Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

9 minutes ago, berti said:

7000 u Pioniru, ekipa 50+ na zagrevanju i u komunikaciju sa podgoricanima...

Mislim da ce i biti ovaj scenario. Dobiti dole ne mozemo, tako je kako je. I kada smo tu, jako blizu, ili imamo neke sekvence totalnog pomračenja ili je nesto drugo. Davidovac je tako bezobrazan lik da sve vise verujem da neke teske suteve koje pogodi leze u njegovoj kurcobolji. Ne tangira bilo koga i nista ga ne interesuje. 

 

Lojd je najvece razočarenje, svaka cast za trud i sve ali takva nepromisljenost i kolicina losih odluka je nestvarna. 

 

Da smo imali samo jednog raspolozenog kao sto oni imaju svaku utakmicu, nekog ko bi pogodio 4 trojke druga bi se pesma pevala, u sve tri utakmice. 

 

Lazi kapa dole. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne znam koja je poanta iganja ovih meceva u smoraci, nek vrate odma seriju u bg..

nachi ako futuru ide sut onda ce svirati 55-45 za njih, a kad ne ide onda 85-15 u njihovu korist.. 

stoka lopovska, jebala ih i milo i bokan u duetu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Ako ispušimo titulu, to će biti zahvaljujući jednom od najvećih čokera u istoriji košarke (2/17) i govnaru koji liže prste (0/10).

 

Ukupno 2/27

 

7.4%

Da smo imali jos jednog chokera veceras, slavili bi titulu, koliko god da ima mana. Ne znam sto ga stavljas sa Simonovicem pa izvlacis zajednicku statistiku, nigde veze. 

Sudjenje je bilo toliko tendenciozno da je glupo uopste analizirati nasu igru kada te neko konstantno jebe 40min. Meni je favorit veceras bio onaj faul Lojda na Ridu na zakucavanju, ili ce da zakuca ili je faul ako ga neko takne.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Uvek prvo trazim razloge u sebi a potom u drugima. Ocajan sut smo imali (opet), broj asistencija i broj izgubljenih lopti dosta losiji nego na prethodne dve. Jedino nas je skok vadio. Tako da samo prilicno lose odigrali. 

 

Idemo dalje, ne moze pobeda sama da dodje, bice tesko ali i dalje imamo prednost. 

A da npr igramo ti i ja basket do 11 ali sudi moj drug koji meni nece dosuditi faul makar te ja udario u glavu pesnicom a tebi ce suditi svaki. Da li bi i tada trazio razloge u sebi i da li bi mogao da odigras na svom maksimumu bez nervoze? Ulog je 2 soma evra koje smo ulozili i ti ja i u pobedu, znaci pobednik nosi 4. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Е ал страшно шта раде са тим бацањима. И једва нас тако добију, штета што немамо још једног играча да их одеремо. Стварно је бесмислено да се игра у Морачи кад се зна да ће они на силу да добију.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Ako ispušimo titulu, to će biti zahvaljujući jednom od najvećih čokera u istoriji košarke (2/17) i govnaru koji liže prste (0/10).

 

Ukupno 2/27

 

7.4%

 

Laki, bez ljutnje brate, nekad kad uhvatiš nekoga na zub, ne puštaš. I najčešće gledaš samo jednu stranu.

 

Ti ili ne vidiš ili nećeš da vidiš šta sve na terenu radi taj čije procente besomučno vrtiš iz tekme u tekmu. Koja je to odbrana i potrošnja. Koje su to batine u napadu koje dobija a koje nisu kompenzovane faulovima što bi rezultovalo manjim pritiskom i većom slobodom prilikom šuta. Sutra da mu Džoniju i Popoviću sviraju sve što biju Lojda, da vidiš kako bi pogađao a i dalje igrao odbranu kao elitni defanzivac. Sedam asistencija večeras. I ti ga nazoveš čoukerom. Bez ljutnje, kao da gledaš drugi sport ili pojma nemaš šta čouker znači. 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Da smo imali jos jednog chokera veceras, slavili bi titulu, koliko god da ima mana. Ne znam sto ga stavljas sa Simonovicem pa izvlacis zajednicku statistiku, nigde veze. 

Sudjenje je bilo toliko tendenciozno da je glupo uopste analizirati nasu igru kada te neko konstantno jebe 40min. Meni je favorit veceras bio onaj faul Lojda na Ridu na zakucavanju, ili ce da zakuca ili je faul ako ga neko takne.

Meni se cini da nije bio ni kada su Laza i Sima udvojili onong malog smr...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Ako ispušimo titulu, to će biti zahvaljujući jednom od najvećih čokera u istoriji košarke (2/17) i govnaru koji liže prste (0/10).

 

Ukupno 2/27

 

7.4%

 

Ne vidim kako to moze da se desi, ali da smo izgubili 2. mec mogli smo da izgubimo i finale i to iskljucivo jer imamo losiji tim.

 

Mislim da se stvarno preteruje sa pljuvanjem Loyda ili Simonovica, ne moze Radonjic da dobije finale sa nekom leprsavom igrom bez kontakta, zato je uspesno podvalio Milojevicu ovu igru i oducio ga od trenerskog posla. Mi pod kosem imamo Nnoka koji je solidan centar, oni Reeda, na 4 imamo Simonovica, oni Nikolica, na 1 su dosta bolji, logicno bi bilo da nas ometlaju 3:0 i to bi se i desilo da imamo sut za 3 nekih 35%, jer bi oni imali jedno 90 poena po mecu.

 

Tako da uzalud prizivanja nekih dzordanovskih "i napad i odbrana" partija, to moze u nekoj revijalnoj kosarci, u ovakvoj kao sto je PO ide se da se psihicki slomi protivnik, sto se vidi i po onim nenormalnim 38:18 rezultatu iz 2. meca, nismo mi bili nesto bolji nego Milojevic i Buducnost nisu znali gde se nalaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako je napravio nespretan faul na kraju, ne znam da li bi se sudilo na drugoj strani, Laza zaslužuje jedan veliki naklon za večerašnju utakmicu. Bacao se i borio za svaku loptu kao u najboljim danima. U jednom trenutku sam nas vratio u meč. :23:

 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Da smo imali jos jednog chokera veceras, slavili bi titulu, koliko god da ima mana. Ne znam sto ga stavljas sa Simonovicem pa izvlacis zajednicku statistiku, nigde veze. 

Sudjenje je bilo toliko tendenciozno da je glupo uopste analizirati nasu igru kada te neko konstantno jebe 40min. Meni je favorit veceras bio onaj faul Lojda na Ridu na zakucavanju, ili ce da zakuca ili je faul ako ga neko takne.

 

Da su ova dvojica čokera ubacili po 1 (slovima: JEDNU) trojku (što im je u jebenom opisu posla), mi bi pobedli večras makar suci sami ubacivali u koš.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

 

Laki, bez ljutnje brate, nekad kad uhvatiš nekoga na zub, ne puštaš. I najčešće gledaš samo jednu stranu.

 

Ti ili ne vidiš ili nećeš da vidiš šta sve na terenu radi taj čije procente besomučno vrtiš iz tekme u tekmu. Koja je to odbrana i potrošnja. Koje su to batine u napadu koje dobija a koje nisu kompenzovane faulovima što bi rezultovalo manjim pritiskom i većom slobodom prilikom šuta. Sutra da mu Džoniju i Popoviću sviraju sve što biju Lojda, da vidiš kako bi pogađao a i dalje igrao odbranu kao elitni defanzivac. Sedam asistencija večeras. I ti ga nazoveš čoukerom. Bez ljutnje, kao da gledaš drugi sport ili pojma nemaš šta čouker znači. 

 

 

 

Miki, najbolji, najplaćeniji igrač. Nije on doveden da bude Lazić već da trpa koševe.

 

2/17.

Edited by Laki21
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Inbox said:

Pozdrav za Luku kapitena i stisnute obe pesnice u krupnom planu za proslavu pobede. 

 

Kratko i jasno. Da igram protiv Zvezde kidao bi da dam svaki poen, ali da se radujem?! Ne bih smeo bliznjima na oci. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...