Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

proci ce ovo baksi naravno ali sa ovakvim stavom sa kojim igraju u balonu i tvrdoglavim stilom igre budenholzera koji se lako procita  ne mogu oni do trofeja protiv klipersa.

po svemu prikazanom u zadnjim utakmicama ne bi bili ni favoriti protiv repsa za izlazak sa istoka. 50-50 u tom potencijalnom duelu a protiv lac samo neka povreda  glavnih igraca kao torontu prosle sezone moze da ih dovede do titule. imam utisak da se tome i nadaju jer niti su produzili brogdona niti su uneli neke promene u svoj napad. 

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bas si majstor za hot tejkove.

 

Polako, jedna utakmica je u pitanju. Meni je bas drago sto je ovde Orlando konkurentan, voleo bih da dobiju i seriju, ali polako.

Videcemo, Orlando moze biti samo jaci za Gordona koji dosta znaci ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih dao MIP nagradu Bamu, od tipičnog atlete bez previše skila došao je do nivoa sekundarnog kreatora, opasan je na obe strane parketa, atletičnija i modernija verzija Draymonda Greena. Sva čast Ingramu al on je i dalje pre svega strelac a i ekipa mu je solidno irelevantna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Turner ne moze da brani Bema kad ga ovaj napadne licem, Bem delimicno moze post-up Turnera. Kljucni match-up u korist Heata (my 5 cents).

 

Hero je uplasen kao i Robinson, tu lezi neka sansa Pejsersima. Ali, ako se i Viktor na ovako skracen roster ne vraca, ne vidim nacin da dobiju braca koja nisu Dru i Brogdon.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...