Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Strašan gol, ne bi ga se postideo niko od najvećih majstora fudbala.

 

Ima dosta golova koji nisu planetarno poznati jer nisu pali na bitnim utakmicama. Za nijansu više volim golove koji uključuju akciju, dribling i još neki sličan potez osim šuta. Kao taj Zlatanov, Ronaldo protiv Kompostele ili Bergkampov sa okretom.

 

Za uživanje:

 

 

 

 

Edited by Barkley#34
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam okačio Steven Gerrarda da bi se ljudi podsetili, možda i videli neki gol koji su nekako propustili. Kao i da ne zaborave kakva je to igračina i lider bio. Ovde sa akcentom na PL zbog golova, (Iako je njegov "Crowning Achievement" ono finale sa Milanom razume se). Dakle, da se gleda a ne mudruje. A šta vi radite? Celu stranu palamudite. Ne mislite na to kako možemo da naebemo ako je BB pri forumu...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marko said:

 Dakle, da se gleda a ne mudruje. 

 

sad kad to kažeš, razmišljam (mudrujem?) kako je ogroman broj tvojih postova sačinjen od fotki prirode (za gledanje), slikara iz 17-18 veka (za gledanje) i pregleda top 10 poteza. hhmmm

 

SlNzxd1.gif

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

sad kad to kažeš, razmišljam (mudrujem?) kako je ogroman broj tvojih postova sačinjen od fotki prirode (za gledanje), slikara iz 17-18 veka (za gledanje) i pregleda top 10 poteza. hhmmm

 

Možda se malo sprdam, a ti zanemario šta mislim (Hint: Poslednja rečenica). A za ovo drugo, šta da ti kažem, ko zna, zna .Upravo tako: Illuminating presence :classic_sleep: Jes' da nije poenta, ali 17-18? Ja ovde još ni prošao pored slikarstva XVII&XVIII veka. Tek će da bude. E moj rođače... Vidim da si mi dobar sa istorijom umetnosti/Da si obratio pažnju. (Fogedaboutit...) :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

Šta izgleda?

A jbg brate... Vidi se da voliš Marinu Abramović :classic_laugh:

 

pa tako mi je izgledalo nešto što sam random otvorio, jer sve mećeš u spoilere.

ovaj search na forumu je muka živa, stalno mi pominje nekih 135 sekundi

 

sistemom dedukcije onda dolazim do 19og veka? 

Link to comment
Share on other sites

Da. Svi do jednog su slikali u XIX, uz poneke slike nastale u ranom XX veku. U glavi su mi mnoga imena/slike, (Ne bi da smaram sad kako, od kada, i odakle/od koga mi to), pa kako mi koji padne na pamet, okačim ovde kad mi dođe. 

 

A naravno da ću da stavljam u spoiler sve to, zbog load managementa, a ne da svakom ko otvara temu to iskoči, a ovima na fonu da se usija dok ne završi stranicu. Ne ulazim često na forum preko fona, ali i kad uđem izbegavam sport da otvaram. Međutim, par puta mi se omaklo, pa sam listao sportske pdf (Kakav danak neiskustvu), i nisam se baš najbolje proveo od klipova, gifova i slika. E onda sam video kako je to, jer sam inače svo vreme ulogovan na kompu, a tu je laptop za svaki slučaj.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...