Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

DF izgleda ne kapira da nije dobio izbore sam već uz još dve lisste koje jesu protiv Mila ali su isto tako i protiv da im AV bude šef. Sve sto Vlada Krivokapića hoce da uradi mora sve tri liste da se saglase. Tako da priča o srpskoj desnici je samo za dnevnu upotrebu. Treba krenuti sa radom a ne meriti ko je više profitirao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što je samo dokaz da je na pravom putu. Čim njega "juri" crnogorska i srpska desnica to znači da čovek radi dobar posao.
Ne bih se slozio skroz. On je sam zakuvao ovo sto mu se desava, ja licno sam ga podrzavao i onda kada je zatrazio tu famoznu smenu i dao Milovcima vestacko disanje, ali ovo danas sto je uradio, neko tajno sastancenje i neke smesne optuzbw da mu Dritan radi iza ledja meni govore da sam ga izgleda precenio i da je on samo jos jedan u nizu koji bi samo da zadrzi vlast ma po koju cenu.

Apsolutno mi se ne svidja njegovo ponasanje ako je tacno ovo sto prenose mediji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Naravno da nije tačno to za Dritana, nema smisla. 

Vala ni DPS nije mogao posvađali činioce vlade ovako, svaka im čast. 

Ovo je početak konačnog kraja DF i starih opozicija. 

DPS će se verovatno vratiti na vlast, a na koliko, to je pitanje. Očekujem da u narednih 10 godina profitiraju Dritan i Bečić. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, JohnnyDragon said:

Vala ni DPS nije mogao posvađali činioce vlade ovako, svaka im čast. 

Ovo je početak konačnog kraja DF i starih opozicija. 

DPS će se verovatno vratiti na vlast, a na koliko, to je pitanje. Očekujem da u narednih 10 godina profitiraju Dritan i Bečić. 

 

Tesko da ce dps sesti u vladu sam sa manjinama ponovo. One sdpsd paradajz stranke su proslost, za njih ni porodica vise ne glasa. 

DF bi se srozao a Zdravko ojacao sa demokratama ili nekom novom strankom. Trend promena je krenuo, povratka na staro nema. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rukovodilac stručnog tima Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije na visokom nivou Vanja Ćalović Marković kazala je da Vlada Budimiru Šćepanoviću, sudiji Ustavnog suda, dodijelila stan od 90 metara kvadratnih.

On je taj stan dobio za malo više od 13.000 eura.

 

Mašalaaa 😄 Inače Milovci delili stanove sudijama i tužiocima. I ne samo to, vlada je davala bespovratna sredstva. Lista je duga, imate detaljan spisak. Moraće ooooozbiljna čistka da se provede, barem 40 sudija i tužilaca ima na listi.

 

Prema navodima "Vijesti" iz januara ove godine, Galić je imenovan za direktora JZ iako ne ispunjava uslove za tu funkciju Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji sistematizaciji.

 

Šta je radila Milova bagra, pa to nigde nema. Postavlja se pitanje da li su išta legalno i dobro uradili, teško da ovaj točak promena može da stane.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Lola kupio stan za 22 000 eura a prodao za 132 000 zato što ima kuću u centru grada od 170 kvadrata 😄 carevi, prešli igricu

Nemoj da te sad pitaju za Srebrenicu? To im je glavni adut da se oslobode optuzbi za kriminal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Nemoj da te sad pitaju za Srebrenicu? To im je glavni adut da se oslobode optuzbi za kriminal

Najgore je što se na tu udicu hvataju i mnoge "progresivne struje". Isto tako i Venecijanska komisija serucka oko novog zakona o tužilaštvu, time direktno brane lopovsku kliku Mila Đukanovića. Doduše svrha bitisanja tih idiota iz VK i jeste sušto insistiranje na formi i palamuđenje, a suštinu ko jebe.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nešto skromnija izlaznost na lokalnim izborima u HN. Glavno je pitanje kakav će biti odnos snaga između Demokrata i DF-a. Kažu da je Novska lista dosta jaka, oni ulaze u glasačko tijelo DF-a. Prava Crna Gora ( Marko Milačić) će im isto otkinuti jedan dio glasova, na parlamentarnim je bio sa njima u koaliciju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Demokrate odnijele ubjedljivu pobjedu. DF nastavlja da tone. Novska lista odlična. Ura na pristojnih 7%. 

https://www.nedeljnik.rs/lokalni-izbori-u-herceg-novom-i-prve-projekcije-demokrate-osvojile-najvise-glasova-dps-drugi-novska-i-df-izjednaceni-ura-preko-7-odst/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1620588545 Demokrate, Ura i ta Novska ce vrv kreirati vecinu? Kapiram da ce pozvati i Milaciceve. Kome je Novska bliska,mozda Krivokapicu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Mogu lagano i bez Milačića da formiraju vlast. Novska može sa svima da gradi koaliciju, samo ne DPS. Svakako da je veliki dio njihovih birača glasao za DF na parlamentarnim, oni su lokalna partija. To se vidi i po padu DF-a. Sa 40% su došli na oko 20%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je bilo očekivano, nijesu oni odavno tamo relevantni. Zanimljivija je bila borba između Demokrata i DF-a. Mislim da će na kraju oni zajedno da formiraju koaliciju u HN, a da će Novska da ispašta. Razlog je taj što čine vlast na državnom nivou, bilo bi zajebano ako ih Demokrate šutnu.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam kod ćaletovih u CG 10ak dana. Uhvatio sam par puta dnevnik i jako mi je smešno bilo kako to izgleda. Kao da bukvalno ne postoje novinari, čitaju 3 minuta vesti što je vlast napisala pa 3 minuta šta je Milo 😄 Uhvatio sam i neke politčke emisije, gledao sam direktora policije Brđanina kod ćelavog lika na Vijestima (jako me mrzi da guglam) i kako ga je ubio ćelavi. Zaboravio sam kako politika može da bude zabavna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...