Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, djole said:

daj jednom bar napiši lokaciju 😐

 

Ih šta bi ti, i koordinate?! (Right click+search google for image daje tačan odgovor)

 

Nije fazon da napišem bilo šta, gubi se draž :classic_biggrin: A i nije to onda to, nije moj post u tradicionalnom smislu

 

4 hours ago, svi pjevaju said:

 

Middle-earth

 

E jesi nemač pojma. Svako sa minimalnom opštom kulturom i obrazovanjem iz geografije zna da je ovo The Quiraing, Scotland :classic_sleep:

Edited by Marko
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@svi pjevaju, ne stojim najbolje sa protokom vremena od kada je počela pandemija ali mislim da sam nešto pre leto promenio..koliko minimum treba da stoji nick, 6x meseci?

 

nemam sad ni ideju iskreno, niti naročitu potrebu

---

možda samo da rastavim nick na "ou, bre vo." ili da kombinujem ista slova "u bre ovo."

 

nisam pametan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Što bi rekao Ćićko, "Ćićevac je centar sveta" 🙂

...

Stvarno su ti lepe slike, bez zahebancije.

 

Moje fotke nisu ni blizu da tako ispadnu 😄 Tamo gde sam bio/prošao i škljocao (na ponekim lokacijama i sa okačenih slika ), nije to to. Nedostatak iskustva i osećaja za feeling, ( mada bi rekao najviše strpljenja) je ključan naravno. Ali šta znam, svakoga dana/godine sve više u tom pogledu napredujem. Ove što okačim lako nađem po tagovima ili random browseu toponima. A kriterijuma je nekoliko: Rezolucija, da ljudi i natpisi/potpisi nisu previše upadljivi, i naravno da nije bilo skoro ovde (Najjače je kad, inače na forumu, neko nešto okači što je bilo baš skoro, koliko jednu ili dve stranice ranije npr. Osim naravno zna se koga 😁). 

Edited by Marko
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

spacer.png

 

(Znam celu priču i zbog cega je napisala ovaj twitt, ovo je samo poslednji pasus) ..  tako da slobodno mogu da napisem da je "Toma sila" kompletan idiJot i zbog takvih vecina i napusta zemlju Srbiju. 

 

Bez da ulazim u neku raspravu sa tobom ( jednostavno sam morao da prokomentarisem :classic_biggrin: )

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...