Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

34 minutes ago, Čvarkov said:

Nezvanični injury report za večeras. :classic_sleep:

 

oie-Eb-Yf-Mp-PEgjf-N.jpg

 

Hal je krava muzara 🤣

38 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

Nije istina

i Laki se obradovao njihovom pleju onoliko

poskocilo mu srce, skoro kao kad prof dr Mozli napravi faul u napadu, a sudija odmahuje da se igra nastavi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

nije istina

i laki se obradovao njihovom pleju onoliko

poskocilo mu srce skoro kao kad prof.dr. mozli napravi faul u napadu a sudija odmahuje da se igra nastavi

 

Zezamo se mi možda ovde ali to stvarno nisu čista posla, Mozli prvu ličnu skoro uvek napravi tek u 4/4, da l' se malo umori pa dodje do opuštanja ili šta već.

 

Au, tek sad sam video ovaj podatak da Valensija ima 0:6 protiv nas. Eto njima večeras prilike za prvu pobedu pravo niotkuda. 

 

Opraće nas večeras, nismo ni svesni.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

el na supernovoj ne moze da se gleda zvezda u el?

iam kds i tu imam sve arene i sk-ove, al je taj kds sad kupila supernova, i od 1. februara, krecu njihovi kanali..

em skuplje em nema sk-ova.. jebo im ja mater u picku da im jebao bas, onako preventivno..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Veceras, Colom, double-double. 

 

Imam neki osecaj da ce biti izjednaceno i da ce odluciti kome bude bolje isao sut. 

koji bre egal, pola tima nam fali a pola rovito.. i ne pravi off, dok ne resimo ovo pitanje iznad 🙃

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, n4l1m said:

moram jos malo u off i jedno glumpavo pitanje..

ako se izabere ovaj u sredini paket imaju se sve arene i dobiju se dva stb-a... dal za treci tv isto treba stb il moze na njemu da se gledaju kanali al bez digitalne obrade signala elte?

https://mojasupernova.rs/Privatni/Televizija

 

Za svaki TV ti treba ili stb ili kartica. Nema više otključanih kanala. Što ne uzmeš i net preko njih, ako si ograničen na supernovu, imaš pakete sa 3 uređaja?

 

Ja imam mrtvu supernovu i uzimao sam eon sport paket za 800din mesečno zbog SK dok mi kolega nije dao svoj nalog pa sad gledam preko kompa, odnosno povezao sam komp sa TV-om preko hdmi i napravio extended desktop. Eon sport radi na svakom netu i ima aplikacija za LG i samsung TV.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Za svaki TV ti treba ili stb ili kartica. Nema više otključanih kanala. Što ne uzmeš i net preko njih, ako si ograničen na supernovu, imaš pakete sa 3 uređaja?

 

Ja imam mrtvu supernovu i uzimao sam eon sport paket za 800din mesečno zbog SK dok mi kolega nije dao svoj nalog pa sad gledam preko kompa, odnosno povezao sam komp sa TV-om preko hdmi i napravio extended desktop. Eon sport radi na svakom netu i ima aplikacija za LG i samsung TV.

koliko ja vidim nema..

ima sa 2 uredjaja (arena paket) za 1600 i 2 uredjaja (arena + hbo+xxx) za 2k.. s tim sto imas ospciju da doplatis za jos jedan stb..

a stos tice neta vezan sam vamo ugovorom za lokalnog konja, dal jos godinu dana ako ne i jace..

naci nema vise da se gledaju kanali bez te kartice/stb-a?

posto trenutno preko ovog kds-a, na 2 tv-a ide slika preko "antenskog" a samo kod mene je resevir koji sam uzeo zbog dodatnih kanala arene i sk-a..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, n4l1m said:

koliko ja vidim nema..

ima sa 2 uredjaja (arena paket) za 1600 i 2 uredjaja (arena + hbo+xxx) za 2k.. s tim sto imas ospciju da doplatis za jos jedan stb..

a stos tice neta vezan sam vamo ugovorom za lokalnog konja, dal jos godinu dana ako ne i jace..

naci nema vise da se gledaju kanali bez te kartice/stb-a?

posto trenutno preko ovog kds-a, na 2 tv-a ide slika preko "antenskog" a samo kod mene je resevir koji sam uzeo zbog dodatnih kanala arene i sk-a..

Ako uzimaš samo TV onda ti sleduju 2 ali mislim da možeš i treći uz doplatu. Zato sam ti i rekao da uzmeš sa netom.

 

Preko antenskog (koaksialnog) će ti ići i dalje sami ćeš ga priključiti ili u stb pa iz njega u tv ili direkt u tv ako u tv staviš karticu. Signal se dekodira pomoću kartica koje se nalaze u stb ili tv. Nema više analognog signala.

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Knipex said:

Ako uzimaš samo TV onda ti sleduju 2 ali mislim da možeš i treći uz doplatu. Zato sam ti i rekao da uzmeš sa netom.

 

Preko antenskog (koaksialnog) će ti ići i dalje sami ćeš ga priključiti ili u stb pa iz njega u tv ili direkt u tv ako u tv staviš karticu. Signal se dekodira pomoću kartica koje se nalaze u stb ili tv. Nema više analognog signala.

al kakve veze ima net sa tim? treci stb se svakako uzima uz doplatu..

Link to comment
Share on other sites

Posto ovo necemo okrenuti, pisem pre kraja.

 

Doduse, u neka srecnija vremena bismo ovo dobili ladnjaka 10 razlike. Nismo tim, lose smo utrenirani. Igraci prave nenormalne greske za ovaj nivo takmicenja.

Takodje je tesko igrati bez prvog beka, centra i sa nejasnom situacijom na pleju.

Lazic i Kuzmic su kosarkaski otpad, prosto se moraju skrajnuti.

 

Situacija mora sto pre da se iskristalise, kako bi se povezali redovi, narocito sto ce naredni period biti jako ruzan, narocito u EL.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...