Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

20 hours ago, Crni Bombarder said:

'bro jutro :57:
 

 

Legnem ja sinoć ranije u krevet, krene telefon da luuuuudi. Pogledam posle 15 minuta i imao sam bukvalno poruke od 10 ljudi, svaki grupni čet što je služio za nalaženje sa ljudima iz celog sveta za koncerte isto aktivan sa milion poruka... Bukvalno sam mislio da je neko umro od njih 😄

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ladies and Gentlemen..John Frusciante...John Anthony Motherfuckin' Fruscianteee!!!
 


Kako lepa vest za pocetak dana.
Hvala Joshu za ovih (koliko) 10(?) godina...mislim da je korektno odradio boravak u bendu,ali RHCP + John F = (Blood,Sugar) Sex Magik :64::heart:

( @Nicklordbudes li sad stavio onaj tvoj 'tuzni smajli' ima da te stavim na IL upucam k'o zeca :default_2guns::smiley53::classic_biggrin:)

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

Eto nisam stavio "😢 "😄 

 

Kupio sam karte za Lion upravo sad. Morao sam

Zivo me zanima hoce li svirati ista sa poslednjih albuma?
(otkako je otisao po drugi put)

Ti znas da je odbijao da svira 'One Hot Minute'.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Crni Bombarder said:

Zivo me zanima hoce li svirati ista sa poslednjih albuma?
(otkako je otisao po drugi put)

Ti znas da je odbijao da svira 'One Hot Minute'.

Kontam da hoće Dark Necessities, Goodbye Angels i možda Maggie. Sa Navarom je drugačije, posvađao se sa celim bendom, raspadao se od droge dok je ovaj bio u bendu, bio dosta mlađi i tako to. Sad je odlazak drugačiji bio, tu i tamo su viđeni bili Flea i on tokom godina, Džoš mu je stari drugar i tako.

 

Mada mene najviše zanima hoće li novi album snimati sad brzo 😄 Krenuli su sa Džošom i plan je bio 2020. 

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Nicklord said:

 

 

Mada mene najviše zanima hoće li novi album snimati sad brzo 😄 Krenuli su sa Džošom i plan je bio 2020. 

Ako snimaju,hoce li opet da rade sa Rick Rubinom?
I sta mislis - je li njihova saradnja vec ponudila sve ili ima mesta za nesto novo?

7 minutes ago, Sprivel said:

Dobra je RHCP, samo kad Entoni ne peva uzivo. Grozan je.

Jos je i "napredovao" tokom godina.
Cak i uzivo.

4 minutes ago, uini said:

 

ljubomorko. al zato ovaj popić od 99e naovamo svira sve u 16

Haha..jel to hejt prisutan? :classic_biggrin:

(zezam te..znam da si pre-'99 fan)

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ako snimaju,hoce li opet da rade sa Rick Rubinom?
I sta mislis - je li njihova saradnja vec ponudila sve ili ima mesta za nesto novo?

Jos je i "napredovao" tokom godina.
Cak i uzivo.

Haha..jel to hejt prisutan? :classic_biggrin:

(zezam te..znam da si pre-'99 fan)

Samo ne Rick Rubin 😄 Bukvalno nije imao dobar album od 2013. godine a i pre toga nije imao puno hit albuma, zaostao u '99. Voleo bih da bude tu neko kao što je sad bio Danger Mouse, da ih malo natera da rade drugačije.

 

Prijatelj sam sa bratom Hilela na fejsu i evo šta je napisao 😄 Baš je nešto prebrzo bilo, kao RATM reunion

image.png.4e678b4475f0700011ca2a037ba61255.png

 

 

Edited by Nicklord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ali..Prijatelj sam sa bratom Hilela na fejsu.. :23:

Zato sam te i pitao za Ricka..i ja mislim da ne bi trebalo da idu tim putem. Videcemo.

Bio sam i prijatelj sa Džošom dok nisu skontali ljudi koji mu je pravi nalog pa obrisao, to je bilo još tamo 2010-11-12, sad sam samo sa njegovim drugarom/poslovnim partnerom iz Liverpula koji mi je jednom sređivao propusnice neke. Poznajem mu i bivšu devojku, Bistra se zove i iz Bugarske je. 

 

Imam još priča ako želiš 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Super vest u svakom slučaju, iako sam daleko od nekog die hard RHCP fana.

 

 

Brate dosta je i ovo, barem nismo dobili nešto u fazonu "Pepersi? Zabrinut sam za svakog starijeg od 4,5 godine ko to sluša, ja sam tu fazu prošao otprilike sa pelenama"

 

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni ni ti nisi prijatelj na fejsu,a kamoli Josh. Hocu reci - nekom je zivot majka,a nekome maceha :classic_sad:

 

Naravno da zelim! :smiley53:

Slušao sam jedan b-side sa IWY koji se zove Renaissance koji nije izašao nigde, puštao mi je taj drugar Džoša na telefonu u Sofiji pred koncert. Svirali su rif nekoliko puta uživo 😄 Tražio sam Nobody Weird Like Me da sviraju u Nemačkoj i dobio sam i to vrlo često rade. Ako znaš nekog ko zna bend možeš tražiti pesmu i vrlo često ispune. Pre par godina su svi tražili da se liku koji ih je video 200 puta fazon svira pesma za rođendan i svirali su ovo a nisu je svirali od '99. 

 

Kuma moja je blejala sa Chad Smithom na kafi i cigari i puštala mu demo snimke koji su procureli (ona totalno drugačija verzija Californicationa) a on nije imao predstavu da se to desilo i bio u fazonu "au jeste originalno bila loša pesma", nije imao predstavu koliko im koštaju karte za koncert i tako.

 

Džoš je bio fuckboi i partiboi tamo 2007. godine kada je bio druga gitara, u Inđiji je darmar pravio😄 Posle se smirio skroz kada je postao glavna gitara.

 

Eto deo, nemam vremena cele priče da kucam ali eto. Jako su kul kao bend sa fanovima u suštini.

 

 


image.png.344f8c846acccfdf9c3572701d318dd9.png
 

 

Edited by Nicklord
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...