Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Radije bih gledao biznis ligu nego ove predsezonske utakmice. 

vredi jedino da se baci pogled na pojedine igrace koji dugo nisu igrali tj. oni koji su propustili balon cisto da se malo vidi u kakvoj su formi. interesantni su mi malo i rukiji da ih vidim posto mu ovo sad dodje kao letnja liga za njih jer ove sezone nije ni odigrana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ne moze se nista tu izvuci nakon jedne utakmice predsezone. 

Ali bice lijepo vidjeti ga opet na parketu

Slazem, ali opet mogu se primetiti neki naznaci. Prve cetvrtine se uvek igraju ozbiljno kako sam primetio, vec kasnije se polako popusta i krecu da se forsiraju ovi sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Drakaris said:

Slazem, ali opet mogu se primetiti neki naznaci. Prve cetvrtine se uvek igraju ozbiljno kako sam primetio, vec kasnije se polako popusta i krecu da se forsiraju ovi sa klupe.

 

Russell Westbrook, Bradley Beal, Davis Bertans, Ish Smith, and Jerome Robinson are all out. Thomas Bryant is questionable with left hip tightness.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

Kasnim, ali nema veze...

 

Sjajan ugovor PGu :Hail:

 

Isplatiće im se koliko toliko na godinu dana, mooožda dve, mada u toj drugoj već očekujem pad, a poslednje dve će biti pakao. Ali ok, takvi su "trendovi".

 

paul george trenutno ima 30 godina a u 32. očekuješ pad?

 

damian lillard ima trenutno 30 godina. u kojoj sezoni ugovora očekuješ pad?

 

2020/21 $31,626,953

2021/22 $43,750,000

2022/23 $47,250,000

2023/24 $50,750,000

2024/25 $54,250,000

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nisam znao da je Lillard imao tesku povredu koljena i ramena? 

O poredjenju 1 zvijezde ekipe, lojalnog igraca naspram "2" opcije je suvisno i pricati ali dobar pokusaj👌

 

nemoj mi "dobar pokušaj", jer ne pričamo o lojalnosti već o tezi da će georgeova igra u drugoj sezoni pasti a 3 i 4. će biti pakao.

tibia i fibula nisu koleno koliko znam a svi znamo kako se to desilo i da je to bilo pre 6 godina. famozni freak injury, koji nažalost može svakome da se desi i srećom nije ostavio posledica. ova operacija ramena se svakako desila i cenim da lekarski tim klipersa ima neki pozitivan stav na temu inače mu ne bi dali dugoročan ugovor?

 

svakako ne vidim kakve veze ima sa tezom da će u drugoj godini njegova igra opasti a u trećoj i četvrtoj biti pakao

 

pošto je lillard igrač dva meseca mlađi od georgea, sa jednako dugačkim i većim ugovorom, rekoh da pitam realnog, pošto je već fan blazersa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...