Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Uini kako bi presao preko mog draftovanja Traea? 😂

 

Ja sam najponosniji najvise na svoj prvi draft kada sam uzeo Townsa, ITa (ona sezona u Bostonu kad je pokidao) i Jokica (prva brutalna sezona u NBA), ali nista od toga ne bi bilo da nije mog gurua- Debelog 😎

 

Btw tim mi se raspada, proslo kolo uzeo 3 kategorije (cestitke Misko iskidao si) a ove nedelje vec Ingram i Trae povredjeni, nece biti dobro protiv Lavrnje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Magia said:

Uini kako bi presao preko mog draftovanja Traea? 😂

 

Ja sam najponosniji najvise na svoj prvi draft kada sam uzeo Townsa, ITa (ona sezona u Bostonu kad je pokidao) i Jokica (prva brutalna sezona u NBA), ali nista od toga ne bi bilo da nije mog gurua- Debelog 😎

 

Btw tim mi se raspada, proslo kolo uzeo 3 kategorije (cestitke Misko iskidao si) a ove nedelje vec Ingram i Trae povredjeni, nece biti dobro protiv Lavrnje.

 

Sta sam ti napisao @uini Magija je jedan dosadan snob, ne da se iznervirati i izprovocirati 😴 E da, da je ostvario samo jedan trade za koji nisam bio, ko zna gde bi bio kraj... + Nesrecno ispadanje u drugoj sezoni.

Dobar je fantazer, za razliku od mene 😴

 

I ne brini Magični, vratiće se svi oni za duel protiv mene, nista novo 😴

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste tek sto se vlasnik pojavio prvi put od starta sezone da proceni da je Ok trejd, nista sumnjivo ni tu, mora da je i to slucajka. Ali nista bitno da si hladan kao spricer, vrati Pj tuckera kao avatar

 

Seselj dr Vojislav iz devedesetih da ti pozavidi na teorijama zavere. Bolje bi ti bilo da radis svoj posao i namestis do kad ce da traje nas trade deadline posto trenutno stoji da mogu trejdovi dokle oces.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Seselj dr Vojislav iz devedesetih da ti pozavidi na teorijama zavere. Bolje bi ti bilo da radis svoj posao i namestis do kad ce da traje nas trade deadline posto trenutno stoji da mogu trejdovi dokle oces.

A tebi ova Maja Gojkovic koliko si naivan.
Pa sto se nije pojavio na temi za Goberov trejd, ili kada ti Clutch trazio kusur za VUcka ili bilo koji 2 trejd, ali tu je odjednom bas sada da kaze da je ok trejd i da se ne pravi drama i to pre nego sto je pocela drama..
Ali ajde Majo jos jednom postavi screenshot pre 7 dana gde se spominju 3 igraca i MPJ nisu celu stranu, daj opet da procitamo te pregovore.
Ne brini se za TD daleko je, ima vremena da se postavi.
I vrati Pj Tuckera trebaju mi skokovi danas od njega cisto da ga prizoves da uzme ~10tak komada.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Ti si Maticu dijabola ako stvarno to mislis, a ne trolujes u stvari. Zasto bi se pojavljivao kad smo se ja i on za svaki trejd dogovarali na Skajpu. Pojavio se zbog tvoje histerije. A Maja ti je Delgado posto je najvise timova promenio do sad, fantasy Seselj dr Vojislavu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Ti si Maticu dijabola. Zasto bi se pojavljivao kad smo se ja i on za svaki trejd dogovarali na Skajpu. Pojavio se zbog tvoje histerije. A Maja ti je Delgado posto je najvise timova promenio do sad.

Pa sto i sada da se pojavi kada ste sve preko skajpa? Da glumi PRa zbog moje Histerije? Dobra uloga vlasnik a PR, fino fino.
Delgado nije ostavio svoju franzisu u b ligu, ti bez kicme jesi u tome je razlika. 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam za promenu komesara....i da komesar ima(m) minimum dve godine iskustva u obavljanju dužnosti, priča minimum 3 sveCka jezika osim maternjeg i 40+ godina.Da je lep, zgodan i nadasve komunikativan.

I naravno, da ne moze da ispadne iz A lige...

 

Zato, Debelog za komesara :classic_biggrin:

Just now, LayupFromTheMidget said:

Jos komesar 1 a zamenik 2, jeste hoce slucajno to...Sve je namesteno.. Dole diktatura!
Nego gde je BORIVOJE, falio je on juce da proceni onu situaciju sa mini esejem, BORO VRATI SE !

 

Boro je na službenom putu za Kinsasu... Znaš ono, zla i nepravedna moderacija i sl  😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...