Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Malo je Kariju 2 allstara u vidu Grina i DLoa, treba mu bar jos 2.

 

  Tako je i LBJ imao 2 allsara i gomilu smecara pa se pisalo o nekim neverovatnim njegovim timovima...

 

   @Miki28 Fino ovo guramo, nisam uspeo ni sinoc da odgldam, stigao malo u VA i blejao sa drugarima gledali smo Memfis-BKN i onaj ludi OT, zaspao sam tacno pred pocetak.. Bacio sam pogled na hajlajte, pa mi imamo stvarno dobru defanzivnu ekipu - Dvajtela se bori i stvarno je dobar, 4 blokade, 8/8 iz igre, Dejvis takodje razbija sa blokadama i odbranom, tu je Gi, Deni igra kao mladic i bori se (iako je ovu tekmu malo statisticki podbacio, njegov impact je uvek vredan), Bredli ... Uvek mozemo da pokrijemo LeBrona... Iskoci neko uvek, sad su KCP/Qook bili dobra podrska sa klupe, dobar je Troy...

 

  Jos jedan Iguadala i to je to. SLedeci je Memfis kuci, neugodni su al trebalo bi da ih resimo.

Link to comment
Share on other sites

Da nije Lakersa, Dallas bi mi bio najgotivnija ekipa. Super je vidjeti kako dva mlada igraca iz Evrope tako dominiraju.

 

Raduje me I pocetak sezone za GSW, odlicno izgledaju. Da malo odmorimo od njih. 🙂

 

Trae najbolji igrac lige jednog dana.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Kakva bi samo timcina LAL bio da je dosao Coach Lue jos na HeadCoach mesto. Klipersima nisu glavni aduti Kawhi, PG vec Lu i njegove genijalnosti

 

Slažem se,to mi se posebno dopalo kod LAC busta,nisu Lue upšte remetili,samo dodali performanse,dok masa franšiza krene briši-piši.

Biće interantno u Hou kada Russell dočeka ove svoje bivše. Nema šanse da OKC pogađa kao sinoć a voleo bi da Pelikani upišu prvu recku.

Edited by BJÖRKman011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedostaje Lakersima još Kuzma . Kakav god da je i sa svim manama, ipak ima potencijal da dobro zatrpava sa klupe. Bolje on da uzima te šuteve nego KCP, Cook i slični bezveznjaci. Fali i Rondo ali već nisam siguran u pozitivan impact njegovog boravka na parketu niti koliko je Lebron voljan da mu prepusti malo loptu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Nedostaje Lakersima još Kuzma . Kakav god da je i sa svim manama, ipak ima potencijal da dobro zatrpava sa klupe. Bolje on da uzima te šuteve nego KCP, Cook i slični bezveznjaci. Fali i Rondo ali već nisam siguran u pozitivan impact njegovog boravka na parketu niti koliko je Lebron voljan da mu prepusti malo loptu. 

 

 Kuzma mi se najmanje uklapa u ovaj LA -> imamo odbrane (Bredli/Deni + KCP na perimetru, Davis drzi reket i pokriva i perimetar, Dvajt i Gi cuvaju ledja Bronu i Dejvisu kada iskace, imamo suta u ovoj trojici bekova + QCook + Troy + Davis i Bron mogu da je zabodu, znaci ima i suta i odbrane i kreacije, nama ni mocni Clippersi iako su nas dobili nisu utrpali previse koseva, Jutu smo spustili na ispod 90... Kuzma je defanzivna crna rupa i veliki potrosach i libality igrac, po meni ce pre da pospreme te otvorene suteve ova plejada bekova nego Kuz. Kuza vidim kao predvodnika klupe i neko ko ce u kratkim stintovima da proba da iskoristi atleticizam... Prva petorka  Bradley-Danny Boy-Bron-Obrva-Gi, pa sa klupe kad udju Dvajt i Rondo, da tad bude Kuzma i trosi posede, a Rondo da igra rezervnog pleja, to je mozda najbolja varijanta...  

 

   Igudala bi nam legao bas lepo na ovaj roster, onda bi u plejofu u zavrsnicama mogli da izvedemo petorku  Suter (KCP/Troy npr) / Danny / Iggy / Bron / Davis sto bi stvarno bila jako, jako zajebana petorka. Clippersi i dalje na papiru jesu jaci, imaju kvalitetnije pomocno osoblje, ali komplementarnost PG i Kawhija i je tu upitna, svakako je bolji duo Bron-Davis, bas lepo saradjuju i profitiraju jedan od drugog. Bron ce ove godine mozda biti i prvi asistent lige.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ko bi rekao da ce Wigins postati clutcher. Rijesio protiv Bruklina, sinoc unistio Majami trojkama. Pitanje za one koji su gledali Minesotu full time, je li Culver toliko los da ne moze odigrati vise od 15 minuta? 

Jeste, nema samopouzdanja, igra prilicno rezervisano, nista ne funkcionise kako treba, uopste mu nije mesto na terenu trenutno.

 

Ne bi me cudilo da ga bace u G-league.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BJÖRKman011 said:

Nisam siguran u challeng kao novotariju u košarci a pogotovo da je sinoć Damian čisto izbio loptu.

 

Kometatori rekoshe, iako je bilo po ruci, ruka je "sastavni deo lopte" (nesto u ovom fazonu) u tom polozaju, tako da ono kao nije bio faul...

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...