Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

Fino je ovo Galeb odradio. Ima zanimljivih prica i snimaka, ovo za Monteniggerse je bas zabavno. Predstavljenje su njegove dobre i lose strane, ali jasno se vidi da je Juice usao u citavu pricu kao istinski zaljubljenik u hip-hop kulturu. Kad pogledas da je taj album u Full Moonu snimio sa nekih 16-17 godina, onda ti postane zasto je najtalentovaniji MC koji se pojavio na nasim prostorima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah upravo Call On Me spot na yt i iskace mi effin Maya sa nekom lalalala idiotarijom koja je ocito kopija navedenog iconic spota sudeci prema thumbnailu. Znaci jebote....

 

EDIT: Ajde nemoj da ste smradovi, recite mi sta je u pitanju

 

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

 

Fino je ovo Galeb odradio. Ima zanimljivih prica i snimaka, ovo za Monteniggerse je bas zabavno. Predstavljenje su njegove dobre i lose strane, ali jasno se vidi da je Juice usao u citavu pricu kao istinski zaljubljenik u hip-hop kulturu. Kad pogledas da je taj album u Full Moonu snimio sa nekih 16-17 godina, onda ti postane zasto je najtalentovaniji MC koji se pojavio na nasim prostorima.

 

 

to je bio prvi da ono, kazes saund koji je autentican kao da je uradjen u bronksu

 

also sprach rexona

 

inace, osim sto su besramni dziberi, dobar docu ako se odmaknes

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

 

to je bio prvi da ono, kazes saund koji je autentican kao da je uradjen u bronksu

 

also sprach rexona

 

inace, osim sto su besramni dziberi, dobar docu ako se odmaknes

Meni je zanimljiv taj pocetak, crtanje grafita i blejanje na ulici. Vidis da je to doslo iz iskrene ljubavi prema toj kulturi, iz zelje da se ostavi neki pecat u toj muzici. Ja postujem tu istrajnost i vjerovanje u neki cilj ili uspjeh. Zanimljivo je i ovo za snimanje, tada se bas trebalo mnogo iscimati za neki studio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

@Shunsuke Nakamura

ma super je sve to i hvala za link, dobar je docu, odgledao, nego se smejem koliko je taj relja glup lik 

 

meni je juice uvek bio bezveze jer nisam rep fan ali mi je kako je u shwitzi sa ivan 2000om legendarna stvar 

.. i poštujem taj njegov ceo performans usput 

Hahaha, a ja bas ne volim te njegove egzibicije, ali zato one prave ulicne hardcore stvari su mi super. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

 

Fino je ovo Galeb odradio. Ima zanimljivih prica i snimaka, ovo za Monteniggerse je bas zabavno. Predstavljenje su njegove dobre i lose strane, ali jasno se vidi da je Juice usao u citavu pricu kao istinski zaljubljenik u hip-hop kulturu. Kad pogledas da je taj album u Full Moonu snimio sa nekih 16-17 godina, onda ti postane zasto je najtalentovaniji MC koji se pojavio na nasim prostorima.

 

Meni je Juice iz Full Moon faze super, na Hiphopiumu mi je ok (mada je vec i tu bilo bisera), a ovo posle ne mogu da slusam. Nemam sad vremena da pogledam dokumentarac, pogledacu svakako i hvala na linku, ali ko bese radio Hiphopium, jel Oneya?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...