Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

38 minutes ago, deez nuts. said:

Ako napises knjigu u kojoj kazes da si se drogirao i cirkao onda je okej. Dusice malene, awwww.

 

51 minutes ago, Nicklord said:

Nemoj da čitaš šta sve piše u Scar Tissue 😄

 

Zasto bi iko citao biografije pogotovo muzicara? To je toliko puno izmisljotina da Hari Poter ima manje fikcije.

 

Te knjige imaju jedan jedini cilj da ih poput ves masine operu, da sramotne stvari ili previde ili relativizuju. Vrlo su vesto neke od njih napisane tako da onaj ko cita na kraju ima veliku dozu empatije i razumevanja... Nije Bouvi pedofil to je tad bilo normalno ludo vreme sta ces.

 

Kao i muzicki filmovi... Od milion snimljenih valjaju dva a i od ta dva jedan je o izmisljenom bendu 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Dosad sam ovaj precenjeni bend puštala samo slučajno, sad više ni slučajno neću da pustim. Mrš.

 

Kako da ti kazem.... Srecno slusanje Franca Lista posto ces sve ostale eliminisati. I ne samo to nego ne znam koji ces film gledati a da u njegovom nastajanju nije ucestvovao neki napasnik. 

 

 

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Oba su o izmišljenom bendu 😎

This Is Spinal Tap

 

The Rutles: All You Need Is Cash

 

 

Malo namerno preterujem za muzicke filmove ima se probere ali bas bas slabo.

Crna Marija npr 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

Kako da ti kazem.... Srecno slusanje Franca Lista posto ces sve ostale eliminisati. I ne samo to nego ne znam koji ces film gledati a da u njegovom nastajanju nije ucestvovao neki napasnik. 

 

Pa ne moram ni da pričam sa bilo kojim muškarcem na ulici, pošto nikad ne znam ko od njih može biti napasnik. Međutim čim saznam sve ću da odstranim, nije problem. :classic_wink:

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Pa ne moram ni da pričam sa bilo kojim muškarcem na ulici, pošto nikad ne znam ko od njih može biti napasnik. Međutim čim saznam sve ću da odstranim, nije problem. :classic_wink:

 

Skoro si kačila Aerosmith, njih bolje da prestaneš odmah 😄 Led Zeppelin, Rolling Stones, Tupac, David Bowie, Elvis, Marvin Gaye, Motley Crue, Snoop Dogg, John Lennon, Dr Dre... 

 

Evo random lista ovih poznatih imena

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nicklord said:

Skoro si kačila Aerosmith, njih bolje da prestaneš odmah 😄 Led Zeppelin, Rolling Stones, Tupac, David Bowie, Elvis, Marvin Gaye, Motley Crue, Snoop Dogg, John Lennon, Dr Dre... 

 

Evo random lista ovih poznatih imena

 

Jbg, muzički ukus sam formirala još pre deceniju, tad nisam bila osvešćena ni o čemu. Možete sad da mi izvučete listu većine izvođača koji su mizogini smećari i seksualni napasnici, ali nije to poenta ovog što pišem. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Jbg, muzički ukus sam formirala još pre deceniju, tad nisam bila osvešćena ni o čemu. Možete sad da mi izvučete listu većine izvođača koji su mizogini smećari i seksualni napasnici, ali nije to poenta ovog što pišem. 

Šta je poenta. Pogubio sam se, ja sam zaključio da ti ne želiš da slušaš i podržavaš napasnike (podržavam) ali nije to izgleda?

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...