Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 5/7/2021 at 3:19 PM, AgroLaki said:

Covek bi uz Mirku ili Tonija do sada imao 27 GSova. Nije mi samo jasno kako Srle nije uspeo da ga otrgne od tih pajsera. Ovo mu je garant sve od Jelene, tesko da je od Srdjana i Dijane naucio da veruje budalama. 

 

uz Mircku bi do sada pre imao karijeru nekog Bagdatisa i sl. a pod budnim okom Tony-a se verovatnije danas kretao uz pomoc ortopedskih pomagala kao Marej ili Delpotro ....

 - veciti Atp #3, koji zabavlja publiku i bori se za dah posle svakog duzeg poena.. povremeno mune nekog od clanova brendiranog dua, kad se ovima ne igra ili ustanu na levu nogu ...

davno prosla, zeleno-narandzasta, setna vremena..

 

o Srckyevim pogledima na profi sport, tenis i ostalo zaista ne bih.. to prepustam njegovim vernim pratiocima...

 

zamisljenih 27 slemova po idealnom scenariju iziskuje stopostotni ucinak u svim do sada izvojevanim finalima mejdzora,

u praksi - to je oko 40ak GS finala.. dakle period od 10 god. bez loseg dana tokom dve nedelje ucesca na najvecim turnirima,

 - ekvivalent za npr. 20 vezanih sezona nekog fudbalskog/kosarkaskog kluba u finalima Lige sampiona, Nba, evrolige itd

sasvim realno ... na menadzeru ili plejstejsnu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, stray_cat said:

Samo neka on skuplja kosmičku energiju u bosanskoj piramidi, kad bude bilo 18 slemova, sve će to da bude OK.

Kako to, kad bude bilo 18 slemova? :smiley33:

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Obzirom na losu formu ovog proleca i na visinske pripreme koje su prethodile turniru,zaista nemam posebna ocekivanja od njega u Vecnom gradu.

Ustvari...preciznije je reci "nizinske",podzemne pripreme :lol_2:

Ja nemam posebna očekivanja za šljaku generalno, samo se nadam da će prikupiti što više bodova za štek u ostatku godine, pošto nije efektivno osvojio skoro ništa dosad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

Kako to, kad bude bilo 18 slemova? :smiley33:

Ja nemam posebna očekivanja za šljaku generalno, samo se nadam da će prikupiti što više bodova za štek u ostatku godine, pošto nije efektivno osvojio skoro ništa dosad.

 

Nakon što ga je Pepe naučio i otkad su ga švajcarski doktori na foru laserski operisali, Noksa lepo reko ko je hteo da ga sluša, odsad me samo rekordi interesuju (čitaj slemovi i još ponešto).

 

Moram da otkucam, da se podsetimo, jer su Noksini fanovi najrazmaženiji od svih fanova i navijača u svim sportovima:

od zadnjih 10 slemova uzeo 6, jedan pokušaj ubistva iz nehata, finale sa Rafom na oktobarskom RG-u i ono polufinale 2019 koje ni na šta nije ličilo na kamoli na tenis i jedna povreda na US openu 2019. Sumirano: 6W, 1F, 1SF, 1DQF, 1RET.

Otkad postoji tenis i slemovi kao najteži za osvojanje, ukupno 20 tenisera osvojilo više slemova u karijeri nego što je Noksa osvojio u zadnje 3 godine i to u četvrtoj deceniji života.

 

A sve to vreme se provlači kroz bosansku piramidu, ide na Rtanj i svira klincu za sve pare o duhovnim vrednostima i kosmičkim energijama, što znači da to sve funkcioniše kad dođe trenutak da počne s pripremama za sledeći slem, tkd na vrh forme tempira baš za drugu nedelju.

 

Dok se ne pokaže suprotno, tj Noksa prestane da uzima svaki ili svaki drugi slem, dobro je da što češće ide da udiše ozonirani vazduh u tom tunelu ispod brda i čist vazduh na Rtnju, a u glavi neka pušta filmove kakve god oće, njegova stvar. Znači biće (valjda) i 18. slem, a za posle će da vidimo.

 

Dalje, da se podsetimo:

osvojio dva Sinsinatija, znači dva puta ima ono što niko ni blizu nema, 322 nedelje na No1 mestu. Konačno mu došlo iz guzice u glavu pa odigrao dva meča u Beču, da osigura prvo mesto, POZDRAVLJAM, trebalo je to par puta i ranije duradi.

 

Namestiće Noksa formu za RG + Vimbldon (100 puta je to radio pred slemove, zna kako to da uradi, u zadnje tri godine, manje više, samo se time i bavi), novina je pomeranje termina, videćemo kako će to da se reflektuje na izdanje u Rimu.

 

Na jednom stranom forumu sam pročitao rečenicu, da, u Noksinom slučaju, uživo gledamo najsporije opadanje nivoa igre u istoriji tenisa.

 

Jedino bi Rafa mogao da se uporedi s Noksom, jer i on nije igrač ko što je bio do 2014, ali po mom laičkom mišljenju, Rafa tempira topformu jednom godišnje, za RG i sve ostalo mu je podređeno tome, zakači poneki slem i van toga i neuporediv je sa Noksom koji to radi 2-3 puta (za Australiju, RG+Wim, ako ostane nešto i za US).

Edited by stray_cat
Edit: lapsus, lapsus čeka se 19. slem.
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

 

Nakon što ga je Pepe naučio i otkad su ga švajcarski doktori na foru laserski operisali, Noksa lepo reko ko je hteo da ga sluša, odsad me samo rekordi interesuju (čitaj slemovi i još ponešto).

 

Moram da otkucam, da se podsetimo, jer su Noksini fanovi najrazmaženiji od svih fanova i navijača u svim sportovima:

od zadnjih 10 slemova uzeo 6, jedan pokušaj ubistva iz nehata, finale sa Rafom na oktobarskom RG-u i ono polufinale 2019 koje ni na šta nije ličilo na kamoli na tenis i jedna povreda na US openu 2019. Sumirano: 6W, 1F, 1SF, 1DQF, 1RET.

Otkad postoji tenis i slemovi kao najteži za osvojanje, ukupno 20 tenisera osvojilo više slemova u karijeri nego što je Noksa osvojio u zadnje 3 godine i to u četvrtoj deceniji života.

 

A sve to vreme se provlači kroz bosansku piramidu, ide na Rtanj i svira klincu za sve pare o duhovnim vrednostima i kosmičkim energijama, što znači da to sve funkcioniše kad dođe trenutak da počne s pripremama za sledeći slem, tkd na vrh forme tempira baš za drugu nedelju.

 

Dok se ne pokaže suprotno, tj Noksa prestane da uzima svaki ili svaki drugi slem, dobro je da što češće ide da udiše ozonirani vazduh u tom tunelu ispod brda i čist vazduh na Rtnju, a u glavi neka pušta filmove kakve god oće, njegova stvar. Znači biće (valjda) i 18. slem, a za posle će da vidimo.

 

Dalje, da se podsetimo:

osvojio dva Sinsinatija, znači dva puta ima ono što niko ni blizu nema, 322 nedelje na No1 mestu. Konačno mu došlo iz guzice u glavu pa odigrao dva meča u Beču, da osigura prvo mesto, POZDRAVLJAM, trebalo je to par puta i ranije duradi.

 

Namestiće Noksa formu za RG + Vimbldon (100 puta je to radio pred slemove, zna kako to da uradi, u zadnje tri godine, manje više, samo se time i bavi), novina je pomeranje termina, videćemo kako će to da se reflektuje na izdanje u Rimu.

 

Na jednom stranom forumu sam pročitao rečenicu, da, u Noksinom slučaju, uživo gledamo najsporije opadanje nivoa igre u istoriji tenisa.

 

Jedino bi Rafa mogao da se uporedi s Noksom, jer i on nije igrač ko što je bio do 2014, ali po mom laičkom mišljenju, Rafa tempira topformu jednom godišnje, za RG i sve ostalo mu je podređeno tome, zakači poneki slem i van toga i neuporediv je sa Noksom koji to radi 2-3 puta (za Australiju, RG+Wim, ako ostane nešto i za US).

vec ima 18 GS titula, zbog toga je bio komentar :classic_biggrin:

a alcesta definitivno nije neko ko je nezadovoljan i ne ceni dosadasnje rezultate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, vanjabarsa said:

nego, jel on obilazio rimske katakombe? 

da mu slucajno ne padne sad napamet da se i tamo zavlaci .:classic_smile:

 

49 minutes ago, alcesta said:

Nema potrebe, to su tamo obične katakombe, nema multidimenzionih portala i sličnih atrakcija :classic_tongue:

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

@stray_catDrugar,sto se mene tice...da Novak danas zakaze vanrednu KZS i saopsti da naprasno zavrsava svoju igracku karijeru,apsolutno bih to najnormalnije prihvatio kao njegov navijac. Rekao bih "alal vera majstore na svemu sto si u njoj postigao" jer je prevazisao sva moja inicijalna ocekivanja..ne bih imao na cemu da mu prigovorim..

Nisam ni razmazen,niti kao navijac pravim "pritisak" na Novaka..jedini razlog zbog kojeg (i dalje) sa prilicnim entuzijazmom pratim njegovu kerijeru je sto primecujem da on sam jos uvek ima zdravu ambiciju za uspehom,za rezultatima i takmicenjem. Ta vatra koja ocito jos gori u njemu greje i moje veliko interesovanje za njega. 

Sto se tice ovih njegovih vanteniskih aktivnosti..ok,ako on smatra da mu nekakve kosmicke energije i slicna sranja pomazu,so be it. Ja uzimam slobodu da kazem da mi ne dopada sto na takav nacin,u principu (iako sam siguran da on to tako ne dozivljava),zapravo promovise kvazinauku. Drustvu koje je pre 30 godina skrenulo levo kod Albukerkija najmanje trebaju popularni likovi i uzori koji ce tako doprineti da to drustvo nastavi da vesla uzvodno.

No,ne bih sirio pricu..htedoh samo da se osvrnem na tvoj post sa kojim se,u sustini,cak i slazem. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

[mention=172]stray_cat[/mention]
..
Sto se tice ovih njegovih vanteniskih aktivnosti..


Jbt, čitam "vantelesnih" i prelazim preko toga najnormalnije i čitam dalje... [emoji38]

Eto kako nas je Noxa malo po malo odvukao u onostrano :default_coffee:

Sent from my phone using their app

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak Djokovic "very happy" to reunite with Andy Murray (press) "I'm actually looking forward to take that next step in my career and my life where I'm going to spend more time with my family and just do other things that interest me."

https://www.sportsmole.co.uk/tennis/french-open/news/novak-djokovic-very-happy-to-reunite-with-andy-murray_446869.html

 

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-rome-2021-preview

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan Rim za Novaka. Pogotovo kada se uzme u obzir cilj ove sezone, a to je pokušaj da mu peak igre traje 3 i po meseca, od početka RG do kraja USO. Mislim da će Nadal posle RG da spusti nogu sa gasa do USO. Priželjkujem Nadala u polufinalu RG, siguran sam da će biti dug meč, pa iako izgubi Nole može značajno da poveća šansu nekom iz nove generacije u finalu da Rafa ne ode na teško dostižnih +3

Link to comment
Share on other sites

Ja baš zato nikako ne bih volela susret u polufinalu :classic_biggrin:

 

Nadam se da neće zapinjati u Beogradu, ne volim kad ga igra jer mu tamo najviše energije ode na neteniske stvari i tu se umori nepotrebno, a treba čuvati energiju za Pariz. Ne pamtim kad je igrao turnir u nedelji pre slema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...