Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Eto, vratio se, a bio je najveći krivactm za poraz u finalu ABA i nije u ljubavi sa gazdom. 

 

Znam da se sprdas, al for the record - bez Rocha u toj mrtvoj sezoni ne bi uspeli pet pobeda u EL da imamo, a u semisu ABA lige bi nas tukli i grobari i sokici i ko god.

 

Jedina svetla tacka medj Feldinima, Bjelicama, Anticima, Lesorima, Jankovicima, Alimpijevicima i ostalim zalutalim glavama u CZ iz te sezone.

  • Like 19
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Previse nekih negativnih stavova je uticalo i na mene da se ne obradujem previse.

Al fakat je da je meni u jednom momentu bio medju omiljenim niskim igracima u Evropi.

Nadam se samo da krstenica nece da odradi svoje, u suprotnom ostace on duze od 2 meseca.

Edited by Vamos Laki
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Da ti odgovorim u Sarac style😁. Kako mislis da igra u petak ako jos uvek nije stigao u Srb, a tek treba da prodje sve testove. 😁

Svako moze da udje u moj upis od 18 septembra, sve ce im se ukazati u vezi Rochestija i njegovog dolaska kod nas. NIje da nisam tada nagovestio ali ajde bilo je na dugom stapu i nisam verovao da ce stvarno doci. Ja bih okacio taj upis ali mi ne dozvoljava screenshot kaze suvise memorije zauzima. 

Svaka cast za naseg predsednika koji je verovatno potpisao pristanak levom rukom, a jos vise Sasi koji je ovo izgurao da dodje Roch. 

 

Naravno da nece igrati u petak, ne verujem ni da ce Terry , nadam se da je i drugi test negativan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...