Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Mogli su ovo da ubace jos pre osam dana i da imaju mnogo manje nezadovoljnih kupaca. Debili nesposobni.
 
IMG-20231026-WA0100.jpg.83e4d9c60d3e53a8a400eb4df61aeb8e.jpg
Počeli su da rešavaju i nas unesrećene.
Ortaku stigle karte za feuer na mail.
Kod mene još uvek ništa, a kako me je kkP naučio, od sada i junk redovno otvaram
Link to comment
Share on other sites

@Luchifer89

 

Dobio danas pre 5 odgovor da je moj mejl prosledjen nadleznoj sluzbi. Da nemam neka preuranjena ocekivanja, racunam do utorka-srede cu dobiti ili karte za FZ ili refundaciju.

 

Pisao sam im valjda prvi put prekjuce i juce sam drugi nadovezao na prvi. Dvoumio sam se od pocetka nedelje da li da im pisem ili ne, cak sam se i nadao da ce mi mozda stici karte bez da im pisem. Kako su oglasili da ce biti drugog koncerta, tek tada sam reagovao.

 

Odgovorili su na moj jucerasnji mejl.

Link to comment
Share on other sites

[mention=493]Luchifer89[/mention]
 
Dobio danas pre 5 odgovor da je moj mejl prosledjen nadleznoj sluzbi. Da nemam neka preuranjena ocekivanja, racunam do utorka-srede cu dobiti ili karte za FZ ili refundaciju.
 
Pisao sam im valjda prvi put prekjuce i juce sam drugi nadovezao na prvi. Dvoumio sam se od pocetka nedelje da li da im pisem ili ne, cak sam se i nadao da ce mi mozda stici karte bez da im pisem. Kako su oglasili da ce biti drugog koncerta, tek tada sam reagovao.
 
Odgovorili su na moj jucerasnji mejl.
Sad će ti tražiti dokaz o uplati
Link to comment
Share on other sites

Prva Evropljanka uvršćena u Svetsku enciklopediju džeza.

 

Legendarna Ela Ficdžerald na Beogradskom džez festivalu izlazi na scenu i sa cedulje čita na srpskom pred publikom: "Dobro veče, ja sam Nada Knežević."

 

Crnji glas od crnaca, počivaj u miru, pamtićemo je večno, jedna i jedina Nada Knežević.

 

 

 

 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2023 at 11:11 PM, Stiletto said:

Prva Evropljanka uvršćena u Svetsku enciklopediju džeza.

 

Legendarna Ela Ficdžerald na Beogradskom džez festivalu izlazi na scenu i sa cedulje čita na srpskom pred publikom: "Dobro veče, ja sam Nada Knežević."

 

Crnji glas od crnaca, počivaj u miru, pamtićemo je večno, jedna i jedina Nada Knežević.

 

 

 

 

nada%20mural.png

 

 

Quote

Sad znaj, sad znaj
Da meni glupe su i smešne takve želje
Uzbuđenje ili radost i veselje -
Što ti pruža tvoj tim, tvoj tim
Svake nedelje zar moraš biti s njim?!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@MrTripleDouble, cemu tuzno lice?

to je bilo normalno, mada bule goncic jeste ostao ostecen, dal' od reklame ili od nesudjene srbske pretece trainspottinga, oktobarfesta, ko ce ga znati. bice verovatnije od zivota, al sta ces.

 

u to, okotbarfest ime, ecstacy scene, sa sve deliveryjem, "kakva je glupost rat" :lol_2:

 

 

 

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Nisam ni provalio da je ovo Bule uštva. 

 

Ae da im oprostim to što dete glumi u reklami za alkohol, nego što reklamira fakin vinjau. :default_coffee:

Jbg, sta si ocekivao? Reklamu za Trayal gume ili carape "Udarnik"?

Dobro - i Merima.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ae da im oprostim to što dete glumi u reklami za alkohol, nego što reklamira fakin vinjau. :default_coffee:

Baš naprotiv, to što je vinjak u pitanju je jedina prihvatljiva stvar u reklami.

 

Najsvetlija tačka Buletove karijere, posle je sve krenulo nizbrdo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...