Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 minutes ago, Drug Crni said:

Da se odmah polijem pepelom..bolje nego kasnije..ne da neće biti poklon-tegle ajvara Haosu?!



I, tebe cu da odrobijam!

I, naravno, PS. Uvek nudim gajbu led, ledenog. Iz gepeka izvlacim Dipes uzivo, a ti Kaosima ajvar...

Edited by uncletima
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Da se odmah polijem pepelom..bolje nego kasnije..ne da neće biti poklon-tegle ajvara Haosu,nego izgleda neće biti ni za mene ove godine.. 3000 dinara 10 kila paprike.. :classic_blink: Prošle godine je bila 1000din/10 kg..

majku vam jebem..gde mi živimo..i koji sveopšti lopovluk mi ovde trpimo zapravo..:ranting:

Trika nema da ću da ga pržim sa ovom cenom..trika..

 

Ne možeš nikako da nađeš povoljnije? 

Link to comment
Share on other sites

Domaci, livadski med 600 dinara, domaci livadski med 1100.

Najgore maslinovo ulje, Premija, sedamsto i kusur dinara, hiljadu dvesta i kusur dinara.

Iskreno, strah me da kupim pakovanje rostiljskih, a da ne ponesem crvenu.

A, da, ima i PS. Cajna kosta dve hiljade i kusur dinara, pa, jeb'o te, to nije prsut!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa, sta jos ovaj, Palmer, treba da uradi, da ga se isutira u pab, posto mu je tamo mesto!

PS. Uprava, napolje. Ja nokte nisam grickao 91., slusajuci radio prenos Zvezda - Milan i prekinute utakmice zbog magle...

Edited by uncletima
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo prezirem svadbe. Trista zvanica od toga dvesta stričeva, strina, rođaka kojima ni ime ne znaš.

 

Od muke da se napije čovek ali ne može ni to, moraš platiti konobara inače će te ignorisati kao što ignorišeš društvo iz osnovne škole.

 

Odoh da metnem pevačici 50 evra u područje iznad gornjeg abdomena inače će me se odreći stric kojeg sam video dva puta u životu a jednom od ta dva puta opravdano nisam bio prisutan jer sam se tek rodio.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

Na svadbe gledam isključivo kao na događaje na koje puknem previše ke$ha. Evo za mesec dana imam još jednu, razmišljam samo koliko ću šta da platim...

 

Šta znam, dvesta evra je kontam neki normalan ulaz, kad je familija onda petsto. E sad, ja na odeću ništa ne trošim, imam jedno dvadeset košulja samo za te svrhe. 😅

 

Žene to malo drugačije posmatraju, meni zvoni određeni deo tela da li će neko reći da sam pre četiri godine na svadbi u Subotici nosio istu košulju 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Indig0 said:

Šta znam, dvesta evra je kontam neki normalan ulaz, kad je familija onda petsto. E sad, ja na odeću ništa ne trošim, imam jedno dvadeset košulja samo za te svrhe. 😅

 

Žene to malo drugačije posmatraju, meni zvoni određeni deo tela da li će neko reći da sam pre četiri godine na svadbi u Subotici nosio istu košulju 🤣

 

Ma bez 200e ništa. Za garderobu zapravo dam najmanje para :classic_smile: kupujem uglavnom povoljno. Ali ima drugih stvari - nokti, frizura, dobro sama se šminkam, daj pare za put (kad je van RS), za devojačko (uglavnom sam sa mladine strane), za samu svadbu... Beži bre. 

Bukvalno mogu da se ušikam, ožderem, otreznim i igram kolo dok ne dobijem upalu mišića za mnogo manje para. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedna od zabavnijih aktivnosti takozvani bidermajer bingo dje se kladis na post-game reakcije kod pojedinih ucesnica a jedna od mrznijih sto sam primjetio u zadnje vrijeme mi je kad se podjele na po sale muski i zenski zivalj i puste neki musko-zenski duet muzicki, pa se onda iz mozga i jedni i drugi deru dok pjevaju pa tu nikakav alkohol ne pomaze.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...