Jump to content

Huligan


Stoned Laki21

Recommended Posts

1 minute ago, Bugl Khan said:

Hr policija? Ne možeš nekome zabraniti da putuje jer je tebi tako došlo. Ono što se može je ne pustit u državu određene ljude. 

E kad ne moze kako kazes, sad ces da vidis grcki pravosudni sistem/sustav na delu. Od 20 godina kazne zatvora do dozivnotne za desitene BB boysa.  

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John Terry said:

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=08&dd=08&nav_id=2377205

 

Pročitah i da su nekoj devojčici od 12 godina slomili lobanju. Nezapamćeno divljaštvo. Kakvi su ovo bre kromanjonci, užas.

Horor ako je istina. 

BOLD: Huligani kao i svaki drugi. Dobro, malo jače rangirani na tim ljestvicama jer razne grupe potežu tisuće km da bi se tukli s njima negdje di Dinamo igra.  

 

3 minutes ago, suptil said:

E kad ne moze kako kazes, sad ces da vidis grcki pravosudni sistem/sustav na delu. Od 20 godina kazne zatvora do dozivnotne za desitene BB boysa.  

Ja ti govorim kakav je zakon. 

O grčkom pravosudnom sustavu nemam pojma i stvarno ne znam koliko će ko dobiti. 

8 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Oduvijek sam tvrdio da su ultrasi i “zaljubljenici u navijanje” najnizi moguci oblik zivota. Klasicni beskorisni idioti prema kojima ne treba biti nikakve milosti. 

Proveo sam 15 godina života prateći svoj klub okolo i ne smatram se beskorisnim idiotom što sam volio nogomet i Dinamo pogledati uživo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Horor ako je istina. 

BOLD: Huligani kao i svaki drugi. Dobro, malo jače rangirani na tim ljestvicama jer razne grupe potežu tisuće km da bi se tukli s njima negdje di Dinamo igra.  

 

Ja ti govorim kakav je zakon. 

O grčkom pravosudnom sustavu nemam pojma i stvarno ne znam koliko će ko dobiti. 

A ja ti kazem kad se hoce tad se i moze. Nije tacno da nisu mogli da budu zaustavljeni. Videces kad krenu drakonske kazne kako ce se doktrina policije promeniti i kako ce moci da se zabrani navijacima organizovani odlazak navijaca na tekme na kojima nema gostujucih navijaca. Nazalost, mora da se prodje kroz pakao i toplog zeca da bi nekom doslo iz dupeta u glavu. Da bi svako radio svoj posao. Nekada su neformalne grupe jace od formalnih donosioca odluka te se za nekog zmuri a neko se kaznjava.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nele said:

Naravno da treba da klub bude kaznjen kako bi huligani pokusali da shvate da njihovi postupci imaju posledice. U ovom slucaju po meni je primerena da se izbace za ovu godinu, da je bilo u Hrvatskoj ili na njihovom stadionu onda bi bila i visegodisnja.

Na kolko je Partizan izbačen radi Tatina?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

A ja ti kazem kad se hoce tad se i moze. Nije tacno da nisu mogli da budu zaustavljeni. Videces kad krenu drakonske kazne kako ce se doktrina policije promeniti i kako ce moci da se zabrani navijacima organizovani odlazak navijaca na tekme na kojima nema gostujucih navijaca. Nazalost, mora da se prodje kroz pakao i toplog zeca da bi nekom doslo iz dupeta u glavu. Da bi svako radio svoj posao. Nekada su neformalne grupe jace od formalnih donosioca odluka te se za nekog zmuri a neko se kaznjava.

Šta ako zaustave studente koji idu na ljetovanje u CG?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ide tako jednostavno da im zabrane izlazak iz zemlje tek tako, bez povoda, ako nisu ranije dobili tu meru (a tad bi ih u svakom slučaju zaustavili na granici). Teorijski, nije ni CG morala da ih pusti u zemlju ali nije njihova stvar, samo su postupili po uputstvima i javili dalje.

 

Osnovna krivica je zna se na kome - huliganima, a odgovornost je na grčkoj policiji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

 

 

Osnovna krivica je zna se na kome - huliganima, a odgovornost je na grčkoj policiji.

Sad cete da vidite odgovornost grckog drustva i drakonske kazne zatvora bez presedana. Pa kad se vidi rezultat svega toga onda ce na Indexu, jutarnjem Slobodnoj Dalmaciji da okrenu plocu i pisace da li je policija morala da zaustavi bojse i tako dalje. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Oduvijek sam tvrdio da su ultrasi i “zaljubljenici u navijanje” najnizi moguci oblik zivota. Klasicni beskorisni idioti prema kojima ne treba biti nikakve milosti. 

 

12 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Pa da, vecina ih i ne prati sport u koji se kunu nego tu "ljubav prema klubu" koriste da bi mogli koga izbosti, prebiti il koja im vec metoda padne na pamet. Policija treba imati svako moguce dopustenje u obracunavanju sa takvim olosem. 

U prvom postu ne spominješ huligane nego trpaš sve u isti koš. 

Vjerovao ili ne, velika većina ljudi na gostujućim utakmicama nisu huligani. 

Navijaš za Real. Da imaš mogućnost putovati negdje gdje igraju i Ultras Sur nekog prebije, koliko si kriv? 

4 hours ago, suptil said:

Jel se ti pravis blesav ili stvarno ovo pises? Jeste ici ce u Crnu Goru a nece u Opatiju :lol_2:

Iznenadio bi se koliko Hrvata ljetuje u CG. 

Tako da, ako nisu na listama, kako ćeš znati ko su i kud idu?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

U prvom postu ne spominješ huligane nego trpaš sve u isti koš. 

Vjerovao ili ne, velika većina ljudi na gostujućim utakmicama nisu huligani. 

Navijaš za Real. Da imaš mogućnost putovati negdje gdje igraju i Biris Norte nekog prebije, koliko si kriv? 

 

Za ultrase i "zaljubljenike u navijanje" (namjerno napisano pod navodnicima) smatram upravo ovakve idiote koji se loze na taj zivot tuca sa drugim huliganskim grupama, kradje zastava i ostalog. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

 

U prvom postu ne spominješ huligane nego trpaš sve u isti koš. 

Vjerovao ili ne, velika većina ljudi na gostujućim utakmicama nisu huligani. 

Navijaš za Real. Da imaš mogućnost putovati negdje gdje igraju i Biris Norte nekog prebije, koliko si kriv? 

Iznenadio bi se koliko Hrvata ljetuje u CG. 

Tako da, ako nisu na listama, kako ćeš znati ko su i kud idu?

 

Kontam da ulaze u kolonama od 20 automobila u 3 ujutru ti Hrvati. Brate jel se praviš lud? 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Sad cete da vidite odgovornost grckog drustva i drakonske kazne zatvora bez presedana. Pa kad se vidi rezultat svega toga onda ce na Indexu, jutarnjem Slobodnoj Dalmaciji da okrenu plocu i pisace da li je policija morala da zaustavi bojse i tako dalje. 

Neka ih kazne, samo bi bilo lepo da to bude početak sređivanja stvari i među grčkim huliganima. A znamo da neće.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Za ultrase i "zaljubljenike u navijanje" (namjerno napisano pod navodnicima) smatram upravo ovakve idiote koji se loze na taj zivot tuca sa drugim huliganskim grupama, kradje zastava i ostalog. 

Ultras i huligan su dva potpuno različita pojma.

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Kontam da ulaze u kolonama od 20 automobila u 3 ujutru ti Hrvati. Brate jel se praviš lud? 😄

Gdje ulaze u kolonama?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Da se ja pitam, ugasio bi Partizan

 

 

 

 

😁😁😁

Džabe Lige šampiona, ovo-ono, kad se i dalje razmišlja o komšiji. :classic_tongue:

1 minute ago, Bugl Khan said:

Gdje ulaze u kolonama?

Javila je CG policija da su ušli u koloni tokom noći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Džabe Lige šampiona, ovo-ono, kad se i dalje razmišlja o komšiji. :classic_tongue:

Javila je CG policija da su ušli u koloni tokom noći.

Kome, Albancima, Grcima? 

Jel ih CG policija trebala ne pustit u državu? Osobe bez dosjea i bez mjera. 

Samo jedna država ih je mogla ne pustit. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

U Crnu Goru 😄

Znači CG policija je zajebala? Nisu ih vratili s granice. 

 

Ugl, da se ne vrtimo u krug.

Naći krivce i kazniti ih po zakonu, i s jedne i s druge strane. Dinamo bez kazne jer s ovim nije imao veze, nit je prodavao karte, nit su dozvoljeni gostujući navijači.

Grci navodno već smjenjivali policiju.

Edited by Bugl Khan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne bre, nego je bila vest da je HR policija upozorila 4.8. da se ovi spremaju na put i to javila svima uz put, kojim god da su krenuli. U skladu sa tim je CG policija javila Grcima da su ovi na putu. Išli noću u konvoju, po CG policiji.

 

Btw, nevezano, mogla je i CG da ih ne pusti u zemlju, kao i bilo koga drugog. Nije njihova odgovornost, ali imaju tu mogućnost, kao i za bilo koga drugog.

 

 

Inače, video sam da će se u ZG igrati 15. a revanš će biti u Atini 18. ili 19.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...