Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

25 minutes ago, đubrivo. said:

kako meni odokativno izgleda, to je rotacija od 12 igrača, cca 2 igrača više nego prosečan broj nba igrača po ekipi.

 

ono što je meni tu interesantno je da su se odlučili da im jokića menjaju heartenstien, koga priznajem nisam gledao ali je jasno da je do sada igrao malo minuta i nema neko ludo iskustvo plus taj ruki + bol bol kojeg nekako ne mogu da zamislim na C ali možda malone može

 

 

Tu je Green da igra minute na 5 iza Jokica i bice to dobro a mislim da bi trebali da istraze trziste za Harrisa i Bartona i da vide sta mogu da dobiju nazad

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Meni je bolesno sto je na kraju ozenio zenu kojoj je prvo napravio dijete i nudio pare da to isto dijete pobaci. To sto je ona striptizeta il sta vec je apsolutno nebitno.

 

što bolesno tebratore? na kraju je uradio pravu stvar, meni je to baš stravinsky

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Drvlje i kamenje na PG-a samo da se zastiti load management guy

Sta je sledece, prozivamo Svit Lua sto ima 2 zene ??!

TakoE, prodje ispod radara. Ne daj da to prodje nezapazeno brate moj, udri po nekad najboljem 2way igracu lige.

Al Wayoff P je svakako zasluzio drvlje i kamenje. Ne znam jednog igraca u ligi da toliko ke.. u medijima, kakve on price i izgovore ima to je nevjera

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne znam brate, meni je nudjenje novca bilo kojoj djevojci da pobaci dijete koje si ti napravio jer ti ga je bilo tesko na vrijeme izvadit jedan jako jako odvratan potez. 

 

ali na kraju je uradio pravu stvar, to je poenta. kada bi većina ljudi imala taj paul george life-arc, gde je najpre tupava a zatim postupi ispravno, gde bi nam kraj bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne znam brate, meni je nudjenje novca bilo kojoj djevojci da pobaci dijete koje si ti napravio jer ti ga je bilo tesko na vrijeme izvadit jedan jako jako odvratan potez. 

Brate znaš li koliko to može biti teško

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

 

Dakle, doticna osoba indirektno naziva Hardena toksicnim. 

 

Ako bradonja nastavi da se ovako ponasa (nedolazak na posao), samo ce napraviti sranje ostalim igracima u buducbosti.

 

Hjuston je pokazna vezba vlasnicima svih timova sta ce se, a sta nece, tolerisati ubuduce. Bice jako zanimljiv naredni sastanak Unije igraca i vlasnika timova/Lige.

 

Da te igrac koji ima jos pune 3 godine ugovora ovako ucenjuje...mislim da ce svih 30 vlasnika zauzeti isti stav u buducnosti. Tj, trebalo bi ako mozga imaju. U suprotnom, sutra ce svakom od timova ovo isto da se desi.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Dakle, doticna osoba indirektno naziva Hardena toksicnim. 

 

Ako bradonja nastavi da se ovako ponasa (nedolazak na posao), samo ce napraviti sranje ostalim igracima u buducbosti.

 

Hjuston je pokazna vezba vlasnicima svih timova sta ce se, a sta nece, tolerisati ubuduce. Bice jako zanimljiv naredni sastanak Unije igraca i vlasnika timova/Lige.

 

Da te igrac koji ima jos pune 3 godine ugovora ovako ucenjuje...mislim da ce svih 30 vlasnika zauzeti isti stav u buducnosti. Tj, trebalo bi ako mozga imaju. U suprotnom, sutra ce svakom od timova ovo isto da se desi.

 

harden ima jos dve godine ugovora a ne tri. dosta velika razlika.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...