Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 9/11/2022 at 12:22 PM, Drug Crni said:

Da li je i vama "Cudna suma" od YU grupe iritantna stvar?

 

 Najgora bez premca ipak YU Grupa - Mornar... Himna srednjoskolaca koji tek krecu da piju, ali kasnije bas ocringavi.

 

 Srecan dan lige sampiona i prva 2 qf eurobasketa ! 

 

 Htedo' da vas pitam, posto znam da su prilicno i omrazeni ovde, kakvo misljenje imate o Osvajacima ? Meni su oni omiljena nasa grupa, generalno minimalno slusam domacu muziku, ali oni nekad mogu prijati. Secam se kad sam 99e kao predskolac sa drugarima ludovao uz "Vino crveno" jednom nedeljno u diskoteci uz cuvene zlatne kapi od 10 dindzi. Ta pesma je svakako lansirana da bude hit-narodnjak za omladinu, nije u njihovom fazonu, ali eto od malena sam cuo za njih i mapirao ih. Posle, u kasnijim godinama, malo sam ih searchovao i otkrio jos bolje pesme od mainstrimova poput "S kim cekas dan" koju svi gotive, ili "Mozda nebo zna" .. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Najgora bez premca ipak YU Grupa - Mornar... Himna srednjoskolaca koji tek krecu da piju, ali kasnije bas ocringavi.

Haha,odlican opis :thumbup:

Jasno da je "Mornar" nekakav pesmuljak tek,ali "Cudna suma" kao vazi za neku ozbiljnu stvar..za koju,kad se pomene,svi treba da stanemo mirno maltene..a mene bas nikako ne vozi..kao sto rekoh - cak mi je iritantna.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

ja sam mislio da su osvajaci neki imaginarni bend iz delgadovog tj brazdeiskisovog mozga 😱

 

 Video sam da si me potpuno uporedio s njim, posle komentari ostalih kako je silovatelj, bezmozgas i los igrac, hvala na poredjenju

EDIT : Urban svakako omiljeni muzicar sa ovih prostora/Balkana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...