All Activity
- Past hour
-
Ja bas naprotiv mislim da ce Dobric odigrati dobro EP, sa iskusnim trenerom koji zna da ga koristi, za razliku od Sferopulosa koji ga je gurao na dvojku, davao loptu u ruke, pokusavao da napravi nekog defanzivnog specijalca iako on to nikad nije bio, vec matador odbrambeni igrac pa ako ne prodje juris onda zavrsi na parketu na dupetu na obicnu fintu. Na EP ce igrati sa najboljem igracem na svetu, moci ce da radi ono sto najbolje zna, a to su katovi, spot up trojke, po neki flouter i tranzicija. Sferopulosu kao da nije imao niko na klupi da kaze kakav je igrac Dobric kojeg smo gledali 10+ godina. Doduse nije jedini od kojeg Sferopulos nije ni pola maksimuma iscedio, al to je druga prica.
-
I meni,pored Bolomboja naravno
-
Arsenal i Totenhem su krenuli silovito, sto svakako ne znaci da treba da im otvorimo kapiju. Zabrinjava odbrana jer igra sa puno golova jeste lepa ali nije uvek dobra i ne donosi uvek bodove, zato i protiv Njuke nevidjeno napaljenog, odbrana je i defanziva imala mnogo tezak zadatak a najbolje se nosio s tim Alison, ni kapiten nije uvek potpuno trezven i priseban a ostalima je to valjda neophodno. Go YNWA!
-
Ostale reprezentacije na putu do EP
McLeod replied to Kooineeperk's topic in Evropsko prvenstvo u kosarci 2025.
Akutna infekcija moze da bude svasta, mozda se i oporavi za drugu utakmicu. A mozda ne izadje iz bolnice dve nedelje. -
Studentski i građanski protesti i blokade 24/25
McLeod replied to Henry Chinaski's topic in Politika
Svi smo mi pomalo Sopi. -
Ja mislim da si samo ti zapadno od Velike Morave čuo za njega Brate pogledaj ga na šta liči, klasični bugarski hevimetalac iz 80ih dok im je još partija dotirala za frizuru.
-
Studentski i građanski protesti i blokade 24/25
DameTime replied to Henry Chinaski's topic in Politika
Jebeš mi sve, stvarno imam utisak da imaš u šteku foru za svaku situaciju. -
Ostale reprezentacije na putu do EP
Princeton replied to Kooineeperk's topic in Evropsko prvenstvo u kosarci 2025.
Alan Ibrahimagić preuzima Njemačku! 👏 Poslije zlata sa U18, i srebra sa U19, ima priliku karijere.. -
KK Crvena zvezda - 2025/2026. - Prelazni rok
NikadProtivKaline replied to Markoss's topic in Košarka
odakle ovaj info? -
Studentski i građanski protesti i blokade 24/25
Smrtokapa replied to Henry Chinaski's topic in Politika
Grk, Bugarin, isti đavo, još od Ženidbe Dušanove se zna da im ne treba verovati. Naravno da smo dočekali bugarski nož v grba. Mislim, lik napisao da je Zaječar na rumunsko-bugarskoj granici, pametnom dosta. -
Ajbt, svaka čast ko može 2025. da gleda Aliena, ja odgledao prva 3-4 filma, svi su isti... ljudi nalete na jaje / Aliena, donesu par retardiranih odluka iako im cela publika u bioskopu viče alo budalo, ne radi to, zar nisi gledao prvi nastavak , bivaju izmasakrirani i "pojedeni" skoro svi da bi ih na kraju ženska koristeći samo žensku intuiciju i dovoljno jako oružje, spasila. Mačka obično preživi. Enivej, ko želi malo ovozemaljske radnje s kaubojima, šeširima, naftom, Teksasom i dobrim ribama s dupetima i sisama, country muzikom - Landman je prava serija za uživanje. Super cool likovi, stari dobri i uvek efikasni zapleti, među glavnim ulogama i Ford F-250, nema šta tu da se ne voli. E, da, ima svašta nešto i za devojčice: Billy bob Thornton, Jon Hamm, Andy Garcia za ljubitelje Klasičnih Muškaraca, plus... wait for it... Jackob Lofland je takvo mače Sipaj tu naftu pa da nazdravimo
-
Sto se tice organizacije, smera i nacina na koje su stvari kod vas ovo leto odradjene meni se to bas svidja. Resile su se neke stvari koje su vas kocile godinama, oslobodili ste se bezveznih dogmi, pojacanja su dovedena na vreme, tim je kompletiran i jasno je receno to je to. Ako se pak gleda i ta strana koju javnosti potencira o domacim igracima, 4 potencijana reprezentativca plus par klinaca je i vise nego dovoljno uzimajuci u obzir ambicije koje Zvezda ima i jacinu takmicenja koje ce igrati. Taj deo sto se mene tice cista petica. E sad sto se tice prelaznog roka, nekoliko dobrih stvari, nekoliko (po meni) glupih. Potroseno dosta para, dovedeno dosta talenta, ali mi je utisak da tu fali nesto sto bi covek na prvi pogled rekao to je to. Ono sto svi vidimo je pozicija pet koja opet po meni bas krvari. Naravno da bi rani povratak Bolomboja to drasticno promenio, ali pitanje je na cega ce to da lici i u kojoj fazi godine ce on biti na sto posto. Dalje "prisilan" ostanak Kenana malo kvari ceo koncept, ali tako je kako je. Ono sto je garantovano je da kad dovedes toliko novih igraca sve ne moze da klikne neko vreme i tu potencijalno dolazimo do problema za vas jer par vezanih poraza bi podgli pritisak na trenera na maksimum, a znajuci dosadasnju politiku kluba u takvim situacijama grk bi ocas posla bio bivsi, a onda bi se apsolutno ponistilo sve ovo sto je uradjeno na vreme i kako treba jer bi opet morali na neki novi pocetak koji bi opet zahtevao neko vreme da za zahukta i tu vec dolazimo do pola sezone. Ono sto je izvesno je da ovo idealan pocetak nekog ciklusa i da iz ove sezone pa cak i ako ona rezultatski ne bude najsjajnija vi mozete da izvucete ozbiljnu bazu kojoj bi 2-3 promene bile dovoljne za potencijalno veci iskorak. Necu vam reci srecno jer vam osim sto vise zdravlja, a sto manje problema sa povredama ne zelim bas mnogo toga dobrog u sezoni, ali cu reci neka bolji na terenu pobedi!
-
Popis igrača ispod slika ne prati redosled baš do kraja inače je Izundu dosta svetlije puti a Stojkovic micka crna zver Na stranu greskice, lepo i transparentno predstavljanje tima bez da gledamo u pasulj i tarot karte koga imamo u rosteru a koga ne.
-
Razumem tvoju zabrinutost iako meni deluje da ce imati taman minuta za pvu cetvoricu glavnih bekova. Kodi 25, Graham 15 Graham 10, Karter 20, Kenan 10 Naravno ovo zavisi od utakmice do utakmice ali ovako bi ugrubo mogla da izgleda minutaza i ne vidim stvarno prostora za jos nekog ozbiljnijeg igraca na 2. Problem koji ti pominjes svakako dolazi ukoliko se desi neka povreda pa bi onda u rotaciju upali Miljenovic ili Radosic a ne vidim da oni mogli da imaju bilo kakve produktivne minute u EL.
-
Studentski i građanski protesti i blokade 24/25
McLeod replied to Henry Chinaski's topic in Politika
Nije ovaj iz Bugarske, mislim da je Grk. Ali zivi u Njujorku. Jeste treca liga, ali cuo sam za njega, nije ni toliko los. -
pa ja mislim da takvog i jurimo
- 13,475 replies
-
- lozenjedastanenesme
- promenjenacelaekipa
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ako je ovo početak trogodšnjeg ciklusa u EL, sasvim ok za prvu fazu. Čak i ako ne kliknu svi na prvu, ima materijla za graditi tim kroz sezonu. Na pet je moglo pametnije ali šta je tu je. Opasnosti su tradicionalno teranje trenera i igrača posle dva-tri vezana poraza i prestanak dotoka finansija. Aj pa nek je sa srecom.
-
Ja sam iskreno očekivao da uzmete centra fizikalca. Jes da ga već imate u Jonesu, ali neki malo viši, gabaritniji i dugorukiji bi bio bombon za vašu ekipu. Ima ko da izmišlja poene + uvek može smallball sa Osetkovskim ako se bacaju sve karte na napad.
- 13,475 replies
-
- lozenjedastanenesme
- promenjenacelaekipa
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mali update u vezi Zaječarske gitarijare... Prvo su pre 2 nedelje organizatori Goblinima otkazali nastup (zbog pesme "Idemo do kraja" - spot uradili studenti FDU - i javne podrške protestima) a zatim su posle njih jedan po jedan band otkazivali zbog toga (Električni Orgazam, SARS, Kerber, Riblja Čorba (?!), Generacija 5, Whitesnake Experience)... ne znam ko je ostao, ali iskoči mi malopre na X-u sledeća kreatura, izgiboh, jbt, bugarski hevimetalac
-
Raduje to što je Bolomboy spreman za rad i što smo otpisali Jaga. Očekivano, ali opet postojala je sumnja. Mislim da će nam opet faliti čvrstine spolja, ali očigledno je plan da Nwora bude TAJ, i da će on uzimati minute na 2. Jači smo individualno nego prošle sezone, bez sumnje, ali je utisak da opet nešto fali. Vidićemo kako će Sferopulos to posložiti. Prošle sezone je pao na ispitu.
-
Meni će Carter biti omiljeni igrač ovog tima. Ja garantujem za ovog dečka.tm
-
On je brutalno dobar izbor, ali koliko je realan nzm bas, nekako radilica je nije poenter, tu imamo Tajrika na 22-23 min, davati za Acuvu preko 1,5m je malo i nerealno, a problem je što je imao debelo više od vet minimuma prošle sezone. Mada ako te sad niko ne juri, prihvatices realno i 1,5m, takodje sa 203cm na 5 bas i nije fit za nba na 5, dok na 4 nigde ne može igrati zbog drvenosti.
- 13,475 replies
-
- lozenjedastanenesme
- promenjenacelaekipa
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
U potpunosti se slažem, i ja sam za to da se proba sa igračem koji može eksplodirati kod nas i ako je rizik, nego da se uzimaju neki provjereni čiji se plafon već zna. Samo mislim da smo imali prostora za još jednog beka, ne znam, možda griješim jer nekako moj pogled na košarku je da su bekovi najbitniji, da se ima što više igrača koji mogu kreirati za sebe i druge. A i defanziva da počinje od pritiska i čvrstine bekova, igre jedan na jedan..