Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

13 hours ago, Drakaris said:

Kakva je amatercina Zveki. MPJ za Redika.

 

Trebao je  i Dieng da bude deo paketa, al se nesto nismo razumeli, pa sad treba jos jedan trejd da obavimo. Nadam se barem da je Bora covek od reci.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Wesa on je tvoja go to kurva ako nije 100 put da ga dizes ne znam sta je drugo😂.

jel barem imas evidenciju kako igra kada ga dignes?

 

ne vodim evidenciju, ako mi prigusti ili recimo 3-4 tekme omane onda ga bačim

 

wes je jedan od igrača kojeg sezonama imam, pa tačno znam šta mogu da očekujem ako ima minuta a ima pošto odigra solidnu odbranu

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

ne vodim evidenciju, ako mi prigusti ili recimo 3-4 tekme omane onda ga bačim

 

wes je jedan od igrača kojeg sezonama imam, pa tačno znam šta mogu da očekujem ako ima minuta a ima pošto odigra solidnu odbranu

 

Ne znam meni on bas bezveze igrac ove godine, drugar hteo da ga gurnemo na duze posto nam pukla rotacija na sg.
Ne vidim nista toliko korisno kod njega sem ove 1.5 trojka, sve u svemu donte mi je znatno bolji igrac i fantazi i irl.
@Zveki moze to da se vetuje bez brige, ako bio nesporazum

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

prvo je izgledalo kao da je izvrnuo zglob. onda kao da ima infarkt pa se na kraju držao za kuk i otišao u svlačionicu. smučila mi se tekma. posle vidim vratija se

 

Razumem te. Ja dobijem proliv svaki put kad gledam lejkerse. Redovno se polomi debil Dejvis i posle mi nije ni do cega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Derick clutch white, protiv debelog u nedelju lupnuo 4/5 banane, protiv Uinija 3(Taman za pobedu) danas 2 stl. I bagavi Olinik sto sve ima 0 i 1 stl taman toliko.

nisu mogli maxa i delgi bez Davisa plu pade im i Cj muski su se borili, cestitke. Vama sezona zavisi od hasana, ako ga trejduju u neku vukojebinu gde nece imati minuta, bice zajebano za vas

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

 Vama sezona zavisi od hasana, ako ga trejduju u neku vukojebinu gde nece imati minuta, bice zajebano za vas

 

ne vidim rezon da trejduju hasan seckatija. nurkić se kao vraća posle allstara, kada trade deadline prođe a iskreno ne vidim načina da on igra preko 10-15min nakon onakve povrede i to da on lično bude vrlo oprezan. zach collins ako se uopšte vraća, to je mart

 

drugim rečima, ako trejduju hasana, možda neće imati bilo koga na centru

a hasanu ističe valjda ugovor, nije teret

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala maticu. Ne predajemo se mi iako nas svi podcenjuju cele sezone. Moram da izjavim za dnevnik da si od svih super timova, ti najtanji i da su cisto moje gluposti dovele do toga da izgubimo 3 kategorije. Takodje, ni ovog proseravanja za hasana ne bi bilo i tako dalje...

 

Puno srece i zdravlja u nastavku, trebace ti s obzirom na tvoj roster 🙂

 

I da, bolje pazi na zvekije trejdove. To ti bolje ide...

 

 

Edit

 

Majka tim je uvek uz nas  ❤️ 😘

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

ne vidim rezon da trejduju hasan seckatija. nurkić se kao vraća posle allstara, kada trade deadline prođe a iskreno ne vidim načina da on igra preko 10-15min nakon onakve povrede i to da on lično bude vrlo oprezan. zach collins ako se uopšte vraća, to je mart

 

drugim rečima, ako trejduju hasana, možda neće imati bilo koga na centru

a hasanu ističe valjda ugovor, nije teret

Bas zato sto mu istice ugovor ce da gledaju da ga uvaljaju da izvuku nesto. Pre 20 dana je bila vest da Baze i Hasan nece da zavrse sezonu u  Blazersima, bazea su vec pakovali za Arizu koji ima ugovor i sledece sezone. Ovog ce do kraja deadline da izvuku nesto. Sigurno nece da mu daju te pare koje ce da juri, zato je trejd realnija opcija.
@Hvala Maxo, ovo je ipak bila veoma losa nedelja, adamsa isekla povreda, ovi ostali 2 pozivci sem ruze bili izuzetno losi plus se trazi resenje rotacije na kraju klupe pokusalo se sa JJ,Olinikom to bas slabo ide dok je Matis ubod.
Edit:
Unfortunately, the team has struggled mightily in the first months of the 2019-20 campaign, putting their 7-year playoff run in serious jeopardy. But, according to Yahoo! Sports Chris Haynes (who has close ties to Portland), the plan remains the same: they will eventually flip Whiteside and Bazemore ahead of February’s trade deadline.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno si sve uboo. Nema sta i svaka cast na tome. Cak sam ti i pomogao malo za Melija, dropovao Korneta i jos sijaset gluposti 🙂

 

Nama su falili Mc, Hasan, kreten Dejvis  kome kao da su nogu amputirali kao i sad vec legendarni Kanter koju se uopste nije pojavio. Da su  bar dvojica od navedenih odigrali bar po jedan mec druga prica bi bila. Ali u tome je draz fantazija jelte

 

Solidan je jinx za Hasana.  Necemo ti to zaboraviti. North remembers! Poyy

Edited by maXa88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da  te pripremim za novog Kantera Maxo kada Hasana posalju u Ohayo,  a ti saljes pretece GOT poruke =/ .... Ali ne brini se Layuprfromthemidget always pays his debt! Inace kako je krenuo Kanter nedelju rekoh opa 4 meca dominacija ali brzo se vratio na staro.
Uini Imaju jos 3 nedelje da izaberu put da li ce da jure PO ove godine ili da se polako spremaju za sledecu. Fin minus imaju sada 18-26 dok su Medjedi na 20-22. Ako nastave do TD da budu sranje ko sto sada jesu, veoma lagano mogu da dignu nekog kao Kevin Love koji moze da igra sa Nurkicem i ovom 2 sledece godine mozda Randle Galo. A mozda i da se spuste ispod luxury taxa, skinuli su 5 miliona na ovaj Baze deal ili tako nesto.
 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...