Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Dobar si. Ja sam se pre jedno 9 10 meseci baš zarazio igrajući te kvizove vezane za države/zastave/glavne gradove i isto sam jedno vreme gledao samo da jurim što bolje vreme. Sada mi ipak treba par sekundi za neke zastave dok se setim, a recimo sam Mjanmar skroz zaboravio ovoga puta. S tim što je meni Sporcle bez veze, sve kvizove sam igrao na JetPunk-u, estetski mi je sve to mnogo lepše izgledalo. 

Sad sam baš pogledao rekord mi je tu oko 9 minuta za sve. Morao bih još malo da vežbam da te stignem 😛

Edited by marejosip
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, marejosip said:

Dobar si. Ja sam se pre jedno 9 10 meseci baš zarazio igrajući te kvizove vezane za države/zastave/glavne gradove i isto sam jedno vreme gledao samo da jurim što bolje vreme. Sada mi ipak treba par sekundi za neke zastave dok se setim, a recimo sam Mjanmar skroz zaboravio ovoga puta. S tim što je meni Sporcle bez veze, sve kvizove sam igrao na JetPunk-u, estetski mi je sve to mnogo lepše izgledalo. 

Sad sam baš pogledao rekord mi je tu oko 9 minuta za sve. Morao bih još malo da vežbam da te stignem 😛

 

nisam jos igrao na ovom jetpunku, probacu i to.

 

kako vidim jedan lik je imao 5:21 vreme, sto je brutalno. ja uvek izgubim bar po deset sekundi na indoneziji/monacu i chad/ruminija, uvek izaberem pogresno ;D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

 

Pričam o tebi, ćerko, a mislim o nečijem sinu.

Uvek ćeš mi biti blizu. Pobedićemo daljinu.

Izgubiti ništa nemaš, vratiti se možeš, znaš.

Čekaće te moja ljubav, a nažalost i ovaj mrak.

 

Dobar novi album, bas

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...