Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kolom ima sutra rijaliti ček easy-level...može dobiti zicer minute kada je Pot u igri...za njega nešto najbliže mismeču bar iz ugla IQ-a. Ali ako nam je opet Hall van stroja oznojićemo dupe u Laktašima protiv žilave ekipe, bez Lojda i sa Woldenom na pleju jer Kolom može samo da trčkara za Klemonsom. Pretpostavljam da je rano za njegovo efikasno skrivanje u odbrani a male su šanse da će Radonja mnogo rizikivati sa Uskokom u prvoj tekmi. Nakon katarze sa Zenitom i uz bust novog početka očekujem da i tim izadje na teren sa ozbiljnim hasl stavom. Treba nam ova pobeda sve i da rodimo mečku u produžecima.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Znam da su se zajebavali. Ne znam da li si trenirao nesto, ali svlacionica zbog ovakve slike moze da te pojede, pogotovu ako postoji, a uvek postoji, jedan saigrac koji ce da ovo koristi do tacke pucanja. Posle toga sve zavisi kako stojis u glavi i koliko ce te to pogoditi. Napisao sam ,,zauvek ce ga pratiti", jer ce uvek neko iskopati ovu fotografiju, gde god igrao.

 

Ja sam trenirao, kao i mnogi drugi ovde. Da, bude svakakvih pošalica u svlačionici, ali sve zavisi sa kakvim "tonom". Ako u svlačionici vlada drugarstvo i pozitiva, ovakvoj slici če se svi malo nasmijati (uključujuči Radanova), složiti neku foru i to če se završiti. A do pucanja može doči samo ako je svlačionica več u lošem stanju, pa se svaka reč (ne samo šala) između igrača može protumačiti provokacijom i biti povod za pucanje. 

 

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Masa sportista skida dlake jer im je tako lakse. Odbojkasi gotovo svi. 

 

Koliko je meni poznatu, svi sportisti sad u moderno doba skidaju dlake. Ne zbog aerodinamike, nego zbog fizioterapija i masaže.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

 

pola onih batica navijača sa tribina se depilira, ne znam šta te je potreslo toliko 

 

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Depiliraju se sada svi, jer je lakse zbog masaze.

 

Kolko sam ja nepovratno omatorio sunce ti jebem.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

To u moje vreme nije bivalo, za plivače stoji ... ostali jok.

Samo rđavom ..... dlake smetaju.

Ima u mom kraju i ona druga:

Dlaka da je dobra, ne bi na guzici rasla🤣

Izumeo neki sa problemom opadanja kose🤣

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja sam trenirao, kao i mnogi drugi ovde. Da, bude svakakvih pošalica u svlačionici, ali sve zavisi sa kakvim "tonom". Ako u svlačionici vlada drugarstvo i pozitiva, ovakvoj slici če se svi malo nasmijati (uključujuči Radanova), složiti neku foru i to če se završiti. A do pucanja može doči samo ako je svlačionica več u lošem stanju, pa se svaka reč (ne samo šala) između igrača može protumačiti provokacijom i biti povod za pucanje. 

 

 

Koliko je meni poznatu, svi sportisti sad u moderno doba skidaju dlake. Ne zbog aerodinamike, nego zbog fizioterapija i masaže.

Jel imaju sad u klubovima i te depilatore (kako se već zovu) pored masera, fizioterapeuta ... :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Ima u mom kraju i ona druga:

Dlaka da je dobra, ne bi na guzici rasla🤣

Izumeo neki sa problemom opadanja kose🤣

 

jedan moj poznanik koji je rano a solidno ocelavio ali zato uvek imao solidan tepih elsewhere sa sve činom na ramenima, voleo da kaže 

"kako to da dlake opadaju gde ne treba dok ujedno i rastu gde ne treba?" 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja sam trenirao, kao i mnogi drugi ovde. Da, bude svakakvih pošalica u svlačionici, ali sve zavisi sa kakvim "tonom". Ako u svlačionici vlada drugarstvo i pozitiva, ovakvoj slici če se svi malo nasmijati (uključujuči Radanova), složiti neku foru i to če se završiti. A do pucanja može doči samo ako je svlačionica več u lošem stanju, pa se svaka reč (ne samo šala) između igrača može protumačiti provokacijom i biti povod za pucanje. 

 

U mladjim kategorijama da, ali problem je kasnije. Nema tu preteranog druzenja van tima. Vise su to neki klanovi. Moze da bude pozitiva u  svlacionici kada se dobija, ali kada se gubi svi su nervozni.Mozda u nekom timu koji je kao Mega gde su igraci slicne generacije. U svakom slucaju, mislim da je greska sto se tako slikao iz mnogo razloga, ali sta je tu je. Ne mislim da je on los decko.

Link to comment
Share on other sites

Aj malo o Hoakinu ... ti kad se na nekog navališ, ko koza na krivo drvo. [emoji38]_2:

Srećom pa me trenutno drži uverenje da sigurno dovodimo plejmejkera, inače navalio bi se na Karaičića kao Šar planina. Trebali smo da mu ga spakujemo za poneti jer ovo pas smaslom ne bi progutao. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Srećom pa me trenutno drži uverenje da sigurno dovodimo plejmejkera, inače navalio bi se na Karaičića kao Šar planina. Trebali smo da mu ga spakujemo za poneti jer ovo pas smaslom ne bi progutao.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Pogledaj ovu fotku ... :classic_biggrin:

EqKKIsfWMAIVPxm?format=jpg&name=large

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Jel imaju sad u klubovima i te depilatore (kako se već zovu) pored masera, fizioterapeuta ... :classic_smile:

 

Jbg, to neznam, pošto sam se penzioniso. U moje vreme još nije bilo, a sad ko zna 😄

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

U mladjim kategorijama da, ali problem je kasnije. Nema tu preteranog druzenja van tima. Vise su to neki klanovi. Moze da bude pozitiva u  svlacionici kada se dobija, ali kada se gubi svi su nervozni.Mozda u nekom timu koji je kao Mega gde su igraci slicne generacije. U svakom slucaju, mislim da je greska sto se tako slikao iz mnogo razloga, ali sta je tu je. Ne mislim da je on los decko.

 

Ja se nebih složio. Ja sam recimo imao jedno najboljih iskustava što se tiče atmosfere baš u seniorskoj kategoriji. Mislim da je presudno to koliko iskrenih pozitivaca ima u timu. Ako ih ima dosta, pa još da je poneki lider takav, to onda obično ume da bude prava priča.

 

Što se tiče klanova, to je normalno. Posebno recimo neki fudbal, gde je 25 ljudi u timu. Pa normalno da nemožeš da se družiš sa svima isto.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

images?q=tbn:ANd9GcTDXn8x3Mox1srbBe3wI3F

 

Da, da prijatelju moj...

 

Zamolio bih dame da ne otvaraju spojler:

 

Spoiler

Jednom davno u nekoj zemlji seljaka, preko sedam mora, preko sedam gora (pričam za druga), jedna dama u koju je taj drug bio zacopan zamoli njega da se obrije dole, jerbo njoj svaki čas završi neka dlaka u ustima (a dotična bila gadljiva na dlake jelte). I šta će on jadan grdan, ljudi su zbog ljubavi i gluplje i gore stvari radili, on to i učini. I neko vreme, oboje behu sretni... Do momenta kada su dlake opet krenule da rastu, a onda je (taj drug) saznao šta je pakao... A još je bilo pakleno leto, pa se znoj samo slivao...

 

Kako izgleda biti znojavih muda (i koječega ostalog) se dlačicama koje tek kreću da rastu, to Dante ne bi uspeo da opiše..no njemu su raznorazni opisi dolazili, sami od sebe... čovek postane umetnik, inspiracija se rađa sama od sebe.. 

 

Nema ljubavi bez bola.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...