno sastavila tim, protiv njih je zagarantovana dominacija u skokovima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Povrede su Igokeu izbacile iz ritma, to se teško vraća na staro ... Njima je trenutno Nikola Jovanović glavni igrač, a tu sreće nema.

Borba je OK, al to neće biti dovoljno da nam naprave neku štetu ... nemaju džebane.

Zna li se ko će igrati kod njih a ko ne?

Kod nas Kuridža sigurno ne igra...

Link to comment
Share on other sites

Rasplet pred playoff tesko da je mogao da bude bolji po nas.

 

Volsebno smo se docepali prvog mesta, u polufinalu igramo sa Igokeom, kojoj svaka cast, ali to je ekipa koja je sastavila tim pokupivsi solidne igrace Zadra, FMPa, Krke, Mege...dok Buducnost mora da predje preko Mornara koji se potpuno podigao u zavrsnici sezone i nesumnjivo je treca ekipa na Jadranu. Vrlo tesko moze Mornar do finala, ali nikad se ne zna.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Da, da, odlicno nam se sve namestilo.

 

Mucili smo se dve tekme sa Igokeom od kako se Radonja vratio, ali cenim da cemo sa 2-0 u finale. Nece biti lako, ali saglasan sam da smo kvalitetniji.

 

S druge strane Mornar ce propisno oznojiti Buducnost, bice klanja, oni su luda ekipa, ako ih bude sve islo, mogu da iznenade, ali ipak cenim 2-1 za Buducnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćemo Igokeu bez frke izbaciti, ali, realno, treba pohvaliti tu ekipu za ono što su uradili ove sezone. Budžet im je očito ubjedljivo najmanji od 4 PO ekipe, manji od mnogih ekipa koje su ostale ispod njih, ali pokazali su da se disciplinom i borbom uz dobrog trenera može prevazići očekivanja. Mogu biti putokaz mnogim manjim klubovima, mnogo više od Mornara u koji se pumpaju veće pare i previše zavisi od Pulena. 

Having said that, mislim da Igosi i sami smatraju da su svoje odradili za ovu sezonu i da neće biti naročito napaljeni protiv nas. 

Link to comment
Share on other sites

Da, tako je i mi smo milslili da smo odradili sve kad smo se plasirali u TOP 8 EL ili Partizan onomad kad je igrao seriju sa Tau Ceramicom ili Maccabijem. :classic_huh:

 

Pre bih rekao da je Mornar mnogo laksi rival, likovi nisu zapinjali ni da prodju u PO, sve meceve koji su bitni su pogubili nego su imali srece da nestane struje u Pioniru Cedevita ne ume da zavrsi posao i uhvati jedan defanzivni skok.

 

Igokea nema sta da izgubi i zato ce biti opasni, Mornar je pravljen da igra finale, sta god pricao Pavicevic. Oni i bez dva stranca na 1 imaju brutalnu ekipu, recimo Needham, Gordic, Vranjes, Jeremic, Sehovic, Lazic je odlicna rotacija i to bez Pullena i Whiteheada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buducnost i nije bila u prici, samo Cedevita, Igokea i Mornar.

 

Pritom si zaboravio da je Clemmons prvi plej, njihova petorka Clemmons - Josilo - Atic - Ilic - Carmichael je atletski jako dobra, a tu su i Gray, Pot, Fundic, Jovanovic sa klupe.

 

Pitanje je da li ce biti kompletni, nekompletni su svakako najpozeljniji rival. Ove sezone imaju 7 poraza, tri ubedljiva protiv CG klubova bez bitnih igraca, onaj jedan protiv Mege, ostalo je na jednu loptu protiv tri favorita lige.

 

Ekipe kao sto su Mornar nam mnogo vise leze, trebalo bi i Buducnosti, ali cemo videti da li ce Milojevic opet da izdominira. Oni uopste ne mogu da igraju odbranu kad su im dva nista Amerikanca na 1 i 2, jos kad Smith nije u igri moze da ih puni ko pozeli.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Obi-Wan said:

Otplakah...kakva je ovo hodajuća budaletina 😄

 

 

Konacno jedan da ima nekog ritma i to prevashodno zbog Nese. Na kraju im kaze, ja cu da vam pripremim pitanja i odgovore za sledeci put... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Inbox said:

Konacno jedan da ima nekog ritma i to prevashodno zbog Nese. Na kraju im kaze, ja cu da vam pripremim pitanja i odgovore za sledeci put... 

 

Neša je car, nema dalje. Jednostavno rečeno - Beograd koga više nema. To mi je jedan od 2 glavna utiska. Sve je bilo usmereno za šalu, zezanje, doskočice, ali ne iz loše namere. Slušam njega, a prolaze mi kroz glavu moje anegdote iz mladosti. 

 

Drugi utisak koji mi dominira - inteligencija. Pretpostavljam da mu taj humor i glupiranje kao njegov trademark u stvari maska za mozak koji očigledno radi kao mašina. Razoružava sa 2-3 reči. I to suštinom. Onda idu oblande, tj. sve to pokušava da uvije u šalu i zezanje. Ali njemu je sve jasno. Potcenjuju ga mnogi, njemu kao da to odgovara. Kao da ceo život izigrava budalu, da ne bi imao pritisak od velikih očekivanja. Svojih, a i ljudi oko njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Neša je kul lik, bezboroj puta nam pomogao da uđemo na tekme po gostovanjima. 

 

Jedino što mu nije trebalo je da se učlanjuje u naprednjake.

 

Slažem se, samo koliko ja znam nije se učlanio nego "podržao" u onoj čuvenoj akciji 1000+

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Obi-Wan said:

 

Neša je car, nema dalje. Jednostavno rečeno - Beograd koga više nema. To mi je jedan od 2 glavna utiska. Sve je bilo usmereno za šalu, zezanje, doskočice, ali ne iz loše namere. Slušam njega, a prolaze mi kroz glavu moje anegdote iz mladosti. 

 

Drugi utisak koji mi dominira - inteligencija. Pretpostavljam da mu taj humor i glupiranje kao njegov trademark u stvari maska za mozak koji očigledno radi kao mašina. Razoružava sa 2-3 reči. I to suštinom. Onda idu oblande, tj. sve to pokušava da uvije u šalu i zezanje. Ali njemu je sve jasno. Potcenjuju ga mnogi, njemu kao da to odgovara. Kao da ceo život izigrava budalu, da ne bi imao pritisak od velikih očekivanja. Svojih, a i ljudi oko njega.

Hvala ti što si postavio link. Sad sam pogledao sve emisije. Zaista je sve "stegnuto", formalno, ko da gosti daju izjavu na poluvremenu, kraju utakmice. Jedino je Ilić relaksiran i priča opušteno kao "u kafani".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Opet Lazic nije zasluzio titulu najboljeg defanzivca u ABA...

Verovatno si u pravu. Ali, Pullen bolje da cuti i puni Buducnost. Ako protiv njih bude igrao kao protiv Igokee bice 2:0 za Buducnost samo tako.

 

I da, ne bi mu skodilo da popravi gramatiku... 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Odličan je Neša. Malo me iznenadilo što hronološki brka sezone, ali valjda je toliko toga preturio preko glave. Mislio sam da će više pominjati Đorđevića.

Posle ove svinjarije sa naprednjacima gledam ga potpuno drugim očima. Ne mogu prežaliti Nešu pre tog sranja.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...