Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 hours ago, Bek said:

giphy.gif

 

 

Jedan od najlegendarnijih filmova ikada. Steta sto nije "komercijalan" bio bi u top 10 svih vremena. Bukvalno definicija humora. Za encikolepdiju. 

Humor = Spinal tap

 

Jos nisam naisao na osobu koja ga gledala sa istim odusevljenjem... mora da je do mene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fancy said:

YEUgoEc.jpg

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Lepa (mačka) se zavukla pod krevet...  znači takav sam seks imao jutros da je to strašno... a Gospodja s vrata samo dopunjuje, da ne bude seks monoton, nego da svaki čas imam neko dešavanje...  jutros je bio,  Ronald Jeremy Hyatt , poznatiji kao RON JEREMY  full on mode.I was on the receiving end of it.

Link to comment
Share on other sites

Tell me about it, Nas dvojica spavali na terasi, bilo je ko u Eroteci Pink Panter "Sado, mazo, gay, lezbo, pišanje, starci...(*) "

 

abv69lB.jpg

 

 

 

 

(*) i najstrašniji od svih: ...programeri

 

 

 

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

to je taj pogled:

Znači ČOVEK, ja kontempliram ovde, ti mi se nešto muvaš. Da li ti ČOVEK vidiš da su moja ledja naslonjena na tvoju desnu nogu?  Vidiš. Znači ponašaj se u skladu sa tim šta ti nije jasno...  ili mi donesi neku hranu. na tebi je da odlučiš...  nemoj da isadne da te ja nešto teram :classic_cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videh da je gospodin koji je napravio udes u Strahinica Bana dobio 12 meseci kucnog pritvora bez nanogice. 
 
Pa osim jos jednog dokaza da smo kloaka od drzave interesuje me sta je kucni pritvor bez nanogice? 


Dobio je kaznu zatvora od godinu dana koja ce se izvrsiti u kucnim uslovima. Ne mesaj sa pritvorom.
Link to comment
Share on other sites

Dejan Marković koji je 27. juna BMW-om uleteo u baštu kafića u Ulici Strahinjića bana u samom centru Beograda i povredio goste lokala, ekspresno je sklopio sporazum sa Prvim osnovim tužilaštvom na svega godinu dana kućnog pritvora. Godinu dana u svom domu... i to bez nanogice.

 

Paze Blic a ja prenosim.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ti citaj novine...sta da ti kazem.

“Kucni zatvor” moze sa i bez nanogice, procenjuje se licnost okrivljenog. Moze u toku dana izmedju 13-17h 2 sata biti napolju. Ako se izvrsava bez nanogice, sluzba koja kontrolise moze nenajavljeno da dodje u posetu ili da ga zove na fiksni radi provere. U slucaju prekrsaja, ostatak kazne sluzi u zatvoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sprivel said:



“Kucni zatvor” moze sa i bez nanogice, procenjuje se licnost okrivljenog. Moze u toku dana izmedju 13-17h 2 sata biti napolju.


 

Quote

Dejan Marković koji je 27. juna BMW-om uleteo u baštu kafića u Ulici Strahinjića bana u samom centru Beograda



a jel može da se zaposli na PP poslove... na primer kao dostavljač pića i to... msm oduzeta mu je B kategorija, doškoluje sa malo, za C  i to je to... samo nešto nisam siguran da BMW pravi kombi vozila... al dobro nek bude Merecedes i onako se sad to pravi u Ikarbusu...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sprivel said:

Pa dobro, ti citaj novine...sta da ti kazem.

“Kucni zatvor” moze sa i bez nanogice, procenjuje se licnost okrivljenog. Moze u toku dana izmedju 13-17h 2 sata biti napolju. Ako se izvrsava bez nanogice, sluzba koja kontrolise moze nenajavljeno da dodje u posetu ili da ga zove na fiksni radi provere. U slucaju prekrsaja, ostatak kazne sluzi u zatvoru.

 

I sunce ti pravosudje inkvizicija! Jel ga cimaju i na viber video poziv da vide gde je?

 

- Kako je moguce da sud proceni pozitivno licnost okrivljenog ovde kad je lik pretio zeni sa kojom je imao sudar a uhapsen je na granici pokusavajuci da pobegne iz zemlje?

 

- u cemu je razlika izmedju sluzenja kazne bez nanogice i sa njom? Jel se povecavaju troskovi sa nanogicom? 

 

P.s. ok ono prvo je retoricko, jasno je o cemu se tu radi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 

I

 

- u cemu je razlika izmedju sluzenja kazne bez nanogice i sa njom? Jel se povecavaju troskovi sa nanogicom?  

 

 


ako služi sa Nanogicom može da bude u problemu pravosudje i murija ko onamd sa onim drugarom od Dunjića, Belivukom...  kako dokazati, da taj signal sa te nanogice, koji je snimljen na mestu ubistva nekog mučenika u 29.03. na tranvajskim nije od Belivuka nego nekog tamo ko zna koga ko je hakovao muriju i taj sistem nanogica.


Zato se više nanogice takvim frajerima ne daju nego strogo kućni zatvor.

Link to comment
Share on other sites



a jel može da se zaposli na PP poslove... na primer kao dostavljač pića i to... msm oduzeta mu je B kategorija, doškoluje sa malo, za C  i to je to... samo nešto nisam siguran da BMW pravi kombi vozila... al dobro nek bude Merecedes i onako se sad to pravi u Ikarbusu...


Koliko sam skontao (preleteo vest jednom pogledom) nije se direkt zakucao u kafic, nego je udario u jedan auto i odbacilo ga u kafic.

Sto se tice Tamburinja, sklopio je sporazum sa tuzilastvom, priznao je delo.
Link to comment
Share on other sites

A koja je razlika za drzavu sa nanogicom i bez? Slozicemo se da sluzenje kazne bez nanogice mnogo povecava mogucnost zloupotrebe. 

Kao zovu ga na fiksni i proveravaju dal se stvarno on javio tako sto imaju kviz opstih pitanja iz njegovog zivota?

Mislim ne napadam te da na pomislis da sam te svrstao u drzavu 😄 samo mi nelogicno da izmisle kucni zatvor bez nanogice. 

 

Sa mnom je trenirao lik koji je imao nanogicu. Redovno je dolazio. A sumnjam da zivi u teretani. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...