Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Aha! Sta sam ja rekao. Posto Bora jedini gotivi Zvekija, Zveki ce ga nagovoriti da ostavi fransizu Vuku. Zato je Wook hteo da pojaca Zvekija.

 

 RASKRINKANI STE!!!

  Pozdrav, Boro, neces nam nedostajati. Apsolutno ne mozes da igras ako nisi registrovan, i to je to, dobro je da si na vreme najavio da mozemo da glasamo kako ce se birati novi clan, da li da ispadnu poslednja 3 ili 5 novih fransiza iz B.

 

 Ja sam da se nagrade A-ligasi i da se crta pomeri da ispadaju tri ekipe. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Zasto bi se Zveki borio da Wook dobije fransizu, kada je i on podstanar 😂

Zveki je tehnicki podstanar. Cak je samostalno odradio draft.

 

Oladipo je razlog. Sada kapiram onu Wookovu recenicu u kojoj je napisao da trejd za Vicu radi samo sa Zvekijem, makar ga vetovali i nakon veta dobije bolju ponudu.

 

Bravo za delgija sto je raskrinkao zaveru i istinu izneo na videlo.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Evo ja cu je preuzeti, pošto će ova franšiza ispasti u segundu. Ako je mogao Lavrnja da ima dve franšize istovremeno mogu i ja. 

 

Ne može ti, jer si me podjebavao konstantno, a ja ti pomagao u trejdovima kako sam mogao.

Radije ću Vučini da dam, šta biste vi bez njega dogodine. 😁

 

2 hours ago, vladaboss90 said:

 

1399458225505.jpg

 

Inace, ne znam cemu drama, pisi na ovoj temi koliko ti se pise, druge ne posecuj i to je to 😄 ne bi bio ni prvi ni poslednji koji se javi jednom u sto godina, a igra redovno.

 

Ne ide to tako lako, tj. barem ne po mojim shvatanjima.

Ja na to gledam kao na onu situaciju kad vidiš da neki siledžija kinji dvostruko sitnijeg i slabijeg od sebe.

Tu imaš 2 opcije, da priđeš i skloniš ga u stranu i probaš da ga urazumiš, a ako nastavi da mu polupaš labrnju ili da on polupa tebi, u zavisnosti od sposobnosti.

Ili da pobegneš odatle, zavučeš se u mišju rupu i govoriš sebi kako nije tvoje da se mešaš i kako nisi ti kriv.

Za mene opcija 2 ne postoji kao izbor, jer ne bih mogao da živim sa takvom spoznajom, a tip sam osobe koja ne bi menjala ništa na svetu za miran san.

 

57 minutes ago, Zvezdinho said:

:lol_2: Delgado daj malo i meni malo taj dzudzubana viski sto konzumiras:lol_2:

 

 

😁

 

Pošto vidim da se neki zezaju i da misle da foliram, samo da naglasim da sam ozbiljan oko ovoga.

 

Tako da se dogovorite koji je vaš stav o svemu, i to po mogućnosti što pre, dok sam ovde i dok nadam se budem mogao da odgovorim.

 

Meni redovnost što se same igre tiče nije problem, ali ne planiram da se pojavljujem ovde, izuzev oko neophodnih stvari, tj. ako nalog ne bude ugašen.

A postoji i opcija sa suvlasnikom, gde bi sve išlo preko njega, samo ne znam ko bi bio raspoložen iz nižih liga, jer i tamo imam fenova. 😒

 

Uglavnom, vi se dogovorite, pa ako može - može, ako ne, onda se vidimo u snovima (da,da, na tebe mislim Vini :wicked:).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista ja oVde ne razumem😴 ... 

1. Ovi sa spESPNa su totalno prolupali... Ali dapace, hvala im..

2. Au BoraBoro@Noćna mora B92 fantazeračije ću ja postove, uz jutarnju kaficu, kada se rano ujutro  probudim, tamo negde oko dva- pola tri popodne da "preskačem"  😛

3.  Znaci, ispascu da kukam kao Zems, jebeni Fulz ostvario TD, prvi i poslednji ove sezone,  Caruso nastavlja da me uništava, jbt pokupim ga i njemu razbiju picicu posle 4M... Ne znam šta će se još desiti ove sezone 😴  Eh, i mene su svih ovih puta banovali na pravde boga 😁

 

@Zvezdinhoizvini sto ti nisam odgovorio na poruku, proslavljamo odlazak male debele , imam novu "šeficu ":87:

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo su strašne stvari kakvu nedelju imaju Zorexovi, i to se Harden još nije razmahao. DD od Bobana i Zubca koji lupa banane kao da je Gobert, onaj brutalan TD od SGA sa 20 skokova, Mills 5 trojki, Nunn najbolja utakmica u poslednjih metar dana, Anunoby utakmica karijere itd. Još mu ne igra George. Strašne stvari. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Pojeo te pritisak uini.  Nije isto kad  cekas priliku sa strane i kad postanes  glavni kandidat za titulu.

 

Srecom, mlad si i perspektivan. Talenat nikad nije bio sporan...

 

samo polako maksimilijane. evo sinoc od tri out igraca koja nemaju ir prostor igrali mighty frankie sa 1/7 iz igre i mmorris sa 4/11 (jrue se jos prenemaze) i odma sam tu negde u duelu.

a jos sam pokupio batuma ciji (mozda ne jos dugo?) hornetsi igraju cca 3 tekme u 15 dana

 

ako se dovucem do plej ofa, vrlo je moguce da cu bas ja da vam budem protivnik u 1/4 ili 1/8ini, pa onda mozes sve to lepo da mi ispricas u praksi 😐

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...