Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

treba napraviti razliku od medicinskih razloga za nevakcinisanje od ovih sto lupetaju o stetnim efektima .....

ja sam primila vakcinu a imala sam 2x teske reakcije na ujed ose / pcele , naravno da su lekari bili informisani o tome sa spremnom anti shok terapijom i hvala nebesima nisam imala nikakvu reakciju .

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hajde da se ne zajebavamo. Pravo na izbor TRENUTNO postoji i dokle god ne postoji obavezna vakcinacija (a postoji mogucnost da je ministar zdravlja naredi u skladu sa ovlaš

enjima iz Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti (pa vi vidite hoćete li da vam Dr Smrt nešto naređuje :kece:), tako će biti. I tako je kako je. Dok ne bude tako, vakcinacija nije obavezna.

 

Da li je sa moralne strane takav stav, gde se poziva na slobodu izbora, nakaradan? Pa, jeste. Jbg. Sebičan i nakaradan. I kada ja pozivam (ne pozivam, uredno pelcovan) to je ok jer me niko živ ne sluša. Kada čovek koga samo na društvenim mrežama prate milioni, čiji intervjui imaju milione pregleda, onda to postaje opasno. Imaš pravo na izbor Novače, tako je kako je. Samo je jako sebično i opasno pričati van svojih opanaka i uopšte komentarisati jer dok postoji šansa da se makar jedna osoba odluči kontra vakcine jer joj je idol sumnjičav, to je problem.

 

I zato Novak da je pametan (ovde možemo nekad da polemišemo, kako je najinteligentjiji teniser na terenu toliko glup u RL) i da ima BILO KAKAV tim koji se bavi PRom, treba da sastavi one liner izjavu gde ništa neće reći i da je ponavlja do iznemoglosti. Jer što više ovako sere, sve više ljudi navlači na svoje maloumne stavove. Samo je problem što on sa velikim zadovoljstvom palamudi o ovome, misleći da je popio svu pamet ovog sveta. Druže, pametan si do jaja na terenu, znaš kako da protivnika uvučeš u mrežu iz koje ga ne puštaš dok ga ne samelješ, sve je to tačno. Samo skapiraj da kad završiš sa tuširanjem, ti si i dalje lik sa upitnom srednjom školom i nula znanja o stvarima o kojima pričaš. I ako te već novinari ne puštaju nego jašu (a i što bi puštali) onda se ne upetljavaj dalje nego reci ljudima da si ti teniser a da ljudima preporučuješ da se posavetuju sa lekarima. I, voila, ostavio si mogućnost sebi da izabereš taj imbecilni izbor a i druge nisi uvukao u svoje gluposti. 

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

sere on o svemu kao kamila, ove za pr sto placa su do sad zasrali nebrojeno puta .obilo mu se o glavu i ono odlaganje resavanje problema sa povredom , ipak je morao u hirursku salu i na tretman regularne medicini.

tako da hteo / nehteo oticice on po svoju dozu ..... ako je toooliki filantrop ne bi trebalo da to uopste bude dilema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vanjabarsa said:

sere on o svemu kao kamila, ove za pr sto placa su do sad zasrali nebrojeno puta .obilo mu se o glavu i ono odlaganje resavanje problema sa povredom , ipak je morao u hirursku salu i na tretman regularne medicini.

 

E to mi je omiljeni deo. 8 meseci karijere bačeno niz reiki tretmane/masaže/kurcepalce pa onda kad je video gde ide karijera, jao kuku mene daj nož, hitno u Švicu i to na operaciju laserom, gde je posle 3 dana trenirao sa onim senzorima na laktovima, da mu se vide kretanje i stanje povreda. A za 20 dana bio kao nov. I to ga nije opametilo. Tj. sigurno jeste.

 

Zna on vrlo dobro da mu sekvoje, bagremi i breze nisu izlečili povredu nego savremena medicina. Samo je kao i svi ti nju ejdž debili koje su belosvetski prevaranti uspeli da navuku, za velike pare naravno, duboko uveren da je to izuzetak od pravila koga se drži. Do sledeće prilike (recimo ako mu kažu možeš na Wimb samo pelcovan). Ima da se izbode u oko ako treba. 

  • Like 12
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Za mesec puni 34. godine, meni se cini da je on u ovom trenutku prvi favorit samo na Vimbldonu. Ako okrzne jos koji slem do kraja karijere, veliki uspeh. Sto se tice RG, ne verujem da ce stici do polufinala, Novak nikad ocajniji na sljaci nije bio. Mislim da bi trebalo da propusti Madrid i poradi jos na fizickoj spremi, jer i Vimbldon iz ovog ugla nije tako daleko.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Za mesec puni 34. godine, meni se cini da je on u ovom trenutku prvi favorit samo na Vimbldonu. Ako okrzne jos koji slem do kraja karijere, veliki uspeh. Sto se tice RG, ne verujem da ce stici do polufinala, Novak nikad ocajniji na sljaci nije bio. Mislim da bi trebalo da propusti Madrid i poradi jos na fizickoj spremi, jer i Vimbldon iz ovog ugla nije tako daleko.

Cinjenica je da na sljaci sem u onom mecu protiv Sinera nije licio ni na sta, ali ima on jos par nedelja da podigne formu, gde bi svakako morao da ima neki zapazeniji rezultat na nekom od predstojeca dva mastersa ................. i ja mislim da mu je ovo verovatno i poslednja sansa da uopste dodje makar do polufinala na RG ......................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni naprotiv deluje da ove godine ima najvecu sansu da osvoji RG u poslednjih pet godina jer je Nadalov raspad imdikativniji od njegovog, a Tim se izgubio. Tima nikada vise nece dobiti ako je ovaj spreman na RG, ovakvog Nadala bi i mogao. Mada i Nadal je potpuno druga zivotinja na Satrijeu sto je plasticno pokazao prosle godine.

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Meni naprotiv deluje da ove godine ima najvecu sansu da osvoji RG u poslednjih pet godina jer je Nadalov raspad imdikativniji od njegovog, a Tim se izgubio.

 

vs

 

Mada i Nadal je potpuno druga zivotinja na Satrijeu sto je plasticno pokazao prosle godine.

 

mc je upravo konstruisao perpetuum mobile :s_w:

 

ovako nekako

 

On 4/23/2021 at 10:40 AM, Kronostime said:

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Novak je pomenuo da je imao nekih malih zdravstvenih problemcica prethodnih par dana, sto je uticalo na kondicione pripreme, a u 3. setu mu se i malo vrtelo u glavi. Valjda nije ponovo zakacio coronu. :ajme: 

 

Elem, stvarno bi morao da prestane s filozofiranjem, da se lepo vakcinise (i on i Jelena, kao i ceo tim) i spremi k'o covek (sve s nosenjem Vajde na krkace uz stepenice i bicikliranje uzbrdo oko MC). Mladji nece biti, ovo sto mu je ostalo do kraja karijere trebalo bi da se potrudi da osvoji sto vise bitnih titula. I da se mane organizacije i promocije turnira (to je delegirao Djordju, nek se momak time bavi sam), kao i tenisa u Srbiji (ima vremena za to posle zavrsetka karijere, sad nek se bave nadlezni).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

Novak je pomenuo da je imao nekih malih zdravstvenih problemcica prethodnih par dana, sto je uticalo na kondicione pripreme, a u 3. setu mu se i malo vrtelo u glavi. Valjda nije ponovo zakacio coronu. :ajme: 

 

To bi bila idealna varijanta po meni naravno ako prodje kroz to sa blagim simptomima i oporavi se brzo i bez posledica kao posle prethodnog zarazavanja. To bi verovatno znacilo da ga je neki noviji soj zakacio sto je izgleda sada glavni problemcic na planeti i resava problem korone trenutno bolje nego postojeca vakcina, a i resava ga dileme vakcina ili ne, tako da licno navijam da nam kroz nedelju dana naprimer objavi da je pozitivan ali takoreci asimptomatski ... i da je vec odradio karantin :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Znamo da vakcinacija ne stiti od zarazavanja - stiti od tezih oblika i smrti i to jeste ono sto je najvaznije ali bilo ko se moze zaraziti i posle vakcine. U tom smislu ako se on zarazio ponovo sa ili bez vakcinisanja i prodje bez velikih problema to nije problem

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

ma njemu ne treba vakcina , ionako su mu bosanske piramide pomogle u oporavku prosli put kad je bio pozitivan a ide opet tamo maja , malopre sam procitala srpski tekst i intervju sa tim tipom sa kojim se seta po , nemam pojma cemu ...:ajme::lol_2:

 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Da je samo rekao da je advokat slobode i protiv obavezne vakcinacije pa da se zaustavio tu ne bi bio problem. Medjutim delovima

Neću da me uvuku u tu igru za ili protiv vakcine, ne želim da me neko etiketira na ovu ili onu stranu

I

Zato ne želim da kažem šta ću uraditi. Ako kažem ovo ili ono, biću u jednom timu. Ne želim taj konflikt


on se zapravo sam etiketirao i stavio u tim. Jer ja ne znam ni jednu osobu koja se vakcinisala da joj smeta ako je neko svrat u timu vakcinisanih, ili je etiketira kao vaksera. Svi ti razumni ljudi ni nemaju razloga da im to smeta. Dok sa antivakserima ne bih bas rekao da je slučaj. Veliki broj njih se krije iza raznoraznih opravdanja i izgovora, Nisam antivakser ALI... nije dovoljno ispitano, ko zna koji je sastav, ne verujem Amerikancima/Nemcima/Rusima...

Uostalom ko da ti zameri ako kažeš da ćeš se vakcinisati (da ne pominjes ništa na temu (ne)obavezbe vakcinacije)? Skupina u kojoj je većina upitnog intelektualnog kapaciteta... Znam da on voli da ga većina voli i da ima navijače medju svim profilima, ali nekad to i ne mora da bude pohvalno.


Uz poznatu Jeleninu istoriju delovanja i stavova, meni kao pravom Novakovom fanu, on je ovime rekao Ne bih da se vakcinisem ali ne smem to javno da kažem.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...