Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, Green23 said:

MPJ dolazi na naplatu za dve godine, da li bi na kraju sledeće pristao na neki osrednji ugovor? Nešto ne mislim da bi, jer mislim da sebe baš ceni. Da su mladi, jesu, Jokić 25, Marej 23, MPJ 22, Heris 26. 

 

mpjr će se meriti po lovi tada kada dođe na potpis taj ugovor za dve sezone 

1 minute ago, Død said:

IMG_20200908_154504.thumb.jpg.9558d98ca25bbd6ea3d599a5c817cac5.jpg

nemam više lajkova 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

MPJ dolazi na naplatu za dve godine, da li bi na kraju sledeće pristao na neki osrednji ugovor? Nešto ne mislim da bi, jer mislim da sebe baš ceni.

To što on sebe ceni je lepo ali čkode igra u timu koji se bori za sam vrh. Da bi dobio lepe parice mora da pokaže da može da im pomogne da pređu tih par koraka i to dok su svi na broju.

 

9 minutes ago, Drakaris said:

Niksi ga mogu dobiti samo ako daju 80/4

Da l' si realan da će neko dati te pare za Bogija?

Link to comment
Share on other sites

beverley je tip igraca kojeg obozavas dok igra za tvoj tim a mrzis kad igra u drugoj ekipi. obicno volim takve igrace ali lik je djubre na terenu zbog svega sto je uradio westbrooku i to bez i malo kajanja nakon toga.

 

denver je do sada bila dosta losa fa destinacija, ali ovogodisnji playoff moze to da da promeni donekle. murray se pokazao kao igrac koji moze da resi utakmice sa 50+ poena i standardni jokic koji je top10 igrac. tu jos pored toga ima nekoliko dobrih role igraca. dakle dosta dobra situacija za nekog fa koji hoce da igra u playouff.

 

joe harris bi npr bio lepo pojacanje kao brutalan suter na trojci. 

jae crowder isto kao neki 3&d za krilne pozicije

ibaka ili baynes kao rezervni centri...

 

i naravno bertans.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Da l' si realan da će neko dati te pare za Bogija?

Koji su sve bezveznjaci podobijali velike ugovore, Bogdan ce biti bez problema toliko placen. Evo ti najsjajniji primer samo Barns koji je dobio i veci ugovor. On je slabiji igrac od Bogdana.

 

Neko ce se zaletiti i dati za njega toliko. 75 je minimum minimuma, ali moja prognoza je da ide 80 na cetiri godine.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

bespotrebno se ubrzalo sve, porter jr a pogotovo bol bol mogu biti taj treći franchise player, ljudi tj klinci su rukiji 

 

Edit ubrzalo u nba, ne u denveru 


Nemaju oni potrebe da cekaju, to cekanje treba da im bude plan B. Vec su dobra PO ekipa sa top10 igracem u ligi, logicni sledeci korak je da postanu contender. Videcemo sta ce uraditi ove sezone, ja svakako navijam da izadju sa zapada, ali svakako treba da nadogradjuju ekipu kad se ukaze prilika. Ja jesam za razvoj mladih igraca ali ako mogu da dovuku allstara, ne treba oklevati ni sekunde cekajuci da jos neko nekad u buducnosti od igraca na rosteru postane legit.

31 minutes ago, Død said:

Tipa Horforda. 

 

(Jednog dana dobijam posao kao gm)

 

Lepo smo hteli da ga produzimo a vi zapeli...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:


Nemaju oni potrebe da cekaju, to cekanje treba da im bude plan B. Vec su dobra PO ekipa sa top10 igracem u ligi, logicni sledeci korak je da postanu contender. Videcemo sta ce uraditi ove sezone, ja svakako navijam da izadju sa zapada, ali svakako treba da nadogradjuju ekipu kad se ukaze prilika. Ja jesam za razvoj mladih igraca ali ako mogu da dovuku allstara, ne treba oklevati ni sekunde cekajuci da jos neko nekad u buducnosti od igraca na rosteru postane legit.

 

@Miki28 + nekolicina postera misli da je moja lajna bila "treba da čekaju" - ja ne mislim da treba da čekaju, neka uzmu titulu danas ako mogu - ali mislim da ne mogu

 

za razliku od DALASA a i lejkersa i gomile drugih timova, nuggetsima treba nešto pomoćnog osoblja pažljivo zamenjenog ++ mislim da će bol bol biti spektakularan igrač a mpj jako dobar

 

nije to 5ogodišnji plan, već modifikacije za sledeću sezonu.   ako prođu kliperse, mogu da uzmu sve ali ja ne verujem da njima mogu više od dve pobede ukupno da maknu sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

@Miki28 + nekolicina postera misli da je moja lajna bila "treba da čekaju" - ja ne mislim da treba da čekaju, neka uzmu titulu danas ako mogu - ali mislim da ne mogu

 

za razliku od DALASA a i lejkersa i gomile drugih timova, nuggetsima treba nešto pomoćnog osoblja pažljivo zamenjenog ++ mislim da će bol bol biti spektakularan igrač a mpj jako dobar

 

nije to 5ogodišnji plan, već modifikacije za sledeću sezonu.   ako prođu kliperse, mogu da uzmu sve ali ja ne verujem da njima mogu više od dve pobede ukupno da maknu sada.


Onda se u sustini slazemo.

Evo liste(zanemariti rankinge) FAs ovog leta. Mrsavo..

https://hoopshype.com/2020/01/20/nba-free-agency-2020-the-top-players/

Link to comment
Share on other sites

Moje skromno misljenje je da MPJ nema mentalitet da igra sa Jokicem jer ce ga ovaj odrobijati u nekom trenutku :default_2guns:

Salim se, ali zaista sve sto vidim na terenu je sebicnost i gledanje samo svojih statsa. Katastrofa odbrana kao slag na tortu. Kad ga je Malone izbacio iz startne u plejofu on je to tesko podneo. Takodje, oni vec imaju 2 zvezde koji su slabi defanzivci, tako da ne verujem da mogu da podnesu i treceg.

Tako da sam ja GM Denvera- pustio bi ga naredne godine da nabija brojke i divlja u regulareu a onda na deadlineu bi ga trejdovao za neke ready igrace ratnike koji ce biti savrsen fit sa osovinom Marej-Jokic.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Denveru je potreban neko da drži reket i iskreira povremeno za sebe. Kao Milsap od pre par sezona.

Ja ne mislim tako, njima treba 3&D opcija na 4, i ništa više od toga. Samo da je pospremi u koš kada lopta dođe do njega, Grent nije tolika pretnja po koš, i sa njega skupljaju na Jokića. Isti problem je i sa Kregom, on daleko više doprinosi u odbrani od Portera, ali džabe kada je minus igrač u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Jokic kad postgine > 30 pts  - '' Sagiraci ne znaju da iskoriste prostor koji im otvara''

 

Jokic < 30 pts  - ''One budale mu ne daju loptu, kako predju pola pucaju ko na svadbi''

 

Jokic uzme 3 suta u kljucnoj utakmici - '' Ne valjaju menadzment i trener, bojkotuje naravno kad mu ne odgovara da igra PF/C'' 

 

To sto u odbrani ostavlja po 3 metra prostora kad se zavuce u drop nakon p'n'r odbrane nikom nista...

 

Nije ni cudo sto Micel nije isao ispod 30 poena u seriji, slicna prica ce biti i sa Georgom jer moze da nadribla poludistancu kako hoce...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kod mene moze i to ali ne verujem da knicksi toliko cene bogija jer je realno van tajmlajna 

 

ja bih bogdana preplatio na dve sezone, tipa, 20x2 bez trejda. knicksi imaju prostora u capu, ne treba im da daju assets 

Teško da ta prica moze da prodje. Zabada Bogdan ugovor od SACa za neke pare koje su vrv preko "realne" vrednosti.

 

1 hour ago, Barkley#34 said:

 

Ili da raspičkaju sve pa ispočetka, jer vidim da im se dobrano čisti kep dogodine, verovatno na to ciljaš. Neće im biti prvi put.

 

Mada, i u tom slučaju bih išao na borbu, da vidim ko zaslužuje da bude zadržan, tj. ko ima srce i sposobnost da podigne svoj plafon.

Ima tu masa likova koji su ono "Ok, ali ništa spec." Tipa Heri Dzajls. Sta da radis sa njim? Dobar momak, trudi se, ima potencijala, deluje mi da očekuje da bude i starter, ali ako SAC hoce da bude PO tim, on moze da bude max druga opcija.

Bogi je meni recimo omiljeni igrač, ono što su vama bili Djordjević, Danilović, Bodiroga, Divac, i voleo bih da ostane u SACu, ali kao glavni 6. čovek PO tima.

 

 

Što se MPJa tiče, dečko je crna rupa koga će ćebovati i Marej i Jokić i Heris. Ne bi me čudilo da mu karijera ode u toku trpača praznih brojki nebitnih timova.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Ja ne mislim tako, njima treba 3&D opcija na 4, i ništa više od toga. Samo da je pospremi u koš kada lopta dođe do njega, Grent nije tolika pretnja po koš, i sa njega skupljaju na Jokića. Isti problem je i sa Kregom, on daleko više doprinosi u odbrani od Portera, ali džabe kada je minus igrač u napadu.

Kako se Bertans uklapa u ovo D?

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...