Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Drugari, da li neko od vas može da preporuči med koji je provereno dobar i ispravan? Hvala unapred. :classic_smile:

Mogu da ti preporucim jednu firmu (manji proizvodjac) iz Mladenovca. Moj otac se bavi proucavanjem meda i pcelinjim proizvodima nekih 20-ak godina i prema njemu ova firma iz Mladenovca vredi s obzirom da pripremaju med od nekih sastojaka koji nisu toliko rasprostranjeni, ako sam dobro razumeo njegovu pricu. Institut Josif Pancic ih preporucuje takodje. Dosta vremena je proveo trazeci dobre proizvodjace i od svih od kojih je kupovao, zadrzao se na ovom. Prodaju obican bagremov i livadski, ali pripremaju i vitaminski med sa pergom, maticnim mlecom, koprivom, orasima, bundevinim semenom. Ja sam za sebe narucio evo vec trecu turu od Nove godine : ) 0,98 kg je 1200 dinara obicnog meda, plus troskovi transporta. E sada, ne znam da li je skupo ili jeftino, nisam u materiji bas.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2023 at 4:30 PM, uvrnuto said:


Ali ti gender reveal-ovi. Kakav gnar.

 

Kod jednih poznanika svi su se obukli u bele majice i onda su iz puški prskali boju (roze/plavu) po gostima...

U lose si drustvo upao....

Ali, mlad si i ima jos nade za tebe.

:s_d:

 

Do duse, pokusala omlaTina pre par godina taj performans u krugu dvorista moga....

KARCHER perac pod pritikom ih je ubedio zasto je to losa ideja, a i psic Ilija je dobrano poganjao ucesnike istog niz ulicu (za kosku i hrskavicu od kuvane dimljene butkice i AVu bi skocio na Adamovu jabucicu.:classic_biggrin:)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Večito pitanje, zašto taksisti imaju potrebe da tokom vožnje ispričaju pola svog života? Malopre slušah o ostavinskoj raspravi tri brata od strica i vezi neke šume van BG. 

Taksisti, kelneri i frizeri su najbolji psiholozi koje mozes dobiti za te pare. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kronostime said:

Taksisti, kelneri i frizeri su najbolji psiholozi koje mozes dobiti za te pare. :classic_biggrin:

 

Ne pratiš fabulu Kronose, on meni iznosi svoj život. Doduše, jesam psihološkinja, ali on to ne zna. 😄 Mislim nema ništa loše u tome, samo mi je fenomen kako umeju da započnu konverzaciju sa svakom mušterijom.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Ne pratiš fabulu Kronose, on meni iznosi svoj život. Doduše, jesam psihološkinja, ali on to ne zna. 😄 Mislim nema ništa loše u tome, samo mi je fenomen kako umeju da započnu konverzaciju sa svakom mušterijom.

Eto prilike za brusenje profesionalnih vestina - malo li je?

Moj naslednik dade master na osnovu pristupa mojim nalozima na forumima - eto ti izazova.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...