Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Tamburinjo said:

Al i dalje mi ne govoris u cemu je razlika izmedju sa nanogicom i bez iste? 

Da li povecava troskove nosenje nanogice (koje bi ja pritom stavio na teret okrivljenog 🙂

 

Procenjuje se u odnosu na svaku individuu, da li ce sa nanogicom ili bez. (opasnost od zloupotrebe, bekstva, itd.)

 

Za troskove stvarno ne znam.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:

Pa dobro, ti citaj novine...sta da ti kazem.

“Kucni zatvor” moze sa i bez nanogice, procenjuje se licnost okrivljenog. Moze u toku dana izmedju 13-17h 2 sata biti napolju. Ako se izvrsava bez nanogice, sluzba koja kontrolise moze nenajavljeno da dodje u posetu ili da ga zove na fiksni radi provere. U slucaju prekrsaja, ostatak kazne sluzi u zatvoru.

A kako da ode ujutru po leba? 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ovi sto ga proveravaju kucaju na prozor i kazu mesi mesi nece nista da ti skodi. 

 

Nego reci mi ovako hipoteticki pitam, pisem neki roman pa mi trebaju informacije. Do koliko love moze da se mazne a dobije kucni zatvor? Sa nanogicom il bez? Uz sve olaksavajuce okolnosti. Dobar covek, nije bezao, iskreno se kaje nece vise, al maznutu lovu ne moze da vrati jer je bacio niz Dunav grizla ga savest. Koliko bi taj jadni Raskoljnikov dobio paklene samice u hladnoci doma svoga?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

A ovi sto ga proveravaju kucaju na prozor i kazu mesi mesi nece nista da ti skodi. 

 

Nego reci mi ovako hipoteticki pitam, pisem neki roman pa mi trebaju informacije. Do koliko love moze da se mazne a dobije kucni zatvor? Sa nanogicom il bez? Uz sve olaksavajuce okolnosti. Dobar covek, nije bezao, iskreno se kaje nece vise, al maznutu lovu ne moze da vrati jer je bacio niz Dunav grizla ga savest. Koliko bi taj jadni Raskoljnikov dobio paklene samice u hladnoci doma svoga?

 

 

Dobio bi 2 godine zatvora, gde bi te stavili sa nekim najgorim ubicom, ne bi smeo oka da sklopiš. itd. Ovakve pogodbe nisu predviđene za obične smrtnike.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

A koja je razlika za drzavu sa nanogicom i bez? Slozicemo se da sluzenje kazne bez nanogice mnogo povecava mogucnost zloupotrebe. 

Kao zovu ga na fiksni i proveravaju dal se stvarno on javio tako sto imaju kviz opstih pitanja iz njegovog zivota?

Mislim ne napadam te da na pomislis da sam te svrstao u drzavu 😄 samo mi nelogicno da izmisle kucni zatvor bez nanogice. 

 

Sa mnom je trenirao lik koji je imao nanogicu. Redovno je dolazio. A sumnjam da zivi u teretani. 

 

U americi kad dobijes nanogicu (dobio je drugar pqa znam iz prve ruke) nedeljno treba da platis odrzavanje iste $140. 
Samo sto njegovo nije bio kucni pritvor nego nosenje nanogioce da bi vazda znali gde je.
I onda lepo javis se svaku sredu i bapete bapete 140 kinti matora..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...