Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

17 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Nikad nijesam shvatao taj doktorski skrabopis. Napises jedno slovo normalno, pocnes nesto da svrljas,  povuces jednu liniju na kraju i kao to je doktorski rukopis. To mi je vazda bila uzasna stvar. Niko nema pojma sta si napisao.  Ili se neki obicni ljudi istripuju da imaju doktorski potpis, pa pocnu da se hvale sa tim. 

 

Meni je uvek kao klincu bila misterija kako apotekarka na keca prepozna docin svrakopis i ime leka koji je prepisao, kasnije sam skontao da pored naziva medikamenta ide i sifra za isti. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Nikad nijesam shvatao taj doktorski skrabopis. Napises jedno slovo normalno, pocnes nesto da svrljas,  povuces jednu liniju na kraju i kao to je doktorski rukopis. To mi je vazda bila uzasna stvar. Niko nema pojma sta si napisao.  Ili se neki obicni ljudi istripuju da imaju doktorski potpis, pa pocnu da se hvale sa tim. 



kad počneš da potpisuješ hiljade i hiljade dokumenata moj Nakamura  (kao na primer recepti za lekove) onda ti i taj potpis Shunusuke Nakamura bude težak pa ga skratiš na Sh N~~~~~ra...  bar je to u mome slučaju bila reč (ne nisam lekar) 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Baš tako, potpisujem sve. Jebiga, tri bisa se baš ne viđa često. Ja sam morao na pola certa na tribine, bilo je nepodnošljivo vruće tamo ispred bine. Naravno dosta čobana nije poštovalo zabranu pušenja.

 

Miša Relić je meni kao neki jazz Saša Popović u stvari, meni je užasan lik ali baš ga vole ovi jazzeri, ko god dođe hvali ga, a bez da mora.

 

Meni je vrucina cak malo i dodala na celu atmosferu na kraju. I to mislim u pozitivnom smislu, malo se ljudi otkace od vrucine, a nije da je bila nepodnosljiva guzva da ne mozes da mrdnes pa da krene neka anksioznost. 

 

Sto se tice Mise, stvarno ga hvale svi. Ja sam imao neku kratku poslovnu komunikaciju sa njim, stil mu je užasan, ali je ovako bio prilično korektan i otvoren. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...