Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Samo uži kroj još i ajd', nekima takav jeans stoji, ali ove farke što su i uske i kratke :ajme:  Mislim možda ovi što furaju tattoo na i oko zgloba, možda njima kao znaci. Ali i inace, čemu to, jebo takvu modu, ko voli da mu gležnjevi budu istaknuti tako. U modu se inače slabo razumem, i naravno da me baš briga, samo komentarišem meni izrazito ružne trendove. Ženke još i razumem koliko toliko, sa raznoraznim modama i modama, ali kad vidim lika celog u nekom žnj trendu tri dana nemam sreće 

Edited by Marko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izpizdeo tražeći donji deo nike trenerke koji mi odgovara. Sve kratke i imaju onaj spušteni tur da visi između nogu :krstipd4: Kao da su mi dva broja manje a 2XL...Na kraju sam naručio sam sports directa, tamo bilo par normalnih modela.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

Samo uži kroj još i ajd', nekima takav jeans stoji, ali ove farke što su i uske i kratke :ajme:  Mislim možda ovi što furaju tattoo na i oko zgloba, možda njima kao znaci. Ali i inace, čemu to, jebo takvu modu, ko voli da mu gležnjevi budu istaknuti tako. U modu se inače slabo razumem, i naravno da me baš briga, samo komentarišem meni izrazito ružne trendove. Ženke još i razumem koliko toliko, sa raznoraznim modama i modama, ali kad vidim lika celog u nekom žnj trendu tri dana nemam sreće 

Saću dizbacim svu žuč na tu temu.

 

Da izjavim pod punom odgovornošću da bih lakše podneo povratak dizelaške mode, metalnih kaiševa, žutih sakoa i šarenih kravata u odnosu na ovo što se nudi sada. Još mi je ok za klince, ako si tinejdžer i treba da isprobavaš sve i svašta, pa kako god to nama matorima smešno ili strašno izgledalo. Kapiram i uže i šire modele, uvek ih je i bilo, neka narod bira šta kome odgovara. Međutim, ne mogu da razumem da se sve svelo na tri broja manje farmerke, trenerke, majice, košulje, odela... 

 

Decenijama mučim muku da nađem odgovarajuće pantalone jer sam 190+ a nemam stomak (inače sam mišićav, imam dugu plavu kosu i bejbi fejs, ne znam zašto me žene opsedaju... :classic_biggrin:), pa su ili kratke ili široke ili koštaju kao neki polovni auto. Kad nađem šta mi odgovara kupim nekoliko komada. Međutim, već dva puta probam neke kao regular a jedva se uvučem u njih. Ne smem ni da zamislim kakvi su slim i skinny modeli od te fele. Ne volim da provodim dane po prodavnicama pa sam blizu ludila kad moram da obnavljam garderobu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Ja sam izpizdeo tražeći donji deo nike trenerke koji mi odgovara. Sve kratke i imaju onaj spušteni tur da visi između nogu :krstipd4: Kao da su mi dva broja manje a 2XL...Na kraju sam naručio sam sports directa, tamo bilo par normalnih modela.

 

Imao si srece da ti veličina odgovara 😄

 

Ja generalno nemam problema ( maltene sve kupujem on-line) ali ove moje koleginice 🤪😁 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...