Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Phillin paket oko Simmonsa je po mom misljenju tu najbolja opcija za Rocketse. Kakav god kamenjar bio, momak je opet jedan strasan kosarkas. Eh sad imas problem tog preklapanja s Wallom al svakako to je u trejdu kornjace bilo nuzno zlo. 

 

Vidio sam negdje neki paket Blazersa za Hardena i Tuckera tipa CJ, Collins, Simmons i pickovi. Time bi Blazersi postali top 3 kandidat za titulu al cisto sumnjam da bi Rocketsi na ovo pristali. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Miki28 said:

 

Ovo mi nije jasno, ne bi da das neke mlade nade za jednog od najboljih igraca lige jer nisi siguran da ce ostati? Ima ugovor na 2 sezone. Ko god ga dovede, ta ekipa je te 2 sezone jedan od najvecih favorita. Glupost

 

Bez razmisljanja bi trejdovao za njegay em je jedan od onih ograca koji se ne povredjuju, em ti sam garantuje plejof i borbu za kasnije runde plejofa. Sa odlicnim igracima u krugu najvecih favorita bez probelma 

meni je kosarka koju je forsirao hjuston sve samo ne sampionska iako su imali nekoliko dobrih izdanja kad je sve ulazilo ali nerealno je ocekivati da se ponavljaju u kontinuitetu. vestbruk i harden su mi sinonimi za cirkusante. kad se igra protiv slabijih ekipa zatrpaju kos. desi se to i protiv kontendera. ali protiv kontendera u nizu nikada. zato bi mi bilo bas vau da hjuston ili oklahoma osvoje. nikad se ne bih kladio na njih. 

apropo hardenjare. hjuston ako dozvoli da im se jedan floper userava u fransizu i ne zasluzuju nista drugo nego sudbinu njujorka. ako ima i malo ponosa i FO poslace ga za pikove i bilo sta u neku oklahomu, njujork ili fmp pa nek damo glumi ludilo. tacno ga u kontendera ne bih poslao ni u ludilu.

 

130294252_107933621178827_87993285174195

of topik. iz danasnje perspektive sarlot opljackao lejkerse. jebote kliperi ga dobili za kikiriki.

Link to comment
Share on other sites

Ti ocigledno imas kratko pamcenje, jer si zaboravio koliko je Gordon kidao do povrede i da su ga i pre trejda neki smatrali buducim legitimnim AS igraca sto je za ovu cetvoricu bilo nedostizno iako su i tada postojali problemi sa povredama. Kada gubis AS igraca, to nadoknadjujes igracem koji je blizu tog statusa i moze da nosi ekipu. To ne moze da nadjaca kvantitet igraca, mada u ovom slucaju Gasol i Odom ne bi trebalo da vise vrede i od LMA iz 2011 ili igraca u tom rangu, a kamoli Kris Pola.  Iz tadasnje perspektive, Klipersi su poslali jacu ponudu. Zbog povrede Kejmana i Gordona, ta ponuda za trejd se brzo devalvirala sto je dalo pravo navijacima Lejkerse da kreste. :default_coffee: 

 

Jbga, ne gleda se kosarka dalje od Lejkersa.😢

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ta'veren said:

Ti ocigledno imas kratko pamcenje, jer si zaboravio koliko je Gordon kidao do povrede i da su ga i pre trejda neki smatrali buducim legitimnim AS igraca sto je za ovu cetvoricu bilo nedostizno iako su i tada postojali problemi sa povredama. Kada gubis AS igraca, to nadoknadjujes igracem koji je blizu tog statusa i moze da nosi ekipu. To ne moze da nadjaca kvantitet igraca, mada u ovom slucaju Gasol i Odom ne bi trebalo da vise vrede i od LMA iz 2011 ili igraca u tom rangu, a kamoli Kris Pola.  Iz tadasnje perspektive, Klipersi su poslali jacu ponudu. Zbog povrede Kejmana i Gordona, ta ponuda za trejd se brzo devalvirala sto je dalo pravo navijacima Lejkerse da kreste. :default_coffee: 

 

Jbga, ne gleda se kosarka dalje od Lejkersa.😢

pa napisao sam iz ove perspektive sto je u principu i tacno. skola, dragic, majcin iliti kevin martin, gasol, odom. svaki igrac na neki nacin obelezio jednu eru u en be a. cenim da kad bi se vratio u 2011 ti izabrao ponudu klipera pored ove 🙂 

Edited by HAMMER
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Vidio sam negdje neki paket Blazersa za Hardena i Tuckera tipa CJ, Collins, Simmons i pickovi. Time bi Blazersi postali top 3 kandidat za titulu al cisto sumnjam da bi Rocketsi na ovo pristali. 

Pa jaci bi bili i od Bruklina, pre svega dosta kompatibilnija postava, u rangu sa Lejkersima. Ovo je sad za njih mozda i poslednja sansa da Lilard stavi burmu.

 

EoxnTU_UwAMltgT?format=jpg&name=medium

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, đubrivo. said:

 

baš bih voleo da rocketsi to urade (naravno da neće), čisto da ne objašnjavam iznova koji je to suicid za franšizu. 

 

timovi po meni mogu da vrate stvari u svoju korist u tom odnosu sa superzvezdama jedino ako izdejstvuju da se ukinu trejdovi. 

 

u suprotnom, dok god franšiza ima pravo zbog ličnog boljitka da šalje igrače gde im se prohte, i superstar će želeti da izvede ono što vidi kao dobro za svoj biznis. 

 

Da, samo što to onda ne bi trajalo 2 godine, nego bi ovaj retard shvatio kako mu propadaju 2 godine u skor pa najboljim godinama, pa bi se nešto promenilo.

 

Dok to ne uradi par franšiza, neće se ništa promeniti.

 

Hjuston je Hardenu do sada dao 175 miliona dolara. Ako odradi ugovor do kraja, biće to i 256 miliona. Uz to su promenili xy dobrih igrača, tražeći da nađu nekog ko je kompitabilan sa Hardenom. Da li za sve te pare i sav taj trud, zaslužuju da se lik pojavi na treningu? 

Ili treba da ga puste u nekom smečnom trejdu jer je njemu dosadio taj grad? Kretenizam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

verovatno ima ekipa sa boljom ponudom od simmonsa ili trojke iz brookylna samo je problem za houston da ostale ekipe nisu lude da daju pola rostera i pola pickova za njega ako postoji velika verovatnoca da ce harden zapaliti dve godine kasnije. a kao sto se vidi iz prethodnih sezona nije igrac kojeg je lako uklopiti sa ostalim igracima a sto je vaznije i da ne garantuje uspeh kao sto to moze nekoliko drugih igraca.

 

bilo je i price da vecina igraca iz lige ni ne zeli igrati sa njim zajedno u ekipi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ništa ne garantuje ni Sixersima ni Netsima da bi ostao kod njih nakon isteka ugovora. Ja samo kažem, da sam na mestu Rocketsa, slušao bih sve ponude za njega, od svih preostalih 29 ekipa i izabrao najbolje za sebe.

 

Na stranu što ovako mislim da Harden ne bio nikakav fit za Netse dok je tamo Irving, predominantni su igrači na lopti da bi mogli da funkcionišu, Netsi su i ovako veoma jaki. Sixersima bi već lepo legao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

verovatno ima ekipa sa boljom ponudom od simmonsa ili trojke iz brookylna samo je problem za houston da ostale ekipe nisu lude da daju pola rostera i pola pickova za njega ako postoji velika verovatnoca da ce harden zapaliti dve godine kasnije. a kao sto se vidi iz prethodnih sezona nije igrac kojeg je lako uklopiti sa ostalim igracima a sto je vaznije i da ne garantuje uspeh kao sto to moze nekoliko drugih igraca.

 

bilo je i price da vecina igraca iz lige ni ne zeli igrati sa njim zajedno u ekipi...

 

Ajde što će zapaliti za 2 godine nego ni ne znaš da li ga rentiraš da igra 2 godine kao profesionalac ili će ga boleti uvo i na kamp da dođe. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa ništa ne garantuje ni Sixersima ni Netsima da bi ostao kod njih nakon isteka ugovora. Ja samo kažem, da sam na mestu Rocketsa, slušao bih sve ponude za njega, od svih preostalih 29 ekipa i izabrao najbolje za sebe.

 

Na stranu što ovako mislim da Harden ne bio nikakav fit za Netse dok je tamo Irving, predominantni su igrači na lopti da bi mogli da funkcionišu, Netsi su i ovako veoma jaki. Sixersima bi već lepo legao.

 

poenta je da iako bi houston zeleo da njemu ne izadje u susret i da ga posalju u neki utah ili minnesotu, ti i slicni timovi ne bi bili spremni dati onoliko koliko bi houston zeleo za njega jer su sigurni da bi harden otisao nakon dve sezone. zato je tesko houstonu da ga trejduje bilo gde.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Da, samo što to onda ne bi trajalo 2 godine, nego bi ovaj retard shvatio kako mu propadaju 2 godine u skor pa najboljim godinama, pa bi se nešto promenilo.

 

Dok to ne uradi par franšiza, neće se ništa promeniti.

 

Hjuston je Hardenu do sada dao 175 miliona dolara. Ako odradi ugovor do kraja, biće to i 256 miliona. Uz to su promenili xy dobrih igrača, tražeći da nađu nekog ko je kompitabilan sa Hardenom. Da li za sve te pare i sav taj trud, zaslužuju da se lik pojavi na treningu? 

Ili treba da ga puste u nekom smečnom trejdu jer je njemu dosadio taj grad? Kretenizam.

Ovo je poenta, jajara nema niti 1 argument za ovo sto radi.
Pokusali su na vise nacina da uzmu titulu sa raznim kombinacijama igraca, nisu stedeli para ni za porez, a ni on jadnicko nije bio skracen za neki dolar, nisu ga terali da igra povredjen, nisu ga busili i dovodili konkurenciju.
 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Da, samo što to onda ne bi trajalo 2 godine, nego bi ovaj retard shvatio kako mu propadaju 2 godine u skor pa najboljim godinama, pa bi se nešto promenilo.

 

Dok to ne uradi par franšiza, neće se ništa promeniti.

 

Hjuston je Hardenu do sada dao 175 miliona dolara. Ako odradi ugovor do kraja, biće to i 256 miliona. Uz to su promenili xy dobrih igrača, tražeći da nađu nekog ko je kompitabilan sa Hardenom. Da li za sve te pare i sav taj trud, zaslužuju da se lik pojavi na treningu? 

Ili treba da ga puste u nekom smečnom trejdu jer je njemu dosadio taj grad? Kretenizam.

 

4 hours ago, đubrivo. said:

 

inače, kad sam već posadio onaj video o hakeemu i traženju tradea 1992 koji se na kraju nije desio:

bill simmons u aktuelnom podcastu od 5og minuta pa ne znam dokle, slušao sam do 20og, navodi igrače kroz istoriju koji su bili nezadovoljni a 70% njih je tražilo trejd u specifičnu ekipu

 

1 stara vremena: wilt chamberlain, earl the pearl monroe, jabbar, dr J

 

2 free agency: bill walton, moses malone, hakeem, barkley, danny manning

 

3rd era: alonzo mourning, kidd, rodman, webber, tim hardaway, kemp, pippen, marbury, steve francis

 

4th: baron davis, vince carter, t-mac, sheed, kobe, kidd

 

5th: melo, cp3, dwight howard, kevin love

 

..tu sam stao  : Đ

 

jeste danas sve to izraženije i češće ali se dešava od uvek

 

edit

https://www.stitcher.com/show/the-bill-simmons-podcast

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo je poenta, jajara nema niti 1 argument za ovo sto radi.
Pokusali su na vise nacina da uzmu titulu sa raznim kombinacijama igraca, nisu stedeli para ni za porez, a ni on jadnicko nije bio skracen za neki dolar, nisu ga terali da igra povredjen, nisu ga busili i dovodili konkurenciju.
 

 

spisak JAJARA je onda poveci. od wilta i dr j, do cp3a i kobea. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Moze obrazlozenje ovo za Kobija?

 

tražio je trejd koji se za milimetar i dogodio. jedan sa spiska hakeem, pippen, kobe čiji se trejd na kraju nije dogodio.

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jeste velik spisak jajara.

 

Najveca u istoriji za sada je Kavaj, ali videcemo kako ce se ovo odvijati.

 

leonard goat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...