Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Mili moji i dragi, još jedna (ali vrlo bitna) stvar. Pisala sam o ovome na topicu Humanitarna pomoć, ali rekoh da se još jednom obratim i vama kao ekipi sa kojom provodim najviše forumskog vremena.

 

Počelo je proleće što znači da je mnogim klincima koji žive u Beogradu bez stalnog smeštaja potrebna nova garderoba. Sigurna sam da svi vršimo sezonska raspremanja garderobera te da prilikom zamene odbacimo dosta toga jer nam više ne odgovara, ne nosimo ili su deca (ko ih ima) prerasla. Ovim putem ću vas zamoliti da razmotrite donaciju Svratištu za decu Beograda. Ovde vreme provode deca uzrasta od 5-15 godina i u pitanju su klinci koji žive ili rade na ulici i tu provode samo deo dana. Prisutni su na dve adrese: Krfska 7a (Zvezdara) i Bulevar Arsenija Čarnojevića 145 (NBg). Dnevno podele do 60 setova odeće, tako da vam je jasno koliko im je potrebno.

 

Sajt: https://cim.org.rs/programi/

Stvari možete odneti tokom radnog vremena, kad god, a naravno ne mora da bude samo garderoba (mogu i stvari za higijenu, školski pribor, bojice, igračke itd). Ako vam treba još neka info pitajte ovde ili slobodno na PM. 

Edited by DameTime
slova
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Luchifer89 said:
2 hours ago, Tamburinjo said:
Oni su mi na drugom mestu, prvi su RHCP mislim da Dzoni Rackovic bolje zvuci uzivo od njih emoji1.png
 
P.s. jel ste znali da knjige koje izdaje Rackovic za Lagunu u stvari pise njegova zena emoji16.png

Racković ima ženu???!!!

 

Ima i zamisli radi u Laguni 😄 puka slucajnost. 

 

Inace Dzontra Rackovic je po sopstvenom priznanju deo crvene burzoazije, mozda nekad ispricam par anegdotalnih prica o toj ekipi budala koja je mladja od njega al on im je vrh. Svi umetnici u salonskim stanovima, po pravilu levicari do komunisti brinu za obespravljenog radnika dok zive na grbaci mame i tate. 

 

Rackovicev performans, da ga tako nazovemo jer sve je performans, koji sam gledao Bob Milosevic Kosmoplovac pusta neku epilepsiju od svetla, na platnu idu slike nacista i uzasa konc logora a Dzontra nabija mikrofon malo u gace malo u usta i urla nepovezano i samo vice toncu GLASNIJEEE GLASNIIJEEEE POJACAJ POOOJACAAAAAJ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Ima i zamisli radi u Laguni [emoji1] puka slucajnost. 
 
Inace Dzontra Rackovic je po sopstvenom priznanju deo crvene burzoazije, mozda nekad ispricam par anegdotalnih prica o toj ekipi budala koja je mladja od njega al on im je vrh. Svi umetnici u salonskim stanovima, po pravilu levicari do komunisti brinu za obespravljenog radnika dok zive na grbaci mame i tate. 
 
Rackovicev performans, da ga tako nazovemo jer sve je performans, koji sam gledao Bob Milosevic Kosmoplovac pusta neku epilepsiju od svetla, na platnu idu slike nacista i uzasa konc logora a Dzontra nabija mikrofon malo u gace malo u usta i urla nepovezano i samo vice toncu GLASNIJEEE GLASNIIJEEEE POJACAJ POOOJACAAAAAJ.
 
 


Kontaš da ne živi više u ovom penthausu?
Link to comment
Share on other sites

Jbg vodio zivot sa skupim navikama [emoji16] 
 
Mislim ne smeta on meni da se razumemo niti ta ekipa samo su smaraci generalno al to me ne ugrozava direktno. 
 
Inace stos kaze jel se secate prve ploce/audio kasete/cd koji ste kupili? 
 
Prva od svojih para - ja eventtualno bih ako njega eliminišete
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Inace stos kaze jel se secate prve ploce/audio kasete/cd koji ste kupili? 

 

Od svog džeparca prva ploča? Sad kad se setim prosto me blam, ali em sam bio klinac em je stvarno bilo mega popularno u to doba...

 

OAC-Divlje-jagode-1_Page_07.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Inace stos kaze jel se secate prve ploce/audio kasete/cd koji ste kupili? 

 

 

Mislim da sam pominjao to vec, ovaj album Guns N' Roses, kupljen u nekom bas ranom tinejdz dobu, na nekoj tezgi, ne secam se vise ni gde... 

 

Guns-N-Roses-The-Spaghetti-Incident-7.jp

 

Inace, koja koincidencija, danas sam bas imao incident sa spagetama, stvarno 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...