Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, quentin said:

Jebiga, Miško je menadžer, ja govorim o skautingu. Znači, neko ko radi za naš klub iskopa neke zanimljive igrače, ko god da im je menadžer.

 

Nema to, ne postoji. Oslanjamo se na skauting menadjerskih agencija.

Cim neko oce mnogo da bira odmah proradi ona nasa stara `probirac nadje otirac` ili `nema pleja nemaaa`.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mmajstor said:

 

Nema to, ne postoji. Oslanjamo se na skauting menadjerskih agencija.

Cim neko oce mnogo da bira odmah proradi ona nasa stara `probirac nadje otirac` ili `nema pleja nemaaa`.

Pa ako nema, a nema, mora da se napravi. Bez toga prelazni rok lici na sarlatanstvo i ostaje na volju menadzerima. 

Neko je okacio link ka listi svih slobodnih plejeva. Ima ih koliko ti dusa hoce... Cak za to i nije potreban skauting; masa slobodnih. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Pa ako nema, a nema, mora da se napravi. Bez toga prelazni rok lici na sarlatanstvo i ostaje na volju menadzerima. 

Neko je okacio link ka listi svih slobodnih plejeva. Ima ih koliko ti dusa hoce... Cak za to i nije potreban skauting; masa slobodnih. 

A kako drugačije da se nazove ona situacija iz ove sezone kad je Hol bio klupiran i spremao mu se nogobulj jer su bili sigurni da dovode novog pleja. Petnaest dana kasnije kad niko nije došao, a Hol je vraćen, svi Cigani koji su se pitali šta je to, ispali su glupi jer, zaboga, ne shvataju da jednostano nema pleja na tržištu.

 

Čova misli da poznaje košarku bolje od bilo kog skauta i sportskog direktora. Nejveća koncesija je da dozvoli treneru da se uključi u dolazak igrača, a trener pozna igrače koje je trenirao ili protiv kojih je vodio ekipu. Treneri nemaju vremena da prate manje poznate koledže, drugu italijansku ligu, ukrajinsku ligu...

 

Koliko smo mi pasivni u dovođenju igrača Čović i sam nehotično priznaje: koliko puta je rekao "ponuđen nam je ovaj igrač", "ponuđen nam je onaj igrač..." A koga smo mi to pronašli i doveli poslije Kvinsija Milera?  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, quentin said:

A kako drugačije da se nazove ona situacija iz ove sezone kad je Hol bio klupiran i spremao mu se nogobulj jer su bili sigurni da dovode novog pleja. Petnaest dana kasnije kad niko nije došao, a Hol je vraćen, svi Cigani koji su se pitali šta je to, ispali su glupi jer, zaboga, ne shvataju da jednostano nema pleja na tržištu.

 

Čova misli da poznaje košarku bolje od bilo kog skauta i sportskog direktora. Nejveća koncesija je da dozvoli treneru da se uključi u dolazak igrača, a trener pozna igrače koje je trenirao ili protiv kojih je vodio ekipu. Treneri nemaju vremena da prate manje poznate koledže, drugu italijansku ligu, ukrajinsku ligu...

 

Koliko smo mi pasivni u dovođenju igrača Čović i sam nehotično priznaje: koliko puta je rekao "ponuđen nam je ovaj igrač", "ponuđen nam je onaj igrač..." A koga smo mi to pronašli i doveli poslije Kvinsija Milera?  

Ja sam negde pisao da bi se isplatio svaki evro/dolar placen skautskoj sluzbi (da je imamo). 2-3 zaludjenika za basket sa nekim platama od po par hiljada mesecno + bonusima za dovedenog igraca bi napravili cudo. Koliko se secam price, bila je neka ekipa koja je to radila valjda za dz onda kada je Kvinsi iscackan... 

Da, to za Hala je bila smejurija. Nestade covek, pa vaskrsnu, a pri svemu tome je on meni skroz OK, kada se setim pocetka sezone. Evo, sada ima gomila plejeva koji su barem na papiru slobodni, pa neka pocnu na vreme sa odabiranjem, a ne da cekaju sta ce biti ponudjeno (dobro zapazanje!!!). 

 

Da dodam - koliko svake godine zaradimo na raznim otpustanjima 😊, mogli bi da probamo barem dve godine da imamo skauting sluzbu. 

Edited by Inbox
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa i qmiller nam je ponudjen, nije ga sigurno iskopala nasa razgranata skauting sluzba

 

9 minutes ago, Inbox said:

Koliko se secam price, bila je neka ekipa koja je to radila valjda za dz onda kada je Kvinsi iscackan... 

 

I ja se sjećam da je tako bilo rečeno. A kasnije je rečeno da ti momci više to ne rade za Zvezdu. Vjerovatno su tražili neku kintu, što bi bilo sasvim zasluženo.

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko radio za dzabe to je tek besmislenije nego da niko ne radi. 

 

Taj neko bi morao da bude na platnom spisku i da shodno tome nosi odgovornost za to sto radi. Nije dovoljno biti zaludjenik...ovde ih ima podosta pa ne daj boze da je masa od iskopanih igraca završilo u Zvezdi. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

:default_sofa:

Ova tema još nije otišla pod katanac? :classic_biggrin:

Igra se za trofej Ksl, nema posustajanja!

31 minutes ago, Knipex said:

Koji su termini utakmica sa Borcem?

U petak u 17.30 u Pioniru, a u nedelju od 17 u Cacku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...