Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakvo je trenutno mišljenje o Barrettu? Posle početnog hajpa, sad ga više niko i ne pominje. Meni trenutno izgleda kao neki Dion Waiters. 

Ličio je na Viginsa dok Vigins nije proigrao sada se možda i Dion Vejters skine sa nedozvoljenih supstanci. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

neće diki dati lejkersima bogdana osim ako nije neki lud ransom. čovek je izgubio titulu zbog robert orija

Fox, Hield i Kuzma zajedno? Trio fantastico, ne zna se ko je gluplji😁

 

Jbg, od svih igraca Sakramenta vrvt su dostupni Bogi, Bjeli, Ariza, Dedmon. Ne vjerujem da bi dali Foxa, Hielda i Bagleya III osim za neki pud paket a ne vjerujem da ima ludih da daju iole i solidan paket za nekog od njih

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

 

 

Jbg, od svih igraca Sakramenta vrvt su dostupni Bogi, Bjeli, Ariza, Dedmon. Ne vjerujem da bi dali Foxa, Hielda i Bagleya III osim za neki pud paket a ne vjerujem da ima ludih da daju iole i solidan paket za nekog od njih

 

bogi je na izvolte, to je jasno od kada su hielda produžili

 

ja samo mislim da je kuzma slab otkup za bogdana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Hjuston posle meca sa Filom ima off 5 dana, a onda 3 tekme b2b(2b).

 

Jel se ovakva idiotija planira i drugim timovima tokom sezone? 

Da, prosto je neverovatno da toliko organizovana liga pravi takve gluposti u rasporedu, kao ono sa b2b utakmicama koje uključuju veliko putovanje između. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

bogi je na izvolte, to je jasno od kada su hielda produžili

 

ja samo mislim da je kuzma slab otkup za bogdana.

Sta znam, ja da sam GM ne bi uzeo Kuzmu ni u snovima posto mi je dunster.

Pitanje je koliko je Bogdan na cijeni tamo, nije bas da ce se dati neki dobar paket za njega. 

 

Da Lejkersi recimo odrade taj trejd za Bogdana i onda da nekako potpisu Collisona to bi bila ozbiljna prica sa klupe posto se prica oko otkupa Iguodale svela na minimum a ne vjerujem da ce neki tim upasti da pomogne Lejkerse ili Klipane u nekom trejdu 3 ekipe gdje bi Igi zavrsio u LA.

13 minutes ago, gggggggg said:

ne bi me zacudilo da love ne odigra vise utakmicu za cleveland ove sezone.

Bas je prso, totalno neprofesionalno ali opet, odradice neki trejd za njega ali ne znam ni sam sa kojom ekipom, bas jak ugovor ima.

Link to comment
Share on other sites

Uini odakle vadis ove slidze za Nikse ?

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ja sam ovog hteo da pokupimo na draftu (ne kukam fin je i Heroj).
Zanimljiv potencijal, da li ce jos 1 crni Evropljanin da pogura franzisu iz blata, bumo videli.

 

Ja sam isto hteo kad sam video da startuje, al sam 6 izmenu spickao na Kurchica iz Bruklina, a ostala mi jos jedna izmena za MPJ.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...