Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Pod utiskom sam Teovog gostovanja kod Edina. Dve stvari su me fascinirale, prvo što toliko poznaje košarku da zapravo to što priča deluje tako jednostavno i lako, što bi rekli razumljivo i širim narodnim masama. A znamo da je to najteže, posebno slušajući razne "analitičare" i kvazi stručnjake. Druga stvar vrlo neposredno i iskreno deluje, čak i skromno za igrače njegovog rejtinga. Ume da pohvali i druge, a da nije usiljeno i veštački. 

E sad naslućuje se i ta njegova crta ličnosti oko temperamenta i nekih naglih odluka i reakcija u životu. Što bi rekli nije najlakši čovek za saradnju :D, ali Zvezda ili bar reprezentacija Srbije mora nastaviti neku vrste saradnje i nakon igračke karijere. Greh bi bio da ovaj čovek sa tolikim znanjem i košarkaškim autoritetom izadje iz naše košarke.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/26/2024 at 9:13 AM, Clash said:

Supruga cita vest i kaze mi Vildoza se verio. I onda sledi pitanje jel to onaj bolji od dvojice argentinaca sto su igrali u Zvezdi i ja odgovaram pa obojica su dobri igrači. 

Ona googla i posle par minuta kaže, e taj bolji nije Vilodaza, Kampaco je bolji 😃

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...