Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Nego, ti bi mogao znati, Kasabian se odrekao pjevača za sva vremena?

Tek sam nedavno čitao o sranju koje je napravio.

 

Jes da nisi pitao mene, ali malo sam to ispratio...  dakle, optužen je za nasilje prema svojoj devojci (kažu da su se pijani / drogirani pošibali), šta god da je bilo epilog je da se lečio i skinuo sa svega, pomenuta devojka se udala za njega... u međuvremenu Serge gitarista Kasabian je iskoristio to da ga odjebe iz grupe, ukine ga u svim ugovorima za Kasabian merch i postane ono o čemu sanja verovatno od prvog dana postojanja banda - frontman.

 

Kasabian je na turneji po UK, neki kažu da zvuće spektakularno, neki kažu da zvuče bezveze bez Toma, meni lično sad zvuče, onako, kao sve tinejdžerske dens atrakcije... novi singl, Alygatyr mi je skroz blah...  mešavina nekoliko ranijih stvari i tematski i zvučno... al dobro, ko voli nek izvoli, ja sam se rastao sa Kasabian.  Mislim da bi poštenije bilo da su promenili ime i nastavili kao novi bend, ali to je sad druga priča (nešto kao kad bi Noel G. i pored svega što je uradio za Oasis, najurio Liama i nastupao pod imenom Oasis...)

 

Enivej, Tom je poprilično bio low profile zadnjih meseci, no, radio je u studiju i pre neki dan objavio prvu stvar posle Kasabian - Would You Mind.

(Ja sam eto, u timu za davanje drugih šansi, zato, evo te pesme)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...