Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@spotif-aye

 

Registrovao sam se fazon istog momenta kad su pustili - dosla mi je predinstalirana aplikacija sa S8-icom pa sam poslednjih godinu i po vec pokusavao na silu. Inace, nema bas kompletne diskografije, neke nove stvari jos nisu metnuli ili je to mozda samo za premium, neam pojma

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@spotif-aye

 

Registrovao sam se fazon istog momenta kad su pustili - dosla mi je predinstalirana aplikacija sa S8-icom pa sam poslednjih godinu i po vec pokusavao na silu. Inace, nema bas kompletne diskografije, neke nove stvari jos nisu metnuli ili je to mozda samo za premium, neam pojma

Plati, pa klati.:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Hoće li ostati besplatan ili je navlakuša

 

Besplatan jeste, ali stalno ce ti iskakati reklame izmedju pesama i ima da ti kvari dozivljaj. Imam ga ja od septembra prosle godine, pozitivno sam se iznenadio kad sam mogao da zadrzim bazu podataka koju sam napravio za tih 10 meseci i odmah sam povezao karticu na taj nalog. Zeleo sam sto pre da eliminisem reklame.

 

5 evra je realno sica. Prvih mesec dana je besplatan Premium nalog, pa onda ti skidaju 5 evra sa racuna.

 

YT je bio i ostao uvek bolji za spotove, u nekom trenutku verujem da cu da platim YouTube Premium kada osetim veliku potrebu za tim.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Ma da, algoritmi su im vrhunski, prvi dan sam pustio nešto tipa "easy acoustic tunes" ili nešto slično, 5 sati  sam slušao, bez da sam ijednom nešto čačkao.

Na YT bi u tom periodu poslušao 59 reklama, plus što bih verovatno vrlo brzo skrenuo sa pravca koji slušam.

Generalno, jako sam lenj po tom pitanju, naročito kada je telefon u pitanju, tako da mi je ovo baš superkvalitetno rešenje.


b: Ja na Youtube-u nemam nikakvih reklama več ihihi godina.

 

:default_coffee:

 

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja i dalje downloadujem terabajte muzike i kupujem oriđiđi cd-ove. #oldschool

A CDji još postoje ?

 

:87:

 

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

U spoileru mix,kojeg mi je predložijo YT, reklama 0:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ne sam Safete said:

Hoće li ostati besplatan ili je navlakuša

 

 

5 jura...  

 

Ne znam, nekako mi je to ok. Neverovatno sam lenj da skidam muziku, čak i kad se nakanim nisam siguran šta želim. Da ne pričam o kvalitetu muzike, to je stvarno nemerljivo sa YT ili standardnim mp3.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

 

 

5 jura...  

 

Ne znam, nekako mi je to ok. Neverovatno sam lenj da skidam muziku, čak i kad se nakanim nisam siguran šta želim. Da ne pričam o kvalitetu muzike, to je stvarno nemerljivo sa YT ili standardnim mp3.

b:A kad klikaš po Spotify-u i YT-u si siguran. 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Asterion said:

b:A kad klikaš po Spotify-u i YT-u si siguran. 😄

 

 

 

Ne želim da klikćem u tome je poenta. Spotify ima najbolje algoritme za preporučivanje i liste, pa je dovoljno samo da izaberem pravac i da to ide dok mi ne dosadi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Ne želim da klikćem u tome je poenta. Spotify ima najbolje algoritme za preporučivanje i liste, pa je dovoljno samo da izaberem pravac i da to ide dok mi ne dosadi. 

 

Ja te algoritme ne mogu smisliti. Čak dopnjivanje reči na google search bar mi ide na živce. Kao da sam malo spor u glavi da mi treba tamo neki algoritam, da mi piše reči. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mora nužno da bude loše to što YT zaluta sa autoplay-em. Ja sam tako u zadnjih par meseci naleteo na mnogo toga što nikad ne bih slušao, niti bih čak znao da postoji. Sivert Hoyem, Madrugada,  Cage the elephant, Hillbilly Moon Explosion...da ne nabrajam dalje, ima toga još.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...