Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

 

Stavljaš sliku Klinike Švarvald bez oberšvaster Elke...ccccc

 

Pokorno priznajem grešku i ispravljem... samo, nije ober, nego Lernschwester Elke.

 

media.media.04cdde44-7b7a-44b8-8b2b-4175

 

 

 

Oberschwester je bila Hildegard.

 

media.media.675c758d-520c-4f10-95f5-7a7f

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Stavi neku od onih tvojih slika snegom pokrivenih livada i biće ti lakše. :classic_biggrin:

 

Prvo i prvo: Ja te slike ne stavljam van sezone. Tako da dok ne krene zima, (Bar otprilike kalendarski, poslednja prava je kod nas ionako bila 2012), nema snežnih slika. Molim lepo.

Drugo: Ne žalim se ja toliko ovde (Hejtujem više). Ajd' što sam kući kad je najjače sunce, nego i onda kad sam napolju vatam hlad samo tako. Razume se negde, da nikad ne bi kukao da je klima u redu. Ovako mi je pun kufer vrućine - Lako bi bilo istrpeti leti da znam da sam miran na jesen, zimu i proleće, ali jbg smučile mi se slave, ng, božići na 10-20 stepeni. Više ni u jednom delu godine ne može čovek biti siguran da će to biti to za to godišnje doba...

Link to comment
Share on other sites

Mačak je uginuo. Pre nego što će se to desiti smogao je snage da pobegne iz kuće, ode na tavan i legne u kutiju sa našom odećom. Tu smo ga našli.

 

Drago mi je ipak što je bilo na taj način iako je verovatno bilo humanije da ga uspavam.

 

Vidim da je mojima sada baš teško jer su se nadali da će se izvući. Ja sam se sa tim pomirio nakon drugog odlaska kod veterinara.

 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Tuzno 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...