Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Just now, Drakaris said:

Kakvog sam gadnog prvog pika izabrao, zadovoljan sam sezonom i sto sam opstao. Jos se ne mogu oporaviti od toga sto sam se dvoumio izmedju Luke i Bena. 

 

jasno, svi su sad hteli luku ali je nestalo struje, upala neka pohotnica za seks i bila strava vecera bas u nevreme

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ben je odlican igra kao prvi pik.
Ne daje TD kao prosle godine ali je legitimni prvi pik, samo steta za povredu Joela posto bi ove partije belezio u Po kao sto je prosle godine bio dobar na kraju sezone i start Po.
Pre ce biti da si ga za malo dao posto si se usrao na startu ali to je 2 stvar mogao sam i ja Adamsa da dam za kikiriki posle loseg starta ali jok rekoh nonono J Richu.
@uini i ja sam hteo luku ali kao 9 pik 😄

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

moram da priznam da se lepo uklapas u a ligu. ziherastvo i vracanje su dva osnovna preduslova

 

kao da se liga igra zbog toga ko ispada a ne ko delje

 

Zajebavao ga Matic da ce ispasti, red je da se raduje sto je ispunio cilj 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Bgm, izgleda da vec znamo ko sprema kofere na kraju sezone. 

 

Na zalost tonemo i tonemo od povrede Ajzaka, bice tesko izboriti opstanak do kraja, idu tri teska kola, na koju foru su ovi Orlovi poslednji pogledaj ti tu ekipu Vuchevic, Rasel D., Konli, Sexton, Gordon. A nakon toga protiv uinija, a posle toga protiv ova dva nesmajnika sto sam ih na moju molbu jedva odrzao zajedno. Bice teska borba za opstanak do samog kraja, glavni smo favoriti za 17.mesto.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj Wes ❤️ . 
Morali su da plate glavom za losu nedelju protiv delgada taj kraj rotacije sem Whitea je bas bio uzasan, tucker na stare zasluge i dalje je tu ali blizi se days of reckoning.
Wright za stls Bamba za blok pa ce jedan da ostane dok se Wagner ne vrati 2 je strimer, ako se vrati Svaba posto nema nikakvih infoa iz usranih Wizardsa...

Link to comment
Share on other sites

Hvala zveki. Da nije tebe raspali bi se kao elitni odredi. Ali to te   ne spasava od rascmarivanja samo ako nam dirnes uinija. 

 

Evo slepac dejvis se vratio taman kad su prosla dva derbija. Odvratan igrac, ali odvratan. Treca sezona kako je kod nas i uvek proda kad je najpotrebnije  😕

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, delgado said:

@LayupFromTheMidget Cestitke tebra. 

Hvala tebra pa da se vrati, da vas ne izbaci ovaj Slovenacki Rasel iz top 4, a ljut je Uini i pocinje da se sveti prvo Mecu pa ce sada da naguzi konje kao Nikola Jokic pre SP..

Haosu glavne 3 zvezde po 4 meca Janis 2, morace Fa magija da radi opasno

Edited by LayupFromTheMidget
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo ti  i Zorex da budete u 2 deo kostura i ja sam happy, to su 2 najjace ekipe protiv koje sam igrao ove godine a ostali su jos Magija i SNS duo iz gornjeg esalona.
A Doncic seronja sam ponistava  prednost  boljeg plasmana zbog Tda  😄 
Ali koga jebe meni ionako fali to jedno parce za glavnog favorita, morace trejd da se uradi postali smo izuzetno impotenti u sutu posle povrede Kenarda, samo srecom dobijamo 3 (doduse ni raspad PJ tackera, plus 2 losa sutera za 3  na pg ne pomaze. A vec puntujem To i ft mnogo su 3 i ppm. Na kraju i sa Weabom ako treba posto tu su bili najblizi pregovori nekom trejdu.
@MB u formi se kao Jokic na SP, sada ce da  vas veteran Skola skoluje 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...