Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

24 minutes ago, BattleBender said:

Je l' se navuko još iko ovde na eurographics smartcuts puzzle?

 

 

Auuu cime se ljudi danas drogiraju... u moje vreme znalo se, ili pusis travu ili si totalni dzanki na heroinu. 

A danas - tablete, pecurke, smrces ovo, smrces ono, sad jos i ove puzzle. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo su dobre te smartcuts puzzle, ne zajebavajte 😄
Nisu jednostavne, i zahtevaju metod prilikom rešavanja, ili ćeš jednu rešavati mesec i po dana. I svakom novom puzzle-om generalni metod se poboljšava.

Meni je najveći benefit zato što se posvetiš samoj slici. Ja kupujem puzzle sa poznatim delima. Pre svega sam krenuo zbog "Radjanja Venere", pa se to nastavilo na sve. Poslednja koju sam rešio su Van Gogh-ovi Irisi. Sa hoću Gogena da iznakupujem.
U suštini, ne mogu da žalim što provedem 20+ sati gledajući na smenu u najsitinije detalje nekog umetničkog dela, pa onda i na samu celu kompoziciju.
Samo planiranje kako da se reši je super funny.
"Tajna večera" je baš pain in the ass, jer nije nešto verodostojan prikaz na slici kutije. Deo oko svodova i zidovi su baš haos za rešiti.

Ko puši, može da uhvati sebe da ne zapali po 2,3h.

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, threepwood said:

 

Nikad mi nece biti jasno sta tacno vidite vi koji gledate hokej. Meni se tu cike nesto guraju i kad krenu da se raduju znam da je pao gol. 


@Ta'verenTagirat ću kolegu jer znam da je sigurno gledao dosta tekmi a ne znam koliko je često ovdje.

 

Inače, kad je riječ o predrasudama prema sportovima koje gotovo uopće ne poznajem pri vrhu liste mi je uvijek bio NFL. Sada, kada ga napokon počinjem “otkrivati”, ne vjerujem koliko sam bio slijep. A samo je trebalo malo pohvatati pravila i potrefiti neku zanimljivu utakmicu, mada mi se ovako na prvu čini da su i one manje zanimljive dovoljno zanimljive. Bolje od bilo kakvog filma, serije, sporta 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kriv i dužan said:


@Ta'verenTagirat ću kolegu jer znam da je sigurno gledao dosta tekmi a ne znam koliko je često ovdje.

 

Inače, kad je riječ o predrasudama prema sportovima koje gotovo uopće ne poznajem pri vrhu liste mi je uvijek bio NFL. Sada, kada ga napokon počinjem “otkrivati”, ne vjerujem koliko sam bio slijep. A samo je trebalo malo pohvatati pravila i potrefiti neku zanimljivu utakmicu, mada mi se ovako na prvu čini da su i one manje zanimljive dovoljno zanimljive. Bolje od bilo kakvog filma, serije, sporta 🙂

 

Nije mi problem razumevanje nego cisto tehnicki da nikad ne vidim gde je pak, pa mi deluje da zuje kao muve bez glave i cilja 😄

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, threepwood said:

 

Nije mi problem razumevanje nego cisto tehnicki da nikad ne vidim gde je pak, pa mi deluje da zuje kao muve bez glave i cilja 😄

 


Pomislio sam da je samo u tome slučaj kod tebe ali sam za svaki slučaj tagirao kolegu da nam objasni i jedno i drugo (zašto je sport toliko zanimljiv KAD skoro nikad ne vidiš pak 😁 i ja imam problema s ovim drugim 🙂).

 

Edit: i da iskoristim priliku da se nadovežem i “promoviram” NFL 😁🙂

Edited by kriv i dužan
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kriv i dužan said:

 (zašto je sport toliko zanimljiv KAD skoro nikad ne vidiš pak 😁 i ja imam problema s ovim drugim 🙂).

 

 

nije neka misterija - u pitanju je najbrži sport na svetu, makar kada su kolektivni sportovi tema.

e sad, kapiram da je režija prenosa i/ili dobro sedište neobično važno za optimalni ugođaj.

 

ja sam kao klinac mnogo voleo da gledam repke na zimskim olimpijadama i svetskim prvenstvima, mnogo jako sam navijao za šveđane koji su tada bili jedna od najboljih ekipa ali mislim da me je pre svega ložio žuto-plavi dres na led-beloj podlozi 🙃

 

nisam gledao hokej cca 27+ godina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...