Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Na live temi sam na poluvremenu napisao da može da se desi da momenti kada je Ročesti dao trojku pa Volden ukrao loptu Gordiću i postigao trojku za 10 razlike na poluvremenu budu ključni za pobedu. 

ogifivR.gif

 

GVSpkx8.gif

Edited by Knipex
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Na live temi sam na poluvremenu napisao da može da se desi da momenti kada je Ročesti dao trojku pa Volden ukrao loptu Gordiću i postigao trojku za 10 razlike na poluvremenu budu ključni za pobedu. 

 

GVSpkx8.gif

 

Kako je ovo dobro. Mogao bih da gledam čitav dan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

@Knipex nemam više recsa, evo ti jedan usmeno

 

pomislio sam i sinoć kako walden brzo i lepo "kolektira" noge za stav koji mu daje dobar izbačaj. baš je savremen šuter, odličan pazar (ne samo zbog toga naravno)

Očekujem ❤️ čim se stvore uslovi za reakciju

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

  Kako je ovo dobro. Mogao bih da gledam čitav dan.

 

 

Ovo je bravura igrača u fokusu punog samopouzdanja. Cela akcija iz jednog cuga bez zadrške: perfidna kradja lopte...usporavanje i stabilizacija zbog aut linije i odmah naskok : ćao - zdravo...poslao ih je na poluvreme sa onim malim sivim oblakom iznad glave.

Jedan od onih poena koji se ostavlja za kraj u high-lights videu i koje nikakva gumica ne briše iz sećanja.

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Faul na Gordicu.

Bas se videlo da je Radovic ostao zatecen.... 🙂 Nije odmah svirnuo nepostojeci kontakt, posle bilo kasno.

10 minutes ago, 12Laki said:

Gde je faul? 😄

Po sinocnjem kriterijumu: gde nije? Aut je mogao takodje da bude, duplo vodjenje, tri sekunde, nameran faul, mrtva lopta...

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Bas se videlo da je Radovic ostao zatecen.... 🙂 Nije odmah svirnuo nepostojeci kontakt, posle bilo kasno.

 

ruku na srce, svi kontakti dosuđeni su bili postojeći  jedino što je kriterijum kontakta bio pipav i promenljiv u odnosu na period utakmice a ovo drugo je problem obično

Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

 

ruku na srce, svi kontakti dosuđeni su bili postojeći  jedino što je kriterijum kontakta bio pipav i promenljiv u odnosu na period utakmice a ovo drugo je problem obično

Mozes menjati kriterijum u zavisnosti ako se intenzitet utakmice menja. To je ok. Nije ok ako u slicnim trenucima sviras jedno na jednoj strani a na drugoj ne. Nije to lako izbalansirati, to mi je jasno. ali ovo sinoc je bilo malo previse upadljivo u nekim trenucima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Takeshi_Kovacs said:
ja bih voleo da vidim na usporenom snimku faul u napadu voldena, i faul pri postavljaju bloka kuridze...ako negde ima
isto i ulaz loyda posle koga se povredio hall

Taj materijal biće svima dostupan na uvid ali po protokolu tek za četres godina. Rano je sada...još je krv vrela.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

 

ruku na srce, svi kontakti dosuđeni su bili postojeći  jedino što je kriterijum kontakta bio pipav i promenljiv u odnosu na period utakmice a ovo drugo je problem obično

Slazemo se.Nek su njima dosudili i 1000 bacanja ako treba.U onome sto se neslazem da je za razliku od Zvezde, Partizan igrao cistu odbranu.

Edited by 12Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, 12Laki said:

Slazemo se.Nek su njima dosudili i 1000 bacanja ako treba.U onome sto se neslazem da je za razliku od Zvezde, Partizan igrao cistu odbranu.

 

nisam ni rekao. realno, kad je partizan igrao cistu odbranu? njima je i dobar difens i partizanstina kada odvaljujes po rukama protivnika

 

mislim, potpuno legit ako sudija to pusti

 

ja ne bih ulazio u tu zeciju rupu sta su nama radili u odnosu na njih, pogotovo sto mi zvezdasi tu idu na pimpek nevidjeno. vise ne verujem ni sebi kad mislim da nije faul zbog takvih balvana

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

nisam ni rekao. realno, kad je partizan igrao cistu odbranu? njima je i dobar difens i partizanstina kada odvaljujes po rukama protivnika

 

mislim, potpuno legit ako sudija to pusti

 

ja ne bih ulazio u tu zeciju rupu sta su nama radili u odnosu na njih, pogotovo sto mi zvezdasi tu idu na pimpek nevidjeno. vise ne verujem ni sebi kad mislim da nije faul zbog takvih balvana

Nije legit ako to ne pusti i protivniku?Zar ne?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

 

Faul Waldena je bio, faul Kuridze ni blizu. To je jedna od najkomicnijih odluka na utakmici.

 

Meni je to na Voldenu problematičnije nego Jagodino. Tom "faulu" je prethodilo povlačenje od strane Gordića, na šta je ovaj reagovao otresanjem ruke koja ga drži. No mogu se kladiti u brdo karamela da to ne bi svirali da su prethodno svirali "duplu" Lojdu, ili makar ono što se moglo pomisliti da je možda dupla. Ovako su želeli da ispeglaju i onda dobijaš ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta reći za faul koji su svirali Lojdu na isteku napada Partizana dok stoji u mestu na liniji 3 poena a Gordić se zabije glavom i rukama u njega? Lojd ga nije ni dotakao rukama niti se pomerao...

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...