Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Johnny Štulić said:

Fudbalska sekcija me nije nikad ni zanimala preterano a sa Terzićem još manje. Žao mi je samo mladih momaka iz Ofk-e što su bili primorani da pređu u Zvezdu zbog "gospodina" Terzića. Jedan momak je hteo da batali fudbal jer je ucenjivan da tri godine neće igrati ako ne pređe kod nas (citaj Terzića). A želja tog momka je bila partizan oni su ga hteli, on je hteo kod njih, a sad je igrao na derbiju za nas.  Košarkaška i Fudbalska sekcija zajedničko imaju samo grb i naziv. To su dva univerzuma. Od načina rada transparetnosti i ostalog.

 

Da

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Orthodox89 said:

Kakve su nam šanse večeras protiv CSKA ? Plašim se da nismo još dovoljno uigrani u napadu i da to može da nas košta večeras , kao što je bio slučaj vs Žalgirisa. 

 

Fino ćemo se pobiti pa šta Bob da.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Orthodox89 said:

Kakve su nam šanse večeras protiv CSKA ? Plašim se da nismo još dovoljno uigrani u napadu i da to može da nas košta večeras , kao što je bio slučaj vs Žalgirisa. 

 

Slučaj Žalgirisa može samo da nam pomogne, ali zato Alba može da nam odmogne. Da nije CSKA pukla prošlu protiv njih, mogli bismo lakše da ih zaskočimo. Još gore (po Zvezdu), vraća im se Milutinov. Kuzma mora da odigra 100%, moguće i koji procenat više. Kuridža i Teri još bržu odbranu, jer tu su Šengelija i Vojtman.

Ne bih da baksuziram, ali mislim da na jedvite jade - dobijamo. Zaigrao ovaj naš novi manga-lover Brajant ili ne, mislim da ih nadjačavamo šutem i prodorima, kao i davljenjem Džejmsa i Heketa. Naravno, i da nam Lamonika ispoštuje tvrdu odbranu i ne pošalje pola igrača u Valhalu pre završnice. 

Edited by Majak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Majak said:

 

Slučaj Žalgirisa može samo da nam pomogne, ali zato Alba može da nam odmogne. Da nije CSKA pukla prošlu protiv njih, mogli bismo lakše da ih zaskočimo. Još gore (po Zvezdu), vraća im se Milutinov. Kuzma mora da odigra 100%, moguće i koji procenat više. Kuridža i Teri još bržu odbranu, jer tu su Šengelija i Vojtman.

Ne bih da baksuziram, ali mislim da na jedvite jade - dobijamo. Zaigrao ovaj naš novi manga-lover Brajant ili ne, mislim da ih nadjačavamo šutem i prodorima, kao i davljenjem Džejmsa i Heketa. Naravno, i da nam Lamonika ispoštuje tvrdu odbranu i ne pošalje pola igrača u Valhalu pre završnice. 

Svaki put tako izbaksuziraj i da svaki meč dobijemo tako ja se ne bunim 😄 ...šalu na stranu.

 

Mene naša odbrana ne brine toliko koliko naš napad. Odrana manje više bila konstantna do sada. Svakako ako šut krene Lloyda and company sigurno da možemo da se nadamo pobedi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Orthodox89 said:

Svaki put tako izbaksuziraj i da svaki meč dobijemo tako ja se ne bunim 😄 ...šalu na stranu.

 

Mene naša odbrana ne brine toliko koliko naš napad. Odrana manje više bila konstantna do sada. Svakako ako šut krene Lloyda and company sigurno da možemo da se nadamo pobedi.

Ajd, iz naših usta u Lamonikine uši! 🙊 🙉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Johnny Štulić said:

Fudbalska sekcija me nije nikad ni zanimala preterano a sa Terzićem još manje. Žao mi je samo mladih momaka iz Ofk-e što su bili primorani da pređu u Zvezdu zbog "gospodina" Terzića. Jedan momak je hteo da batali fudbal jer je ucenjivan da tri godine neće igrati ako ne pređe kod nas (citaj Terzića). A želja tog momka je bila partizan oni su ga hteli, on je hteo kod njih, a sad je igrao na derbiju za nas.  Košarkaška i Fudbalska sekcija zajedničko imaju samo grb i naziv. To su dva univerzuma. Od načina rada transparetnosti i ostalog. I izvinjavam se na Off-u ali gledam kukanje zbog dva meča u sličnom terminu i svi kukaju zbog fudbala. 

Jedan što ne bi u Partizan ni za 100 miliona, jer mržnja, eno ga u Partizanu već 10 godina. Takav je posao. I taj klinac je već zaboravio i OFK i Partizan. Nemoj da se potresaš zbog njega.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Laki21 said:

Mora se priznati da je Džoni, makar na papiru, ubedljivo najbolji ubod od svih 4/5 igrača na tržištu sa evropskim iskustvom, a pogotovu sa EL iskustvom. Alternativa tome bi bila bunarenje nekog sličnog igrača s one strane okeana, a to je uvek mačka u džaku. Iskreno se nadam da će se pokazati da smo napravili pametan izbor.

mozda jedino anthony gill koji bi po meni bio bolji fit na ovu fajtersku ekipu

 

5 hours ago, Sector said:

CSKA bez Shengelije ali se vraca Milutinov. Ne znam mozda bih vise volio Toka nego Milutinova ali kako god okrenes zajebani su, na papiru mozda i najjaci roster u Evropi.

 

Potuci se pa sta bude, trebace i malo srece.

odakle info za sengeliju?

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...