Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Mislim na izbor i kvalitet. Ja imam fazon 5 pari vec na listi za prchejz. A inace cene cak i nisu toliko autrejdzs, mada naravno ima dosta prejakih za nasu plateznu moc - tek su poceli da nabavljaju ove kod nas totalno nepoznate, ali vrhunski kvalitetne brendove tipa bikkembergs. 

Link to comment
Share on other sites

Pa posprdan je, a o seljakluku da pričam se nekim kome je bikkembergs vrhunski brend, ne bih ipak.

 

Evo, nek ostali procene

 

https://www.officeshoes.rs/obuca-muske-bikkembergs/11307965/48

 

Inače, najjeftinije patike u novoj kolekciji su 6000 dinara, a ti si već ,,prčejzovao'' pet komada. Sa tim što ne verujem da si uzeo te najjeftinije Converse jer vidim da se ložiš na druge brendove.

 

Što je ok i tvoja stvar, ali hvaliti se time javno u zemlji gde ljudi rade za 20 000 je gnusno, da ne kažem seljački. Ako ćemo opet o seljakluku.

 

Živ bio i nastavi da prčejzuješ, mada ne verujem da nekoga briga što si pukao 500 evra na novu kolekciju patika. Ako radiš u Office-u i promovišeš ih, onda ok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Pa posprdan je, a o seljakluku da pričam se nekim kome je bikkembergs vrhunski brend, ne bih ipak.

 

Evo, nek ostali procene

 

https://www.officeshoes.rs/obuca-muske-bikkembergs/11307965/48

 

Inače, najjeftinije patike u novoj kolekciji su 6000 dinara, a ti si već ,,prčejzovao'' pet komada. Sa tim što ne verujem da si uzeo te najjeftinije Converse jer vidim da se ložiš na druge brendove.

 

Što je ok i tvoja stvar, ali hvaliti se time javno u zemlji gde ljudi rade za 20 000 je gnusno, da ne kažem seljački. Ako ćemo opet o seljakluku.

 

Živ bio i nastavi da prčejzuješ, mada ne verujem da nekoga briga što si pukao 500 evra na novu kolekciju patika. Ako radiš u Office-u i promovišeš ih, onda ok.

Kada bi samo malo bolje razumeo pročitano... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bek said:

Pa posprdan je, a o seljakluku da pričam se nekim kome je bikkembergs vrhunski brend, ne bih ipak.

 

Evo, nek ostali procene

 

https://www.officeshoes.rs/obuca-muske-bikkembergs/11307965/48

 

Inače, najjeftinije patike u novoj kolekciji su 6000 dinara, a ti si već ,,prčejzovao'' pet komada. Sa tim što ne verujem da si uzeo te najjeftinije Converse jer vidim da se ložiš na druge brendove.

 

Što je ok i tvoja stvar, ali hvaliti se time javno u zemlji gde ljudi rade za 20 000 je gnusno, da ne kažem seljački. Ako ćemo opet o seljakluku.

 

Živ bio i nastavi da prčejzuješ, mada ne verujem da nekoga briga što si pukao 500 evra na novu kolekciju patika. Ako radiš u Office-u i promovišeš ih, onda ok.

 

Mozda da probas ponovo da procitas, s tim da ovog puta ZAISTA pokusas da ulozis minimum truda i paznje da to sto procitas i procesuiras.

 

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Mislim na izbor i kvalitet. Ja imam fazon 5 pari vec na listi za prchejz. A inace cene cak i nisu toliko autrejdzs, mada naravno ima dosta prejakih za nasu plateznu moc - tek su poceli da nabavljaju ove kod nas totalno nepoznate, ali vrhunski kvalitetne brendove tipa bikkembergs. 

 

Bukvalno svaku stavku i recenicu iz ovog posta si iskrivio i ucitao/iskonstruisao sta god ti je palo na pamet. Ako ne zelis da ulozis minimum truda da eksuli i procitas i razumes sadrzaj na koji se referises, zar ne mislis da je mozda malo ruzno ispisivati ovakve postove?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Mislim na izbor i kvalitet. Ja imam fazon 5 pari vec na listi za prchejz. A inace cene cak i nisu toliko autrejdzs, mada naravno ima dosta prejakih za nasu plateznu moc - tek su poceli da nabavljaju ove kod nas totalno nepoznate, ali vrhunski kvalitetne brendove tipa bikkembergs. 

Pogledaj office cene bilo gde van Srbije. 10-30% manje za isti par 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Bek said:

Što je ok i tvoja stvar, ali hvaliti se time javno u zemlji gde ljudi rade za 20 000 je gnusno, da ne kažem seljački. Ako ćemo opet o seljakluku.

 

čekaj sad je Frenčajz kriv jer ima kintu da kupi gilje, a ostatak srbije su klošari, pa ono shame on you Frenčajz što imaš ške...


momčino momčino... 

18 minutes ago, Nicklord said:

Pogledaj office cene bilo gde van Srbije. 10-30% manje za isti par 😄

 

odeš u čBe na RATM, odradiš produženo do Majnhofa  ili kako se zove, zvekneš tamo jedno 1000 evrića i maltene ti karta za RATM dodje džabe, a ti obnovio ormar... al aj ti,  nego što i gopodja pazarila svašta nešto.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Squabbit said:

 

A tek Skechers...

Obicno djubre od patika, a kod nas neka madjija od obuce

 

Ne bih rekao da je madjija, nego prosto su najpristupacnije prosecnom kupcu ovde, gledajuci ceo asortiman. Mada njihova obuca stvarno jeste najlosija od onoga sto office ima u ponudi. Ali ono, koliko para toliko muzike. Imaju sad bas neka 2 modela koja su mi interesantna... 

 

EDIT: Doduse, i Lacoste je totalno dno sto se kvaliteta tice, s tim da se za njih trazi skoro premium cena pa je utoliko gore

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ne bih rekao da je madjija, nego prosto su najpristupacnije prosecnom kupcu ovde, gledajuci ceo asortiman. Mada njihova obuca stvarno jeste najlosija od onoga sto office ima u ponudi. Ali ono, koliko para toliko muzike. Imaju sad bas neka 2 modela koja su mi interesantna... 

 

EDIT: Doduse, i Lacoste je totalno dno sto se kvaliteta tice, s tim da se za njih trazi skoro premium cena pa je utoliko gore

 

Od SKX jedio sto valju su BrandBlack (kojih vishe nema) i Mark Nason ostalo je bas djubre (veeelika vecina)

A ne znam jeste li znali da je Big Baller Brand od onog magarca LaVara spasio upravo SKX preko start-up-a (mislim da je bas Brandblack) koji su finansirali.. to bese tamo 2017te

 

mark nason:

duumgz1sddpj4wzsfedq.jpg&f=1&nofb=1bakuuqyd07gwcaqa99do.jpg&f=1&nofb=1

 

 

 

jaaako udobne, extra lagane i malo poskupe

 

 

BBks

 

image.png

 

 

Jamal Crawford ih je nosio, patika je iz 2015:

jamal-crawfords-brandblack-j-crossover-2 

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...