Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

21 hours ago, Knipex said:

Ne znam u kojoj temi da pišem, prošli put smo sticajem okolmosti pisali na ABA temi. Arena sport uvela još 3 kanala. Arene 1 do 3 sa prefiksom premium. Sa arenama 6, 7 i 8 to je 6 novih kanala. Kontam da se spremaju za sledeću godinu i premijer ligu. Takođe da će da odvoje premijum sadržaj za skuplje pakete.

 

15 hours ago, Ne sam Safete said:

Kad sam vidio najavu za premium kanale, prvo sam pomislio na boldovano.

Ne sumnjam da će sve što valja biti na njima.

 

Kod nas (HR) ima 10 Arena (dakle valjda jedna manje nego kod vas) i Arene 7-10 se dodatno naplaćuju (samo ta 4 programa) za nekih 5-6 eura mjesečno, što je dosta bezobrazno. Tu idu najzanimljivije tekme Lige Prvaka i još ponešto. Kod nas je i sa Sportklubom tako, kanali od 7-10 se dodatno plaćaju, također 5-6 eura. Nikako mi se ne sviđa što je Arena otkupila PL za idući period, zaista je u svakom smislu svjetlosnim godinama udaljena od Sportkluba, izgleda da je tako i drugdje u regiji...

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHA

 

Isto ja tako pre skoro pola godine kada sam gledao u toku dana reprizu NHL PO, pustao sam nesto od roka/metala. Izmesam par albuma dok ide tekma, ponekad pauziram pesme jer hocu da cujem desavanja na terenu.

 

I pre neki dan kada sam gledao reprizu Pistonsi-Bulsi, isao je jedan album Type O Negative. 😄

 

U vise navrata sam isao do lokala da gledam tekme bez zvuka, nego ide neka rendom pesma i nije mi palo na pamet da napravim kuci kombinaciju koja meni odgovara.

 

Mislim da sam prosle godine u bablu iskljucio zvuk tekme kako bih slusao nesto svoje.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...