Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

15 hours ago, AgroLaki said:

 

Brate ko da je juce bilo kad si napisao ovde da se rodio mali, sad ne znam koji. 

 

Skoro mi je Vesli Snajder ovo rekao na FKP temi. Svaka vama čast kako se setite toga :)

 

Jbt, ja kad pomislim da sam se na b92 registrovao 2008. i da će dogodine biti 15 godina laprdanja po forumima :classic_blush:

 

15 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Relja *w

 

Tako je :classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Svi koji su došli posle 2007. su posleratni baby-boomeri na forumu :lol_2:

 

 

38 minutes ago, Ding Hao said:

Ja sam se registrovao pre PPP shizme. :classic_cool:

 

 

Ja sam taman hteo da se registrujem kada je bio taj raspad. U to vreme sam igrao američki fudbal i trener mi je bio Teacher, jedan od kreatora PPPa. Onda odustao i registrovao se nakon vaskrsa B92.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Fuck it, hajde da pitam i ovde - ipak je ovo basketaški forum.

 

Nakon kidanja ACLa pre 5-6 godina, freethrow je pre 3 dana uspeo da pokida i Ahilovu tetivu i da tako ponese trofej Leš Kleja Tompsona.

 

Pitanje je - da li je neko imao iskustva sa ortoza-čizmama i gde ste ih nabavljali (oglasi, prodavnice). Još nemam rezultate zapisničkog stola, ali se nekako nadam da je parcijalna a ne totalna ruptura. Svaki dobronamerni savet je dobrodošao.

  • Love 1
  • Tuzno 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, freethrow said:

Pitanje je - da li je neko imao iskustva sa ortoza-čizmama i gde ste ih nabavljali (oglasi, prodavnice). Još nemam rezultate zapisničkog stola, ali se nekako nadam da je parcijalna a ne totalna ruptura. Svaki dobronamerni savet je dobrodošao.

 

Rudo?
Nisam ja imao prpoblema, ali sam u krugu onih koji jesu... 011 2650299 - direktno u Vojvode Putnika.

Imaš prodavnice u Nemanjinoj i na prelazu iz Nbgd. u Zemun, prekoputa Metroa, ili ako ćeš sportski, prekoputa SC Master.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:

Fuck it, hajde da pitam i ovde - ipak je ovo basketaški forum.

 

Nakon kidanja ACLa pre 5-6 godina, freethrow je pre 3 dana uspeo da pokida i Ahilovu tetivu i da tako ponese trofej Leš Kleja Tompsona.

 

Pitanje je - da li je neko imao iskustva sa ortoza-čizmama i gde ste ih nabavljali (oglasi, prodavnice). Još nemam rezultate zapisničkog stola, ali se nekako nadam da je parcijalna a ne totalna ruptura. Svaki dobronamerni savet je dobrodošao.

 

Dobar drugar pokida Ahilovu pre par meseci.

 

Odveli ga prvo u bolnicu, stavili mu onu klasičnu gipsanu longetu. I on posle razmišlja da li da uzme tu čizmu, i kao ma neće, ima već tu longetu, šta sada.

Posle toga sa kime god je pričao, stručnim, svi su mu rekli da je pogrešio što nije uzeo čizmu. Da je mnogo bolja kontrola stepena oslanjanja, samim tim kvalitetniji oporavak, nema propadanja mišića od neaktivnosti itd.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow Znam da nije ista stvar, ali ja sam imao/imam velikih problema sa desnim laktom. Imao sam bolove i kad sam za racunarom duze od par sati pa su mi preporucili da nosim ortozu dok radim. Uzeo sam je u Bauerfeind-u u Beogradskoj, nosim je po potrebi i radi posao odlicno. Mozes da se raspitas da li imaju ono sto je tebi potrebno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...