Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Nestvarno veče Grizzliesa zaista. Oni su na dobrom putu, ne treba da žure, nego kada se ukaže prilika da pridodaju jednog opasnog swingmana koji će rasti zajedno sa Morantom i Jacksonom. 

 

Gledam Toronto i sve sam ubeđeniji da u ovako otvorenoj ligi, posebno Istoku, treba da urade sve da nabave jednog ozbiljnog startera na SF, u zamenu za Anunobyia i Bouchera npr, pa da stanu u egal sa ostalim favoritima sa Istoka. Na ostalim pozicijama je sve vrlo fino složeno, kad se vrate Siakam i Gasol. 

Link to comment
Share on other sites

Lonzo jos 1 utakmicu odlican, i ovu je bio najbolji igrac pelikana. Poslednje 3 utakmice im je najbolji igrac, valjda ce da potraje ova forma i da izbegne povrede koje su mu najveci problem do sada u karijeri.
Porast forme se poklopio sa povratkom Favorsa, ozbiljna korelacija tu postoji covek im bas muski drzi odbranu i skok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ju ju nisam mislio da je majcina ljubav tako surova

 

Quote

On Saturday, Love erupted at Cavaliers general manager Koby Altman according to Shams Charania of The Athletic. Love reportedly screamed at Altman in front of teammates, Cavs coaches and other front office personnel. This was reportedly not the first argument between Love and Altman, though, as Altman threatened to fine Love last season according to Charania. His response? "Go ahead. I have plenty of money."

 

ali ovde sam se prevrnuo 😭

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakvo je trenutno mišljenje o Barrettu? Posle početnog hajpa, sad ga više niko i ne pominje. Meni trenutno izgleda kao neki Dion Waiters. 

 

nije ti bas zgodno poredjenje.

 

barett je raznovrstan košarkaš ali će njegova karijera tj plafoni zavisiti isključivo od nivoa do kojeg može da opravi šut. 

to se najbolje vidi kod slobodnjaka, koje je u 5 oktobarskih tekmi šutirao neverovatnih 40.7% (trice 42%), zatim u novembru drummondskih 55.6% (trice 30%), u decembru 63.6% (trice 30%)

 

nema potrebe govoriti koliko su to tužne brojke ali je dobro što ovaj blagi uspon procenata nije slučajan, pošto mu forma bolje izgleda nego na početku, vidi se da radi na tome.

 

ostalo mi je sve u plusu kod njega. može da brani dve pozicije (mada mu je SF imho prirodna a uglavnom igra SG), ima visok bball IQ, ume da podeli pasove a i da ode do obruča, često i da na čistu snagu unese i igrača do auta.

 

nikada on neće biti snajper ali kao što rekoh, koliko popravi šut, toliko dobar može biti. meni se đasvi i kao potencijal i kao karakter. nije istripovani klinja.

 

 

edit mislim da bi bio bolji kada ga knicksi ne bi često gazili do kraja. tako su i knoxa bezveze terali da igra po 35min prošle sezone

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...