Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Podleglo se mnogo recency biasu u ovo novo azurirano moderno doba

 

  @Miki28 Ne mogu da iscekam 3h. Kingove partije u ovoj fazi plejofa su nesto najbolje sto kosarka ima danas da ponudi. Stalno nabija nove standarde -> 23 + 17 + 16 partija u G1 porazu. Bukvalno neki novi level kosarke, otkljucavanje svih vrsta partije i postavljanje standarda za skoring i ostale stvari koje su vazne za PO.  Tripl dabl u plejofu mu je standard

 

 @HAMMER Neka im u 7, bice sladje

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 @Miki28 Ne mogu da iscekam 3h. Kingove partije u ovoj fazi plejofa su nesto najbolje sto kosarka ima danas da ponudi. Stalno nabija nove standarde -> 23 + 17 + 16 partija u G1 porazu. Bukvalno neki novi level kosarke, otkljucavanje svih vrsta partije i postavljanje standarda za skoring i ostale stvari koje su vazne za PO.  Tripl dabl u plejofu mu je standard

 

Nemoj brate, prećera ga opasno😀

Tripl dabl je nekad bila misaona imenica, sad rutina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Giannis je jednostavno limitiran košarkaškim talentom, bez obzira na brutalne fizikalije, strašnu motoriku i kompetentno driblanje lopte. Nadam se da nikad ništa neće uzeti jerbo je abominacija za ovu igru da je takav lik dvostruki mvp a jeste i to zasluženo. Još je ekipa skrojena po njemu u potpunosti. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Tatuma odrobijati za poslednju odbranu. Stvarno vrhunski pas Lowrya.

 

Ustvari meni bas i nije najjasnije sta je Boston igrao u poslednjoj odbrani. Na trenutke deluje kao zona, takvo je i ponasanje Tatuma, on je ostao u svom korneru i kad nije bilo nikoga tu, ali ne razumem zasto bi neko igrao zonu na 0.5 do kraja.

igrali su  2-3 zonu.

25 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Janisu ne treba bolji igrac od njega, nije on nikakav Pipen. On je vise Sek i treba mu neki Kobi. Bilo kakav guard koji moze da kreira ofanzivu za sebe, i nesto sitno za druge, koji ce da odvlaci dosta defanzivne paznje i kreira prostor Janisu da dominira.

 

Tacno je da Janis dosta igra na perimetru, ali je on vise big-man nego neki Bron ili Durant.

tko?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Neki Kemba, ili recimo Beal.

na kavaj-pg, lebron-ad pa i kd-kajri (if healthy :classic_smile:) tandeme to je meni opet slabije od ovih za trofej. morao bi ostatak ekipe da bude top poslozen  u rangu spursa-detroita-dalasa da nadoknadi manjkavosti u igri janisa.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Referent said:

Jedno klinačko.

LeBron u prajmu VS Kandža, 1 na 1 ko je bolji? 

 

 LeBron all the way

 Bolji je i od KD i od Kandze i od Karija, Hardena... LeBron u prajmu je gazio u reketu i sutirao trojke blizu 40%. U defanzivi je bio najbolji u ligi dugi niz godina, sramota je sto nikad nije dobio tu nagradu. U prajmu bolji od Kandze na obe strane

Link to comment
Share on other sites

Everybody's heard, that the bird is a word

 

  Ja ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji nisu svesni da je LeBron ubedljivi secong goat, nego sto je Jordan satro goat. A tako sam bio lepo raspolozen, igrao 3. dan za redom basket jos priroda okolo, sad ste vec uspeli da me iznervirate hvala vam

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Everybody's heard, that the bird is a word

 

  Ja ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji nisu svesni da je LeBron ubedljivi secong goat, nego sto je Jordan satro goat. A tako sam bio lepo raspolozen, igrao 3. dan za redom basket jos priroda okolo, sad ste vec uspeli da me iznervirate hvala vam

Pokazace mu Kazndza u finalu zapada ko je fejk, a ko ril.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...